• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

sidebar.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з sidebar.exe
 2. Інформація про фото sidebar.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з sidebar
 5. sidebar сканер

Справжній файл sidebar.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Microsoft Windows, розробленого Microsoft.

Sidebar.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є sidebar.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з sidebar.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму sidebar.exe. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи sidebar.exe.

Інформація про фото sidebar.exe

процес Гаджети робочого столу Windows або Windows Desktop Gadgets або Windows Sidebar або Java належить програмі Microsoft Windows Operating System або Операційна система Microsoft Windows від Microsoft (Www.microsoft.com) або Siemens Industry .

Опис: sidebar.exe часто викликає проблеми і необхідний для Windows. Sidebar.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 1,475,584 байт (37% всіх випадків), 1,174,016 байт і ще 17 варіанта .
У процесу є видиме вікно. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, DEFAULT \ Run, User Shell Folders, DEFAULT \ Runonce, MACHINE \ User Shell Folders, RunOnce). Це файл, підписаний Microsoft. Sidebar.exe здатний записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 10% небезпеки.
Ви можете видалити 8GadgetPack або Windows Sidebar, або попросити допомоги у технічної підтримки. Перейдіть до 8GadgetPack або Windows Sidebar в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення програми, або перейдіть до 8gadgetpack.net або forum.oszone.ru/thread-122382.html Службі Підтримки Клієнтів.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з sidebar.exe

Якщо sidebar.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 20% небезпеки. Розмір файлу 864,727 байт (25% всіх випадків), 1,174,016 байт, 73,728 байт або 1,475,072 байт. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, DEFAULT \ Run, User Shell Folders, DEFAULT \ Runonce, MACHINE \ User Shell Folders, RunOnce). Це не файл Windows. Sidebar.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки.

Важливо: Деякі віруси маскують себе як sidebar.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталогах c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл sidebar.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

бічна панель. гаджет для вінди
при його запуску при старті можна знайти який стабільне, а саме зростаюче значення споживаної ним пам'яті досягає значних величин і як правило закінчується відключенням одного з гаджетів
alholm Файл повинен знаходитися в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows XP 1,233,920 байт (31% всіх випадків), 1,232,896 байт, 1,196,032 байт, 524,288 байт, 1,173,504 байт, 1,555,968 байт, 1,232,384 байт, 1,230,848 байт, 1,554,432 байт, 1,250,304 байт, 1,253,376 байт, 1,272,320 байт, 1,304,576 байт, 1,270,784 байт, 1,280,512 байт. (додаткова інформація)
Serge хаває% завантаженості процесора на 50%
алексей При завершенні роботи на комп'ютері, видається сообшеніе, (ця програма sidebar.exe не дає завершити роботу комп'ютера, і щоб її закрити) Хоча я її не відкривав, і вообше не знайомий з нею, є просто користувачем комп'ютера і мало чого розумію в цьому .Тоді з чим це може бути пов'язано? що робити? Дайте пораду з цього приводу (звертаюся до фахівців в цій сфері) Результат пошуку в комп'ютері видав такі резельтат: sidebar.exe (1 позиція) і Sidebar.exe.mui (1позіція) знаходяться в "C: \ Program Files" і що 2 позиції sidebar.exe і 1 позиція Sidebar.exe.mui находяться в "С: \ windows \ winsxs \ x86_ mickrosoft-windows" .Розміри sidebar.exe- 1,11МБ; Sidebar.exe.mui-20Кб (мій е-mail volohaleksei) (додаткова інформація)
Олексій якщо мало оперативки і Гіра в ігри краще відключити
гальмує система, а при відкритому браузері проц навантажує на 50%
denqa у мене теж іноді пише не можливо закрити sidebar.exe! У МЕНЕ ВАРТО Касперського, і питання як він міг пропустити? Або каспер його не бачить? Прошу підкажіть
Сергій Гальмує систему, завантажує процесор на 50%, при відключенні в автозавантаженні все нормально, але при включенні будь-якого гаджета процес знову прописується в автозавантаження і з'їдає 50% ресурсів процесора.
Олександр Sidebar.exe-це процес, який йде у фоновому режимі користуєшся ти їм чи ні! Вчора встановив на свій старенький комп windows7 home premium - і sidebar запустився по-умолчанію.Сам по собі він нешкідливий (перевірив як слід) але цей гад вантажив до 40%, а користі від нього 0.Я надійшов просто: запустив Auslogics Boost Speed ​​вкладка "ресурси" - "переглянути подробиці" - там ви відразу його знайдете він жере більше всіх! Треба виділити рядок в якій він стирчить (sidebar.exe) і натиснути зверху "видалити процес". А можна і просто видалити його з автозавантаження і перезагрузіться.Вобщем моєму компу відразу полегшало! :)
Сергій К. У мене 8вінда і шлях показаний такий C: \ Program Files \ Java sidebar.exe зауважив тиждень тому в диспетчері файлів, їв близько 10% ЦП, у мене 8ядерний процесор так що не создовать проблем з нестачею ресурсів ... Сьогодні просканував Касперського і eset вірусів нфйдено, але про всяк випадок видалив з запуску все дерево пов'язане з цією програмою. PSЕще в цій папці підозріле додаток Adobe Acrobat Update Service але активності не проявляє ...
АлександрТ Цей фаил в ппоцессе використання системи збільшує виділення оперативної пам'яті настільки, що система краш взагалі, без можливості запуску звичайної завантаження windows
Привіт всем..обнаружіл таку беду..скачал якусь ігрулю з торента..через день виявив що при запуску вінди проц забитий на 100%, висить все просто колом..долго парився і в підсумку знайшов проблему..сразу при запуску заходжу в диспетчера, відключаю проццес sidebar.exe відразу комп ожівает..каспер його НЕ відіт..так що висновок один - це 100 пудовий вірус, располагаеться в папці віндовс..і так, ніяких бічних панелей я не встановлював)
Олександр Якщо він йде разом з виндовс, значить він не небезпечний. А якщо він не дає вимкнути комп'ютер, значить у нього не виходить вивести якусь інфу на екран!
Нік Може взагалі відключити будь-антивірус, як сталося у мене.
Олександр Для тих, хто хоче просто відключити, включите Диспетчер Завдань, у вкладці "Швидкодія" натисніть "Монітор ресурсів ...". Там в списку шукайте sidebar.exe, клікаєте правою кнопкою миші по назві і натискаєте "завершити процес". Зробив так, видимих ​​побічних ефектів не виникло, все працює стабільно.
Сергій Після завантаження комп'ютера жере 40% процесора до нескінченності. При завершенні процесу відбувається перезапуск екрану. Процес зникає або відновлюється, але більше процесор не навантажує. При попередніх установках операційки, драйверів, програм такої проблеми не було. Вінда, драйвера, набір програм - однакові.
Дмитро Коли включаю мій комп'ютер а потім наприклад диск С то він откриваетса в новій вкладці що робити я просто не сильно розбеераюсь в літку
алексей процесор завантажений на 100%, жодну програму не включив
андрей Заважає установці / видалення деяких програм.
Сергій Це гаджети робочого столу !!! в Windows 10 його вилучати
Дмитро гаджети робочого столу непотрібна штукакенція
roman

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото sidebar.exe: - на основі 37 голосів з 22 відгуками.

37 користувачів запитували про цей файл. 4 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 4 користувачів дали, як безпечний. 3 користувачів дали, як здається безпечним. 18 користувачів дали, як нейтрально. 8 користувачів дали, як здається небезпечним. 4 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з sidebar

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з sidebar. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу sidebar.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

sidebar сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Тоді з чим це може бути пов'язано?
? що робити?
У МЕНЕ ВАРТО Касперського, і питання як він міг пропустити?
Або каспер його не бачить?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью