• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Система відеоспостереження для гаража

Зберігати автомобіль під вікнами у дворі - затія для любителів ризику і екстриму. І якщо Ви до них себе не відносите, чи впевнені, що нерви полоскотати можна і іншим способом, то, очевидно, даний матеріал Вас зацікавить. Адже мова піде про те, як забезпечити додаткові гарантії збереження авто, про відеоспостереження для гаража.

В інтернет-магазині «Фортер» Ви знайдете все необхідне для організації надійної системи відеоспостереження. відеокамери , Кабельна продукція, аксесуари і навіть готові комплекти відеоспостереження на різну кількість камер - все це «Фортер» представляє Вашій увазі. Професіонали компанії проведуть швидку установку і налагодження обладнання. Ми також пропонуємо повну технічну підтримку на будь-якому етапі експлуатації охоронної системи.

У чому ж особливості охорони гаража? У сучасних містах гаражні кооперативи, як правило, займають велику територію. І навіть при наявності постійного чергування забезпечити 100% -ву захист транспорту неможливо. Інформація про зломи раз у раз з'являється в зведеннях поліції. І більшість з них так і залишаються безкарними. Саме тому відеоспостереження за гаражем стало сьогодні зовсім не ознакою розкішного життя власника. Це - показник здорового ставлення до дійсності і бажання отримати гарантію захисту улюбленої «ластівки».

Які можливості дає Вам установка відеоспостереження для гаража? Це можливість спостерігати за авто і ділянкою навколо гаража, а також (при самому негативному прогнозі) отримати відео з усіма деталями незаконного проникнення. Крім того, серед інших неприємностей - пожежі або підтоплення гаражного приміщення ґрунтовими водами. Про це господар авто також дізнається завдяки наявності камер спостереження.

Оптимальна система відеоспостереження для гаража - автономна . І, звичайно, Вам би хотілося, - недорога. Наш інтернет-магазин надає вибір обладнання на будь-яку кишеню і під будь-які потреби.

Для організації ефективної системи охорони гаража необхідна мінімум одна камера з підключеними бездротовими датчиками . Також можна додатково підключити до камери відеореєстратор або персональний комп'ютер. Для настройки камери підійде компактний монітор або LCD телевізор.

Оптимальний варіант відеоспостереження в приміщенні гаража - це IP-відеокамера . Її монтаж не вимагає прокладки кабелів. Камера може розташовуватися як в гаражі, так і на вулиці.

Вбудовані SMTP-сервер, веб-сервер і мережева плата дозволяють власнику автомобіля постійно контролювати ситуацію, використовуючи власний смартфон або інший мобільний пристрій. Єдина умова - наявність інтернет-з'єднання.

Звертайтеся в «Фортер», у нас - маса пропозицій для Вас!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью