• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Сертифікований Системний Адміністратор (MCSA: Windows Server 2016 + CCNA)


Цю Дипломну програму
в нашому Центрі успішно закінчили
551 чоловік!

Системний адміністратор - фахівець, який забезпечує нормальну роботу комп'ютерного парку та програмного забезпечення організації, а також відповідає за інформаційну безпеку. Посада системного адміністратора передбачена майже в усіх сучасних компаніях - іншими словами, цього фахівця не доведеться довго шукати роботу. А якщо в його резюме є престижні професійні сертифікати CCNA і MCSA, шанси на працевлаштування в солідну компанію ще вище.

Наша дипломна програма дозволяє освоїти професію системного адміністратора з самих азів і отримати компетенції, які найчастіше вимагають роботодавці у вакансіях. Це знання основ мереж і сучасних серверних операційних систем, навички з побудови та адміністрування різних видів корпоративних мереж, вміння організувати безпечне зберігання даних і забезпечити доступ користувачів до корпоративних ресурсів.


затребуваність


складність

від 6 місяців
час освоєння

від 60 т.р.
Середня зарплата

Що таке дипломні програми в «Фахівці»:

 1. очний або очно-заочний формат навчання.
 2. Інноваційна методика з використанням сучасних технологій.
 3. При проходженні дипломної програми в форматі очного навчання , Вам буде надано доступ до записів онлайн-навчання для самостійної підготовки та закріплення навчального матеріалу.
 4. При очно-заочному навчанні - дистанційне навчання в зручному темпі по записах онлайн-навчання , 1 очна консультація в тиждень за розкладом (не менше 1/3 від загального часу навчання).
 5. Оплата в розстрочку : Початковий внесок - 25% від вартості дипломної програми.
 6. Престижні документи про закінчення : Диплом про професійну перепідготовку після закінчення всієї програми, сертифікат Центру міжнародного зразка (якщо передбачений), міжнародний сертифікат вендора після кожного авторизованого курсу.

Ви почнете навчання з курсу «Основи мереж, мережеві операційні системи і практикум Wi - Fi» , На якому познайомитеся з сучасними серверними операційними системами і придбаєте необхідний фундамент знань для роботи в локальних мережах. На курсі докладно розглядається модель OSI і її накладення на стек протоколів TCP / IP в системах Windows і Unix.

курс «CCNA 2.0 Маршрутизація і комутація в мережах Cisco» знайомить із загальними принципами проектування мереж і дає практичні навички з побудови та адміністрування різних видів мереж за допомогою обладнання Cisco. У вас будуть дистанційні заняття з викладачем і самостійні заняття у віртуальному класі (300 ак. Годин). Курс ділиться на 4 модуля, в кінці кожного слухач здає онлайн-тест з пройденого матеріалу. Після навчання видається електронний сертифікат Cisco Systems. Курс також допомагає підготуватися до успішної здачі іспиту з міжнародної сертифікації CCNA .

Для працевлаштування на посаду сисадміна потрібен досвід установки і підтримки серверного програмного забезпечення. Ви будете вчитися працювати з найбільш поширеною серверної операційної системою Microsoft Windows Server 2016.

Цьому присвячені наступні 3 курсу програми:

Після закінчення кожного авторизованого курсу ви отримаєте міжнародний сертифікат Microsoft. Отримані на цих трьох курсах знання дозволять успішно скласти іспит на сертифікацію MCSA: Windows Server 2016 .

Завершиться навчання на дипломній програмі підсумковим іспитом у вигляді тестування з пройденим курсам. Після успішного навчання та іспиту ви отримаєте диплом про професійну перепідготовку - престижний документ, який підтвердить ваші знання.

Хочете отримати роботу системного адміністратора в престижній компанії? Записуйтеся на програму!

з 10:00 до 17:00 Вечір або Вихідні
Стандартна ціна Очна-заочно онлайн Записатися Приватні особи 136 390 136 390 93 890 136 390 Організації 150 690 150 690 104 890 150 690 Перший внесок (для приватних осіб) 34 050 34 050 23 450 34 050

- Програма підвищення кваліфікації - Записатися

* «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.

Залежно від програми навчання видаються наступні документи:


свідоцтво


Диплом про професійну перепідготовку за спеціальністю


Сертифікат міжнародного зразка


Міжнародний сертифікат Microsoft

* Для отримання посвідчення вам необхідно надати копію диплома про вищу або середню професійну освіту.

Після закінчення кожного окремого курсу, що входить в Дипломну програму, в особистому кабінеті слухача формуються електронні сертифікати про навчання за кожним окремим курсом. Після закінчення навчання за Дипломною програмою випускнику видається Диплом про професійну перепідготовку встановленого зразка.

Обов'язково уточнюйте перед укладенням договору, який документ Вам буде виданий після закінчення навчання!

Всі документи Центру Хочете отримати роботу системного адміністратора в престижній компанії?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью