• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

сканування комп'ютера

 1. сканувати комп'ютер
 2. вибіркове сканування
 3. Сканування знімних носіїв
 4. Повторити останню сканування

Модуль сканування комп'ютера на вимогу є важливою частиною рішення, що забезпечує захист від вірусів. Він використовується для сканування файлів і папок на комп'ютері. З точки зору забезпечення безпеки принципово важливо виконувати сканування комп'ютера регулярно, а не тільки при виникненні підозр про зараження. Рекомендується регулярно виконувати повне сканування комп'ютера для виявлення вірусів, які не були знайдені модулем захисту в режимі реального часу при записі на диск. Це може статися, якщо в той момент захист файлової системи в режимі реального часу була відключена, модуль виявлення був застарілим або ж файл не був розпізнаний як вірус при збереженні на диск.

Доступні два типи перевірки ПК. Сканувати комп'ютер: швидке сканування системи, яке не потребує уточнення параметрів сканування. Вибіркове сканування дозволяє вибрати один з попередньо визначених профілів сканування для перевірки спеціальних папок, а також дозволяє вказувати конкретні об'єкти сканування.

Модуль сканування комп'ютера на вимогу є важливою частиною рішення, що забезпечує захист від вірусів сканувати комп'ютер

Функція «Сканувати комп'ютер» дозволяє швидко запустити сканування комп'ютера і очистити інфіковані файли без втручання користувача. Перевага такого сканування полягає в тому, що воно зручно в виконанні і не вимагає ретельної настройки сканування. При такому скануванні перевіряються всі файли на локальних дисках, а також автоматично очищаються або видаляються виявлені зараження. Для рівня очистки автоматично вибрано значення за замовчуванням. Додаткову інформацію про типи очищення, див. В розділі очищення .

Крім того, можна використовувати функцію сканування з використанням перетягування, щоб вручну сканувати файли або папки: для цього наведіть курсор миші на потрібний файл або папку, клацніть і, утримуючи клавішу миші, перемістіть виділений елемент в зазначену область, після чого відпустіть кнопку миші. Після цього додаток буде переведено у фоновий режим.

У розділі додаткових параметрів сканування доступні наступні варіанти сканування.

вибіркове сканування

Вибіркове сканування дозволяє визначити параметри перевірки, такі як об'єкти і методи сканування. Перевагою вибіркового сканування є можливість докладної настройки параметрів. Конфігурації можна зберігати в призначених для користувача профілях сканування, які зручно застосовувати, якщо регулярно виконується сканування з одними і тими ж параметрами.

Сканування знімних носіїв

Подібно скануванню комп'ютера дана функція швидко запускає сканування знімних носіїв (наприклад, компакт-дисків, DVD-дисків, накопичувачів USB), які підключені до комп'ютера в даний момент. Це може бути зручно при підключенні до комп'ютера USB флеш-пам'яті, вміст якого необхідно просканувати на наявність шкідливих програм і інших потенційних загроз.

Даний тип сканування також можна запустити, вибравши варіант Вибіркове сканування і пункт Знімні носії в спадному меню Об'єкти сканування, а потім натиснувши кнопку Сканувати.

Повторити останню сканування

Швидкий запуск останнього виконаного сканування з використанням тих же налаштувань.

Див. Главу хід сканування для отримання додаткових відомостей про процес сканування.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью