• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Сканер штрих-коду АТОЛ L50X для ЕГАИС в Новосибірську

Коли ви зробите покупку, вам залишиться тільки зробити оплату. Способи оплати, доступні для юридичних і фізичних осіб:

 • оплата готівкою;
 • оплата банківською картою за допомогою платіжного терміналу терміналу;
 • банківський переказ;
 • банківською картою онлайн.

Коли ви зробите покупку, вам залишиться тільки зробити оплату
Як оплатити через Net Pay

Замовлення можна оплатити банківською картою онлайн відразу після його створення - відповідну кнопку ви побачите на сторінці завершення резервування.

1. Для оплати банківською картою Ви будете перенаправлені на захищену платіжну сторінку процессинговой компанії ТОВ "Нет Пей" . Сторінка оплати відповідає останнім міжнародним вимогам безпеки платіжних систем Visa, MasterCard, МИР.

2. В процесі оплати банківською картою введіть її номер, термін дії, код CVV, вказаний на звороті, а також ім'я та прізвище власника і контактні дані власника карти.

3. Переконайтеся, що Ви ввели коректні дані, а потім натисніть на кнопку «Оплатити».

4. Якщо ваша банківська карта підтримує технологію 3D Secure, Ви автоматично перейдете на сайт свого банку, де Вас попросять ввести секретний код активації, який буде відправлений Вам на телефон.

5. Якщо реквізити карти введені вірно і на рахунку достатньо грошей, Ви побачите підтвердження оплати замовлення. Після чого Вам буде запропоновано повернутися на сторінку магазину.

Порядок повернення коштів

Для повного або часткового повернення грошових коштів на карту Вам необхідно звернутися в магазин. Гроші автоматично повернуться на вашу карту протягом 2-3х днів. Точний термін повернення грошових коштів залежить від давності розміщення замовлення і від банку, що випустив карту (максимальний термін повернення не може перевищувати 30 днів).

Обробка платіжної інформації відбувається на сторінці процесингового центру Net Pay, тому дані карти Покупця не доступні для інтернет-магазину. Захист передачі інформації проводиться за технологіями, розробленими міжнародними платіжними системами VISA, MasterCard, МИР - Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS). Використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL), Verified by Visa, MasterCard Secure Code, MirAccept і закритих банківських мереж гарантує безпеку по операціях з банківськими картами.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью