• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Сканер шкідливих програм. Безкоштовні антивірусні сканери.

 1. Dr.Web CureIt
 2. Dr.Web Light
 3. Kaspersky Virus Removal Tool
 4. Kaspersky Security Scan
 5. Avira PC Cleaner
 6. Norton Power Eraser
 7. BitDefender QuickScan - швидка онлайн перевірка ПК на віруси
 8. ESET Online Scanner - ефективне сканування комп'ютера на віруси
 9. Panda Cloud Cleaner - онлайн перевірка флешки на віруси
 10. F-Secure Online Scanner - лікування вірусів і шпигунських програм
 11. VirusTotal - онлайн перевірка на віруси без скачування
 12. Dr.Web - ефективна перевірка файлів на віруси
 13. Пару слів на закінчення
 14. ESET Online Scanner
 15. Panda Cloud Cleaner - хмарна перевірка на віруси
 16. F-Secure Online Scanner
 17. Безкоштовний пошук вірусів і шпигунських програм HouseCall
 18. Microsoft Safety Scanner - перевірка на віруси за запитом
 19. Онлайн перевірка на віруси без скачування файлів
 20. Перевірка файлів і сайтів на віруси в Virustotal
 21. Kaspersky Virus Desk
 22. Онлайн-перевірка файлів на віруси в Dr.Web
 23. додаткова інформація

Антивірусні сканери це безкоштовні лікуючі утиліти, які призначені для антивірусного сканування жорстких дисків і змінних носіїв, при цьому, не забезпечуючи захисту в режимі реального часу. Багато з них не вимагають установки, а відразу готові до роботи. Їх не рекомендується використовувати як засіб основного захисту, їх можна використовувати тільки як засіб додаткового захисту або для перевірки штатного (вже встановленого) антивіруса.

Dr.Web CureIt

Не вимагає установки, відразу готовий до роботи. Може працювати навіть коли віруси блокують роботу програм, завдяки режиму усіленнной захисту. Скануючий модуль і вірусні бази не обновляються.

Dr.Web Light

Це безкоштовний антивірус Доктор Веб для операційної системи Mac OS. Через свою безкоштовність програма не забезпечує захист в режимі реального времені.Опісаніе Dr.Web Light для Mac OS

Kaspersky Virus Removal Tool

Додаток встановлюється в папку на робочому столі. може сканувати жорсткі диски , оперативну пам'ять , завантажувальні сектора дисків. Віруси і шкідливе ПО видаляються як вручну, так і автоматично.

Огляд Kaspersky Virus Removal Tool

Kaspersky Security Scan

Безкоштовна утиліта Лабораторії Касперського, яка перевірить наскільки добре захищений комп'ютер, визначить наявність встановленого антивіруса, брандмауера, вразливостей в операційній системі і встановлені програми.

Опис Kaspersky Security Scan

Avira PC Cleaner

Avira PC Cleaner

Avira PC Cleaner може працювати спільно з встановленим антивірусом для виявлення пропущених вірусів і інших погроз. Вірусні бази автоматично оновлюються перед кожним скануванням.

Завантажити Avira PC Cleaner

Norton Power Eraser

Призначений для видалення глибоко укорінених вірусів і шкідливих програм . У зв'язку з великою ймовірністю помилкового спрацьовування (помилкового видалення безпечного файлу) потрібно користуватися цим сканером обережно.

Далеко не всі користувачі встановлюють на свій комп'ютер або ноутбук антивірус. Одним - лінь, інші - не бачать в цьому необхідності. А коли раптом ПК починає дивно поводитися (глючить і гальмує або з'явилася реклама в браузері), то можна просто перевірити комп'ютер на віруси онлайн і безкоштовно. Благо варіантів сьогодні більш ніж достатньо.

Нижче наведені 7 кращих антивірусів , Які вміють сканувати на віруси онлайн. Правда, перевірити комп без завантаження установника не вийде. Перевірка на віруси виконується в режимі онлайн, але антивірусів потрібен доступ до ваших файлів. Тому частина з них встановлюється як модуль для браузера, а деякі - у вигляді невеликої утиліти. Також в списку є 2 антивіруса, які підтримують онлайн перевірку на віруси без скачування. Який з них використовувати - вибирати тільки вам.

Швидко перевірити комп'ютер на віруси онлайн допоможе Касперський. Повноцінний антивірус добре відомий в Росії, і його «молодший брат» теж користується популярністю.

Програма працює в «хмарі», тому ви зможете швидко перевірити Касперського на віруси онлайн будь-який ПК або ноутбук.

Основні її переваги:

 • не уповільнює роботу Windows (Чого не скажеш про повноцінний антивірус Kaspersky , Який під час перевірки «їсть» чимало ресурсів);
 • не конфліктує з іншими антивірусами, встановленими на комп'ютері;
 • не видаляти знайдені віруси, а тільки повідомляє про них (з одного боку - це плюс, а з іншого - вам доведеться видаляти їх вручну);
 • видає докладний звіт.

Перевірка на віруси онлайн в Касперськом виконується дуже просто:

 1. Скачайте файл-інсталятор за цим посиланням.
 2. Запустіть програму.
 3. Дочекайтеся закінчення перевірки.

Після цього вам залишиться лише видалити віруси (якщо вони були знайдені).

BitDefender QuickScan - швидка онлайн перевірка ПК на віруси

Ще один спосіб очистити комп'ютер від вірусів онлайн - використовуючи BitDefender QuickScan. Він вважається дуже ефективним і користується великим успіхом за кордоном. Приблизно, як у нас Kaspersky.

Очищення комп'ютера від вірусів онлайн теж здійснюється просто. Вам лише треба:

 1. Перейти за цим посиланням.
 2. Клікнути на «Scan Now» ( «Просканувати»).
 3. Поставити модуль для браузера, через який антивірус отримає доступ до ваших папок і файлів.
 4. Дочекатися закінчення перевірки.

Головна перевага BitDefender - швидка перевірка на віруси в онлайн режимі. В середньому вона займає 1-2 хвилини. З одного боку - це круто, а з іншого - що він встигне просканувати за такий короткий час?

Швидше за все, онлайн сканер перевіряє основний список найбільш поширених загроз: системні файли , Автозавантаження - тобто ті місця, де в основному «живуть» віруси. Самі розробники говорять, що перевірка компа на віруси онлайн здійснюється в хмарному режимі (на їх серверах), тому вона так швидко виконується.

ESET Online Scanner - ефективне сканування комп'ютера на віруси

Наступний спосіб перевірити ноутбук на віруси онлайн - використовуючи безкоштовний продукт ESET від розробників NOD32. Щоб почати перевірку, перейдіть за цим посиланням.


Сканування ПК рекомендується виконувати через Internet Explorer - в цьому випадку перевірка буде виконуватися у вікні браузера. При використанні Chrome, Firefox або Opera користувачеві доведеться завантажити невеликий файлик, а аналіз ПК буде виконуватися в окремій програмі.

Після завантаження та запуску файлу необхідно виставити настройки. Наприклад, дозволити перевірку архівів і потенційно небезпечних програм. Також можна прибрати галочку в пункті «Видалити загрози», щоб антивірус, бува, не стер важливі файли, які, на його думку, є зараженими. Потім натисніть кнопку «Почати».


Потім натисніть кнопку «Почати»

ESET Online Scaner оновить бази, після чого почнеться онлайн перевірка ПК на віруси.

 • ретельне сканування системи (в середньому займає 40 хвилин - залежить від вашої швидкості інтернету і обсягу HDD-диска);
 • виявляє будь-які загрози;
 • вміє знаходити шкідливі програми, в т.ч. в реєстрі;
 • виконує евристичний аналіз;
 • формує повний звіт про виконану роботу.

Ще один його плюс - онлайн сканер автоматично видаляється після закінчення перевірки. Тобто, ніяких файлів після нього не залишиться.

Таким чином, антивірус ESET - мабуть, з кращих способів почистити комп'ютер від вірусів в режимі онлайн. Єдиний його мінус полягає в необхідності установки.

Panda Cloud Cleaner - онлайн перевірка флешки на віруси


Panda Cloud Cleaner - онлайн перевірка флешки на віруси

На вибір користувачам пропонується 4 версії:

 • стандартна;
 • portable (не вимагає установки);
 • для сканування USB флешки;
 • в форматі ISO (аварійний завантажувальний диск для перевірки на віруси ПК, який не включається).

Яку версію вибрати, вирішуйте самі. Наприклад, якщо хочете перевірити флешку на віруси в режимі онлайн, тоді скачайте третій за рахунком установник на сайті розробників.

Основні переваги:

 • швидка перевірка (в середньому - 20-30 хвилин);
 • виявлення поширених загроз;
 • ефективна онлайн очищення від вірусів.

Як і в попередньому випадку, Панда теж «самоліквідується» після успішної перевірки і лікування вірусів. Тобто, автоматично видаляється і не залишає після себе файлів.

F-Secure Online Scanner - лікування вірусів і шпигунських програм

Ще один відмінний антивірус, який вміє сканувати комп'ютер на віруси онлайн. Щоб почати перевірку, зайдіть на сайт розробників і клацніть на кнопку «Запустити». Після завантаження та запуску установника відкриється нове віконце, в якому почнеться сканування ноутбука або ПК.

Основні переваги цього антивіруса:

 • швидке сканування - в середньому займає 10-15 хвилин;
 • ефективне лікування вірусів і шпигунських утиліт;
 • працює навіть при встановленому антивірусі на вашому ПК.

Перед початком перевірки бажано вимкнути «важкі» програми. Це допоможе прискорити процес сканування.

VirusTotal - онлайн перевірка на віруси без скачування

У всіх попередніх варіантів був один загальний мінус - необхідність завантажувати установник. В даному випадку можна просканувати комп'ютер на віруси онлайн без установки будь-яких програм.


VirusTotal - сервіс від Google, яка вміє перевіряти будь-які файли на вашому ПК. Також він може сканувати сайти на наявність шкідливих утиліт. Користуватися сервісом дуже просто:

 1. Перейдіть за цим посиланням.
 2. Вкажіть шлях до файлу, який хочете просканувати, або URL-адресу будь-якого сайту.
 3. Натисніть кнопку «Перевірити».

Чекаєте, поки буде виконана перевірка, після чого дивіться звіт.


Перевірити всі документи на комп'ютері через VirusTotal не вийде. Він вміє сканувати сайти і файли окремо. Такий варіант підходить для тих, хто, наприклад, скачав якусь програму і хоче перед установкою переконатися, що в ній немає вірусів. Для таких випадків краще всього підходить саме VirusTotal, адже його не треба завантажувати.

Dr.Web - ефективна перевірка файлів на віруси

І останній спосіб перевірити комп'ютер на віруси онлайн - через Доктор Веб. У нього є відмінний сервіс, за допомогою якого можна перевірити окремі файли. Для цього:

 1. Зайдіть на даний сайт.
 2. Клацніть «Огляд» і вкажіть шлях до файлу, який хочете просканувати.
 3. Натисніть кнопку «Перевірити».

В даному випадку ви можете просканувати комп'ютер на віруси онлайн без установки антивіруса Dr. Web. Але, як і VirusTotal, Доктор Веб вміє перевіряти лише по одному файлу.

Пару слів на закінчення

Це звучить дивно, але повністю просканувати ноутбук або комп і видалити віруси в режимі онлайн можна. Перші 5 антивірусів вимагають установки невеликого файлу. Виникає питання: а чи не простіше встановити повноцінну версію того ж Касперського або BitDefender? Вони мають більше можливостей, плюс забезпечують захист ПК в режимі реального часу. До того ж у багатьох популярних антивірусів є безкоштовні версії.

Останні 2 варіанти - VirusTotal і Dr. Web - не вимагають установки, але перевіряють по одному файлу. Це теж не зовсім зручно.

До речі, комп'ютер або ноутбук може бути заражений не вірус, а шкідливими програмами. В результаті в браузері з'являється реклама, відкриваються сторонні сторінки невідомих сайтів і т.д. В цьому випадку антивіруси не допоможуть, тут потрібен спеціальний софт.

Власне, на цьому все. Вище було розглянуто 7 способів, як можна безкоштовно перевірити комп'ютер або ноутбук на віруси в режимі онлайн. Який з антивірусів використовувати - вирішуйте самі. Якщо хочете повністю перевірити комп на віруси, тоді вибирайте одну з перших 5 програм. А якщо необхідно просканувати декілька файлів, то скористайтеся сервісами VirusTotal або Dr. Web.

: Ви завантажуєте файл на сервер, він перевіряється на віруси і надається звіт про наявність в ньому вірусів. У всіх інших випадках, онлайн перевірка означає, що все-таки доведеться завантажити і запустити якийсь програмне забезпечення на комп'ютері (тобто свого роду антивірус без установки на комп'ютер), так як необхідний доступ до файлів на комп'ютері, які потрібно перевірити на віруси. Раніше існували варіанти з запуском перевірки в браузері, але і там була потрібна установка модуля, що дає доступ онлайн-антивірусу до вмісту комп'ютера (зараз від цього відмовилися, як від небезпечної практики).

На додаток, зазначу, що якщо ваш антивірус не бачить вірусів, але при цьому комп'ютер поводиться дивно - з'являється незрозуміла реклама на всіх сайтах, які не відкриваються сторінки або щось подібне, то цілком можливий варіант, що вам потрібно не перевірка на віруси, а видалення шкідливого ПО з комп'ютера (яке не є в повному розумінні цього слова вірусами, а тому і не знаходиться багатьма антивірусами). В цьому випадку настійно рекомендую використовувати ось цей матеріал:. Також може зацікавити:, (платні і безкоштовні).

Таким чином, якщо потрібна онлайн перевірка на віруси, знайте про наступні моменти:

 • Потрібно буде завантажити якусь програму, яка не є повноцінним антивірусом, але містить антивірусну базу або має зв'язок онлайн з хмарою, в якому ця база знаходиться. Другий варіант - завантажити підозрілий файл на сайт для перевірки.
 • Зазвичай, такі файли утиліти не конфліктують з уже встановленими антивірусами.
 • Використовуйте тільки перевірені способи для перевірки на наявність вірусів - тобто утиліти тільки від виробників антивірусів. легкий спосіб дізнатися сумнівний сайт - наявність сторонньої реклами на ньому. Виробники антивірусів заробляють не на рекламі, а на продажу своїх продуктів і вони не стануть розміщувати рекламних блоків на сторонні теми на своїх сайтах.

Якщо ці пункти ясні, переходимо безпосередньо до способів перевірки.

ESET Online Scanner

Безкоштовний онлайн сканер на від ESET, дозволяє легко перевірить комп'ютер на віруси без установки антивіруса на комп'ютер. Завантажується програмний модуль, який працює без установки і використовує вірусні бази антивірусного рішення ESET NOD32. ESET Online Scanner, за заявою на сайті, виявляє всі види загроз по останніх версій антивірусних баз, а також проводить евристичний аналіз вмісту.

Після запуску ESET Online Scanner ви можете налаштувати бажані параметри перевірки, в тому числі включити або відключити пошук потенційно небажаних програм на комп'ютері, сканування архівів і інші опції.

Потім відбувається типова для антивірусів ESET NOD32 перевірка комп'ютера на віруси, за результатами якої ви отримаєте детальний звіт про знайдені загрози.


Завантажити безкоштовну утиліту перевірки на віруси ESET Online Scanner ви можете з офіційного сайту https://www.esetnod32.ru/home/products/online-scanner/

Panda Cloud Cleaner - хмарна перевірка на віруси

Раніше, під час написання первинного варіанту цього огляду, у виробника антивірусів Panda був доступний інструмент ActiveScan, який запускався прямо в браузері, на поточний момент його прибрали і тепер залишилася лише утиліта з необхідністю завантаження модулів програми на комп'ютер (але працює без установки і не заважає роботі інших антивірусів) - Panda Cloud Cleaner.


Раніше, під час написання первинного варіанту цього огляду, у виробника антивірусів Panda був доступний інструмент ActiveScan, який запускався прямо в браузері, на поточний момент його прибрали і тепер залишилася лише утиліта з необхідністю завантаження модулів програми на комп'ютер (але працює без установки і не заважає роботі інших антивірусів) - Panda Cloud Cleaner

Суть роботи утиліти та ж сама, що і в онлайн сканері від ESET: після завантаження антивірусних баз почнеться перевірка вашого комп'ютера на наявні в базах загрози і буде представлений звіт про те, що було знайдено (після натискання на стрілку можна ознайомитися з конкретними елементами і очистити їх).


Суть роботи утиліти та ж сама, що і в онлайн сканері від ESET: після завантаження антивірусних баз почнеться перевірка вашого комп'ютера на наявні в базах загрози і буде представлений звіт про те, що було знайдено (після натискання на стрілку можна ознайомитися з конкретними елементами і очистити їх)

Слід враховувати, що пункти, які виявляються в розділах Unkonown Files і System Cleaning не обов'язково мають відношення до погроз на комп'ютері: в першому пункті вказуються невідомі файли і дивні для утиліти запису в реєстрі, у другому - можливості очищення місця на диску від непотрібних файлів.

Завантажити Panda Cloud Cleaner можна з офіційного сайту http://www.pandasecurity.com/usa/support/tools_homeusers.htm (рекомендую завантажувати portable версію, так як саме вона не вимагає установки на комп'ютер). З недоліків - відсутність російської мови інтерфейсу.

F-Secure Online Scanner

Не дуже відомий у нас, але дуже популярний і якісний антивірус F-Secure пропонує також утиліту для онлайн перевірки на віруси без установки на комп'ютер - F-Scure Online Scanner.


Використання утиліти не повинно викликати труднощів у тому числі і у початківців користувачів: все російською мовою і максимально зрозуміло. Єдине, на що варто звернути увагу, що по завершенні перевірки та очищення комп'ютера, буде запропоновано подивитися інші продукти F-Secure, від яких можна відмовитися.

Завантажити утиліту онлайн-перевірки на віруси від F-Secure ви можете з офіційного сайту https://www.f-secure.com/ru_RU/web/home_ru/online-scanner

Безкоштовний пошук вірусів і шпигунських програм HouseCall

Ще одна служба, що дозволяє здійснити веб-перевірку на наявність шкідливого програмного забезпечення, троянів і вірусів - це HouseCall від Trend Micro , Також досить відомого виробника антивірусного програмного забезпечення.


Завантажити утиліту HouseCall можна на офіційній сторінці http://housecall.trendmicro.com/ru/. Після запуску почнеться завантаження необхідних додаткових файлів , Потім необхідно буде прийняти умови ліцензійної угоди на англійському, чомусь, мовою і натиснути кнопку Scan Now для перевірки системи на віруси. Натиснувши на посилання Settings внизу цієї кнопки, можна вибрати окремі папки для перевірки, а також вказати, чи потрібно провести швидкий аналіз або повну перевірку комп'ютера на віруси.

Програма не залишає слідів в системі і це хороший її плюс. Для пошуку вірусів, також як і в деяких вже описаних рішення, використовуються хмарні антивірусні бази, що обіцяє високу надійність програми. Крім цього, HouseCall дозволяє і видалити знайдені загрози, трояни, віруси і руткіти з комп'ютера.

Microsoft Safety Scanner - перевірка на віруси за запитом


Microsoft Safety Scanner - перевірка на віруси за запитом

У Microsoft є власний продукт для одноразової перевірки комп'ютера на віруси - Microsoft Safety Scanner, доступний для завантаження на сторінці http://www.microsoft.com/security/scanner/ru-ru/default.aspx.


aspx

Термін дії програми - 10 діб, після чого необхідно завантажити нову, з оновленими вірусними базами. Оновлення: той же інструмент, але в більш нової версії доступний під назвою Засіб видалення шкідливих програм Windows або Malicious Software Removal Tool і доступний для завантаження на офіційному сайті https://www.microsoft.com/ru-ru/download/malicious-software-removal-tool-details.aspx

Безкоштовна утиліта Kaspersky Security Scan також призначена для швидкого виявлення поширених загроз на комп'ютері. Але: якщо раніше (при написанні першої версії цієї статті) утиліта не вимагала установки на комп'ютер, то тепер це повноцінна встановлювана програма, просто без режиму перевірки в реальному часі, більш того, встановлює з собою і додаткове ПО від Касперського.


Якщо раніше я можу рекомендувати в рамках цієї статті Kaspersky Security Scan, то зараз вже не вийде - тепер це можна назвати перевіркою на віруси онлайн, бази завантажуються і залишаються на комп'ютері, за умовчанням додається перевірка за розкладом, тобто не зовсім те, що потрібно. Проте, якщо є зацікавленість, скачати Kaspersky Security Scan можна з офіційної сторінки http://www.kaspersky.ru/free-virus-scan

Ще одна утиліта з аналогічними властивостями, що не вимагає установки і перевіряє комп'ютер на наявність різного роду погроз, пов'язаних з вірусами - McAfee Security Scan Plus.


Ще одна утиліта з аналогічними властивостями, що не вимагає установки і перевіряє комп'ютер на наявність різного роду погроз, пов'язаних з вірусами - McAfee Security Scan Plus

Я не став експериментувати з даною програмою для онлайн перевірки на віруси, тому як, судячи з опису - перевірка наявності шкідливих програм - це друга функція утиліти, пріоритетною ж є повідомляти користувачеві про відсутність антивіруса, оновлених баз, параметрів брандмауера і т.д. Проте, про активні загрози Security Scan Plus також повідомить. Програма не вимагає установки - досить її просто завантажити і запустити.

Онлайн перевірка на віруси без скачування файлів

Нижче - спосіб перевірити окремі файли або посилання на сайти на наявність шкідливих програм повністю онлайн, без необхідності завантажувати що-небудь на свій комп'ютер. Як вже зазначалося вище, так ви можете перевірити тільки окремі файли.

Перевірка файлів і сайтів на віруси в Virustotal

Virustotal - це сервіс, який належить Google і дозволяє перевірити будь-який файл з вашого комп'ютера, а також сайти в мережі на наявність вірусів, троянів, хробаків або інших шкідливих програм. Для використання даного сервісу зайдіть на його офіційну сторінку і любо виберіть файл, який хочете перевірити на віруси, або - вкажіть посилання на сайт (потрібно натиснути посилання внизу «Перевірити URL»), на якому може бути шкідливе програмне забезпечення. Після чого натисніть кнопку «Перевірити».

Після цього почекайте якийсь час і отримаєте звіт. .

Kaspersky Virus Desk

Kaspersky Virus Desk - сервіс, дуже схожий по використанню на VirusTotal, але перевірка проводиться по базах антивіруса Касперського.

Детально про сервіс, його використанні і результати перевірки - в огляді.

Онлайн-перевірка файлів на віруси в Dr.Web

У Dr.Web також є власний сервіс для перевірки файлів на віруси без скачування будь-яких додаткових компонентів. Для того, щоб скористатися ним, зайдіть за посиланням http://online.drweb.com/, завантажте файл на сервер Dr.Web, натисніть «scan» і дочекайтеся закінчення пошуку шкідливого коду у файлі.

додаткова інформація

Крім перерахованих утиліт, при виникненні підозр на віруси і в контексті онлайн перевірки на віруси можу рекомендувати:

 • - утиліта для перевірки запущених процесів в Windows 10, 8 і Windows 7. При цьому відображає інформацію онлайн баз про можливі загрози з боку запущених файлів .
 • - найпростіше, швидке і дуже ефективний засіб для видалення шкідливих програм (в тому числі тих, які антивіруси вважають безпечними) з комп'ютера. Не вимагає установки на комп'ютер і використовує онлайн-бази небажаних програм.
 • - антивірусні ISO образи для перевірки при завантаженні з флешки або диска без установки на комп'ютер.

З одного боку - це круто, а з іншого - що він встигне просканувати за такий короткий час?
Виникає питання: а чи не простіше встановити повноцінну версію того ж Касперського або BitDefender?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью