• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Шкідливі поради.

Коли моєму синові було п'ять років, я купила книгу Остера "Шкідливі поради" , І подарувала йому її. Я думаю, що читання цієї книги багато в чому визначило долю мого сина.


Отже, я пропоную вашій увазі 5 шкідливих порад як зіпсувати життя своїй дитині.

1. Ніколи не довіряйте Вашій дитині робити самому. І взагалі не довіряєте йому. Говорите: "У тебе нічого не вийде", "Ти тільки все зіпсуєш", "Нехай краще тато, бабуся, сусід - це зроблять". Можна додати: "У тебе руки не з того місця ростуть", "Чи не дочекаєшся, поки ти це зробиш". І взагалі: Рукам ніколи ніде Не займай нічого. Не вплутувати ні в що І нікуди не лізь. В сторону мовчки відійди, Стань скромно в куточку І тихо стій, не рухаючись, До старості своїй. (М.Остер). І самооцінка вашої дитини буде нижче низького. Ви ж цього хочете?

2. Порівнюйте свою дитину з усіма і завжди. Порівнюйте вчинки Вашого сина (дочки), з успіхами сина або дочки Ваших приятелів, родичів, сусідів, адже вони такі вмілі, красиві, успішні, не те то Ваш - все вам доводиться робити за нього, на дочекаєшся від нього успіхів в навчанні, і взагалі незрозуміло звідки у нього руки ростуть, де мізки в його тілі живуть і т.д. І тоді Вашій дитині доведеться або напружуючи всі свої сили намагатися зробити краще, або направити енергію з творчого (все одно нічого не вийде) в руйнівне русло. А Ви саме цього чекаєте?

3. Замініть грошима свою любов, увагу і турботу. Ви дуже втомилися на роботі, щоб вислуховувати, як пройшов день вашої дитини. Вам здаються занадто незнаітельнимі і навіть смішними його проблеми. Вам простіше дати йому грошей: нехай розважиться з друзями. Ви поїхали у відрядження? Не дзвоніть свому дитини, не цікавтеся його справами, успіхами або невдачами. Навіщо? Краще привезіть йому дорогущий подарунок, Ви ж ТАК його любите. І тоді Ваша дитина виросте нездатним будувати близькі стосунки, які страждають депресивними настроями. Найпростішим способом знімати емоційну напругу для нього стануть швидкі і надійні способи від шопоголизма до застосування пхіхотропних препаратів. А Ви до цього і прагнули!

4. Хваліть дитину завжди і за все. Ваш 10 - річна дитина вивчив чотиривірш з підручника 1 класу? Все він геніальний читець. Він написав твір з 5 пропозицій? Його чекає слава Бориса Акуніна. І відразу, з посмішкою зворушеної гладячи, Все дорослі вас по голівці погладять І скажуть, що ви чудовий хлопчик І немає дитини приємніше вас. (М.Остер) І не треба думати про те, пропорційний чи Ваш захват старанням Вашої дитини. Головне - результат, а якщо хтось вважає інакше, то вони просто дурні, заздрісні люди. І тоді Вашій дитині гарантовано бути вічно програє і звинувачує весь світ в своєму щастям. Ваша мета досягнута?

5. Залазьте в спілкування дитини в соціальних мережах. Постите і комменітіруйте його фотографії. Згадуйте як він маленький писав в штанці і не вмів говорити слово "синхрофазотрон". Можете навіть завантажити його фотографію, на якій він такий миленький, голенький, лежить в пеленочку. У коментарях вимагайте, щоб він негайно припинив спілкуватися "з цим підозрілим типом". А ще краще знайдіть паролі і логіни від всіх його сторінок і сміливо читайте всю його листування. Не забудьте про це розповісти своїй дитині, гнівно виблискуючи поглядом. Тільки не удівояйтесь якщо Ваша дитина раптом додасть Вас в чорний список і перестане Вам довіряти. Головне, Ви все знаєте про нього, не важливо, що таким чином Ви порушуєте особистий простір вашої дитини. (Ох, підозрюю, що саме за цей шкідливий рада, мати мені від батьків гнівні відгуки)

На "мамочкіной" форумах я часто бачу гнівні коментарі: "..все знають як не треба виховувати, а як треба ніхто не говорить ". Може бути ці шкідливі поради допоможуть побачити: як правильно. Адже насправді, коли ми купаємо немовляти, перш за все ми перевіряємо на собі достатньо комфортна температура води у ванні. Так давайте ж будь-яка дія в щодо своєї дитини перевіряти на собі, чи достатньо комфортно мені таке спілкування, що я буду робити, якщо до мене так ставитимуться близькі мені люди.

PS Моєму синові 27 років, він досить успішна людина. Тепер я працюю під його керівництвом.

Ви ж цього хочете?
А Ви саме цього чекаєте?
Ви поїхали у відрядження?
Навіщо?
Ваш 10 - річна дитина вивчив чотиривірш з підручника 1 класу?
Він написав твір з 5 пропозицій?
Ваша мета досягнута?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью