• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Сервер за кордоном: зарубіжний хостинг

 1. Топ 5 хостингів нашого рейтингу
 2. зарубіжний хостинг і дата-центр: переваги і недоліки
 3. рекомендації експертів
 4. З точки зору закону
 5. резервна майданчик
 6. Ближче до клієнта
 7. Відгуки про хостинг:

В даний час дуже багато компаній і організації, не бажаючи приймати на себе витрати на придбання та обслуговування фізичних серверів, починають вибирати віртуальні платформи.

Скориставшись послугами хостера, можна створити хороший і якісний сайт. І при цьому техподдержкой буде займатися команда хостинг провайдера.

В даний час дуже багато компаній і організації, не бажаючи приймати на себе витрати на придбання та обслуговування фізичних серверів, починають вибирати віртуальні платформи Топ 5 хостингів нашого рейтингу

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: надійна компанія, швидкий хостинг, широкий спектр послуг

  Детальніше...


 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: сучасний і надійний хостинг, доступні ціни

  Детальніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: легкі в налаштуванні і управлінні сервера з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності

  Детальніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  переваги:
  Відмінна панель управління, низькі ціни, грамотна технічна

  Детальніше...

  хостинг Україна відгуки

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу

  Переваги: Швидкий, по-європейськи надійний хостинг

  Детальніше...

повний список рейтингу хостингів

У сучасних вітчизняних дата-центрах застосовуються надійні системи зберігання інформації, високі показники безперебійної і стабільної роботи досягаються завдяки дублюванню різних елементів інженерної інфраструктури, реалізовано повноцінне гарантоване резервне копіювання.

Проте, клієнти іноді вдаються до послуг іноземних дата-центрів. Чому так?

Чому так

зарубіжний хостинг і дата-центр: переваги і недоліки

Чому варто вибрати зарубіжний дата-центр?

В основному, ІТ-інфраструктура іноземних дата-центрів - це спеціальне обладнання останнього покоління, високий ступінь безпеки і контролю зберігання інформації, стандарти якості відповідно до вимог ISO 27001 та ISO 9001, SLA- стандартні, а також індивідуальні.

Для забезпечення безпеки інформації в них застосовуються найновіші ІТ-рішення, технології шифрування каналів зв'язку і міжмережеві екрани. Енергозабезпечення дата-центрів також реалізовано з високим ступенем надійності - аж до TIER IV (продубльовано все).

Чим же ще зарубіжний дата-центр може бути цікавий вітчизняним замовникам? У компаній, які надають надійний хостинг за кордоном, в основному, досить гнучкі тарифи. Вони намагаються надати своєму клієнтові повний пакет послуг за майже ті ж гроші, що базовий варіант.

Розглядати таку послугу як зарубіжний хостинг багатьох клієнтів змушує і більший досвід співробітників, висока якість сервісу, висока швидкість реагування на проблеми. Будь-яка несправність усунена буде дуже швидко.

У дата-центрах Європи працюють люди, які займаються подібними послугами вже довгі роки, в зв'язку з чим вони знають, як запобігти появі деяких проблем, як ліквідувати виниклі неполадки в мінімальні терміни.

Для багатьох компаній Росії додаткова площадка за кордоном - це також захист бізнесу. Вилучення обладнання Цодов, тривалі відключення, незаконні блокування - в Росії все це потрібно враховувати в якості факторів ризику під час розміщення або оренди віртуальних або фізичних серверів.

До того ж, у компаній зростає потреба зробити онлайн-транзакції більш захищеними від кіберзлочинців і державної стеження. Тому ті, кому необхідний сервер із захистом інформації від несанкціонованого доступу, а також гарантією надійної роботи частенько розглядають варіант оренди сервера за кордоном.

Нарешті, фінансова стабільність операторів ЦОД Європи - це ще один фактор скорочення ризику.

рекомендації експертів

Фахівці дають корисні рекомендації, як вести онлайн-бізнес в Росії і уникнути різних проблем:

 • Реєструйте домени за кордоном - поза зони .ru і у якихось відомих реєстраторів.
 • Зареєструйте фірму за кордоном. Створіть дочірню і материнську компанію. Другий буде належати технологія, а перша буде її ліцензувати. Це дасть можливість захистити основний інтелектуальний актив.
 • Користуйтеся декількома дата-центрами. Навіть за кордоном є ймовірність блокування дата-центру або сервера за рішенням суду. Важливу інформацію необхідно дублювати на обладнанні, яке знаходиться не тільки в іншому дата-центрі, а й під іншою юрисдикцією.
 • Розміщуйте БД за кордоном. Тримайте бухгалтерію на іноземних серверах і працюйте по VPN. Таким чином, ви зможете дуже швидко відновити функціонування офісу.
 • Документуйте все те, що стосується встановленого програмного забезпечення. Подбайте про необхідний рівень захисту локальної мережі і серверів.

Подбайте про необхідний рівень захисту локальної мережі і серверів

З точки зору закону

Оренда сервера за кордоном і перераховані вище рекомендації актуальні для бізнесу в Росії, який не працює з персональною інформацією користувачів.

З 1 вересня 2015 року в Росії діють поправки до закону No 152-ФЗ «Про персональних даних», згідно з якими зберігання, обробка персональних даних користувачів з РФ виконується виключно на території Росії. В іншому випадку ресурси компаній, які розміщені в дата-центрах зарубіжних провайдерів можуть бути заблоковані. У міжнародних дата-центрах може зберігатися лише знеособлена персональна інформація.

Іноземні дата-центри - це також стабільність. Вона має на увазі як сприятливу економічну і політичну обстановку за кордоном, так і безперебійну роботу дата-центрів. Клієнти цих хостингів можуть бути повністю спокійні за майбутнє своїх сайтів.

Тим часом за рахунок шифрування працівники дата-центру можуть взагалі не мати доступу до вашої інформації. Дані за кордоном будуть захищені.

Проблема - вимоги законодавства РФ, згідно з якими необхідно використовувати сертифіковані ФСТЕК і ФСБ засоби шифрування. Навряд чи ви зможете переконати зарубіжного хостера використовувати російські засоби шифрування.

При цьому сертифікація в РФ зарубіжних засобів шифрування неймовірно затратна: якісний хостинг буде просто нерентабельним. І це тільки одна проблема.

Крім різних обмежень, що накладаються вітчизняним законодавством, користувач закордонного хостингу може зіткнутися і з вимогами місцевих регуляторів.

Ще один мінус - різні незручності при оплаті послуг іноземних провайдерів, які застосовують системи, прийняті в конкретній країні, або ж міжнародні сервіси, тоді як російські організації впроваджують максимально зручні для клієнтів варіанти оплати.

Розумний компроміс між зарубіжними та вітчизняними майданчиками - вибір російського хостера, який має в своєму розпорядженні майданчиками і в Росії, і за кордоном. У РФ вже завоювала популярність особлива змішана модель, коли частина корпоративної інформації знаходиться в Росії, а частина виводиться за кордон.

Російські хостери враховують бажання своїх клієнтів і пропонують замовникам змішаний тип розміщення інформації. Клієнти ж при цьому переслідують різні цілі.

резервна майданчик

ІТ-стратегія компанії часто вимагає наявності принаймні двох дата-центрів - головного і резервного. І це зовсім не випадково. Адже втрата даних або ж контролю над ними в кращому випадку гарантує великі збитки, а в гіршому це просто втрата бізнесу.

У зв'язку з цим, розгортання головного і резервного дата-центрів для солідної компанії зараз стратегічно необхідно і повністю виправдано. Зрозуміло, що це коштує недешево, проте є ще одне рішення - хостинг в Україні .

Резервний дата-центр дозволяє ліквідувати простої, а також забезпечити можливість швидкого відновлення в роботі серверних систем при серйозної аварії.

Застосування в якості резервного дата-центру іноземної майданчики постачальника послуг хостингу - це ефективна мінімізація ризиків і витрат. При цій схемі роботи досягається максимальна надійність і безпеку. З точки зору правильної організації безперебійної і стабільної роботи майданчиків, це вірне рішення.

За статистикою, компаніями Росії велика частина проектів використання іноземних дата-центрів розглядається з точки зору формування двох рознесених майданчиків, а також знижують ризики систем.

У підсумку, використання послуг головного підрядчика і / або запасного дата-центру в Європі - це не просто захист від адміністративного тиску та рейдерства, а й диверсифікація ризиків, створення дуже надійною розподіленої інфраструктури ІТ.

У підсумку, використання послуг головного підрядчика і / або запасного дата-центру в Європі - це не просто захист від адміністративного тиску та рейдерства, а й диверсифікація ризиків, створення дуже надійною розподіленої інфраструктури ІТ

Ближче до клієнта

У разі якщо цільовою аудиторією інтернет-порталу є російськомовні користувачі, розміщення сайту на географічно віддалених серверах здатне підвищити час відгуку веб-ресурсу, і навпаки. У деяких випадках іноземні дата-центри будуть відмінним варіантом для тих компаній, чий бізнес орієнтований на іноземний ринок, в тому числі, які працюють на європейському ринку.

Іноземну платформу можна використовувати для розміщення інформації для підключення до них замовників з Європи. Ціна трафіку буде набагато менше.

До того ж сервери, які базуються в зарубіжних ЦОДах, показують кращий час відгуку для користувачів з Європи. Ці дата-центри мають безпосередній доступ до різних європейських точок обміну трафіком. Наприклад, для трейдерів при роботі на валютному ринку дуже критична затримка отримання або відправки інформації, і при хостингу на іноземній майданчику вона буде набагато менше, ніж при роботі з Самари або Москви.

Різні затримки доводиться також брати до уваги під час розміщення ігрових серверів (це обов'язково веде до скорочення лагов в різних комп'ютерних іграх), створення спеціальних мереж доставки контенту. Розміщувати дата-центр поблизу від клієнтів часто змушені також компанії з досить великим міжнародним охопленням.

До того ж, через низьку розвиненості вітчизняних мереж, а також специфіки їх організації трафік від столичного провайдера в регіони часто ходить через Європу. Можливості підключення ж з ЦОДом з Європи часто краще, ніж з московським. В цілому ж зв'язок може виявитися якісніше і надійніше.

Російські хостинг провайдери все частіше пропонують хостинг за кордоном і при цьому цілком можуть конкурувати з іноземними хостерами.

Відгуки про хостинг:


Чому так?
Чим же ще зарубіжний дата-центр може бути цікавий вітчизняним замовникам?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью