• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Системні вимоги для Windows 10

Як відомо, операційна система Windows 10 істотно відрізняється від своїх попередників в особі Windows 8 і 8

Як відомо, операційна система Windows 10 істотно відрізняється від своїх попередників в особі Windows 8 і 8.1. У «десятці» компанія повернула на традиційних ПК класичне меню Пуск, настільки звичне користувачам Windows 7 і при цьому сумісний з живими блоками сенсорного інтерфейсу WinRT, додала підтримку цифрового помічника Cortana, реалізувала можливість запускати сенсорні WinRT-додатки в віконному режимі і внесла ряд інших змін , про які можна дізнатися з відповідного матеріалу на нашому сайті ( «Розбираємося в новій версії Windows 10 Technical Preview» ). Втім, будучи істотно переробленої платформою в плані функціональності і дизайну, системні вимоги Windows 10 практично не відрізняється від таких в Windows 8.

Мінімальні вимоги для Windows 10 на традиційних ПК можна побачити на зображенні вище. 64-розрядної версії новітньої ОС Microsoft вимагає не менше 20 ГБ вільного дискового простору для установки операційної системи і супутніх компонентів, тоді як 32-розрядної версії потрібно вдвічі менше - 10 ГБ. Об'єм оперативної пам'яті, необхідний для 32- і 64-розрядних версій ОС, заявлений рівним 1 і 2 ГБ відповідно. Що стосується дозволів екранів, мінімальний дозвіл, підтримуване версіями Windows 10 Consumer і Pro, становить 800х600 пікселів. Крім того, в переліку необхідних вимог до обладнання числиться підтримка DirectX 9. У разі споживчої версії Windows 10 розмір екрану не повинен бути менше 8 дюймів по діагоналі, а для використання професійної версії Windows 10 годяться пристрої з діагоналлю екрана 7 дюймів і вище.

В ОС Windows 10 компанія Microsoft також додала підтримку ряду нових процесорів. Повний перелік «новобранців» наведено на зображенні вище і включає представників сімейства Intel Cherry Trail і Skylake, а також гібридні чіпи AMD Carrizo і Carrizo-L. На слайдах згадується стандарт UEFI 2.3.1, але поки не ясно, чи є дана версія прошивки однією з вимог для Windows 10. Інші вимоги до обладнання для отримання сертифікації на логотип Windows 10 можна побачити на наведеному нижче слайді, де перераховані компоненти як для мобільного , так і для настільної версій ПЗ.

джерело: WCCF Tech

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью