• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Serpstat - інструмент аналізу ключових слів і конкурентів

 1. Serpstat пропонує простий пошук ключових запитів
 2. Serpstat аналіз конкурентів: ретельно стежте за своїми конкурентами
 3. Які сторінки сайту знаходяться в Топі
 4. Аналіз ключових слів (ключових слів) на Serpstat
 5. Пошукові підказки від Serpstat

Просування нової послуги в онлайн-бізнесі нерідко пов'язане з багатьма труднощами - не всі довіряють фірмі або продукту, що з'явився буквально кілька тижнів тому. Ретельний аналіз ринку нерідко допомагає у вирішенні цього непростого завдання, але провести подібний захід своїми силами, як правило, виявляється неможливо. Виникає гостра необхідність у допомозі численних економістів, маркетологів, SEO-оптимізаторів, що, в свою чергу, обертається неабиякими витратами на всього лише одну рекламну кампанію.

Втім, заощадити без втрати результату можна і тут Втім, заощадити без втрати результату можна і тут. Автоматизація деяких етапів розкрутки може помітно скоротити обсяг витрат на збір даних, пошук сторінок-донорів та інші легко виконувані машиною дії, але вибір невідповідного інструменту здатний звести нанівець всі переваги такого підходу.

Останнім часом добре зарекомендував себе сервіс Serpstat (Серпстат), що володіє цілим набором функцій для аналізу потенціалу сайту і швидкого просування проекту будь-якого рівня серед аудиторії Всесвітньої Павутини. У списку послуг ресурсу числяться: порівняння адрес сторінок, пошук аналогічних фраз, побудова інфографіки, пакетний аналіз - і це навіть не повний перелік.

У списку послуг ресурсу числяться: порівняння адрес сторінок, пошук аналогічних фраз, побудова інфографіки, пакетний аналіз - і це навіть не повний перелік

Serpstat пропонує простий пошук ключових запитів

Інше завдання - підбір пошукових ключів або запитів, теж вирішується швидко і майже безпроблемно, що є помітним гідністю, якщо врахувати всю важливість правильного виконання даної операції. Помилка при роботі з пошуковою системою здатна «втопити» будь-яку рекламну кампанію, незалежно від її розмаху та оригінальності, тому ризикувати тут вкрай небажано.

Формування запитів за допомогою Serpstat (Серпстат) не займає багато часу і не представляє особливої ​​складності. Для початку можна дізнатися свої поточні позиції в Google, Yandex або іншому каталозі, що використовується в регіоні просування сайту. Повідомте сервісу назву домену, і система відразу ж виведе кількість і перелік ключових слів, за якими користувач може потрапити на ваш ресурс. Такі відомості не тільки допомагають оцінити обсяг майбутньої роботи в інтернеті , Але і цілком здатні змінити SEO-фокус проекту.

Serpstat аналіз конкурентів: ретельно стежте за своїми конкурентами

Ще одне корисне нововведення від команди «Серпстата» - порівняння характеристик сайту з показниками конкурентів (такими вважаються всі портали аналогічної тематики і популярності). Аналіз конкурентів від Serpstat вирішує дві вкрай важливих для більшості розробників проблеми.

 1. По-перше, можна порівняти використовуваний ними набір ключів зі своїм власним і оперативно переробити план співпраці з пошуковими системами.
 2. А по-друге - зрозуміти, хто вибиває вас з топа, і вжити відповідних заходів проти таких "товаришів".

А по-друге - зрозуміти, хто вибиває вас з топа, і вжити відповідних заходів проти таких товаришів

Зведення даного інструменту включає в себе:

 1. Сукупність фраз, за ​​якими ранжируется введене доменне ім'я.
 2. Список знайдених конкурентів.
 3. Збіги в наборах ключових слів для всіх перерахованих вище сайтів.

Володіючи цими знаннями, можна легко підлаштуватися під вимоги ринку і оптимізувати тексти сторінок під інтереси публіки.

Які сторінки сайту знаходяться в Топі

Інша можливість сервісу напевно стане в нагоді блогерам. Мова йде про функції звіту щодо розподілу сторінок, яка б показала, як ваші посилання розміщені в інтернаціональному Google-пошуку, і за якими ключам їх найчастіше знаходять. Результати представляються у вигляді таблиці, в якій, крім іншого, вказано і потенційний обсяг трафіку для кожної адреси на сайті.

Для більш детального аналізу слід використовувати процедуру порівняння URL. Робиться це так: ви вбиваєте у відповідне поле заголовки своїх статей в Google, запускаєте дослідження і отримуєте число можливих ключових запитів для кожного з них. Називається цей процес зворотним проектуванням і дозволяє виявити ті пости або сторінки, яким потрібне додаткове увагу з точки зору SEO.

Аналіз ключових слів (ключових слів) на Serpstat

Вищеописані функції корисні на ранньому етапі розкрутки веб-сайту, тим, хто вже розібрався з метрикою пошукових систем, варто скористатися послугою складання ключів на основі заданого. Замовивши цю послугу, ви отримаєте безліч варіацій однієї фрази, які, при бажанні з вашого боку, можуть перетворитися в нові прибуткові запити.

В аналіз ключових слів (ключових слів) включені не тільки створені пропозиції, але і вартість просування за таким ключу, конкуренція в контекстній рекламі та інше. Окремо відзначені найбільш конвертовані слова (поруч можна побачити знак долара). В аналіз ключових слів (ключових слів) включені не тільки створені пропозиції, але і вартість просування за таким ключу, конкуренція в контекстній рекламі та інше

Пошукові підказки від Serpstat

Зрозуміло, є в Serpstat (Серпстат) і розділ пошукових підказок (опція, на сьогоднішній день присутня в будь-якому нормальному інструменті оптимізації). Дуже проста, але, тим не менш, корисна для багатьох власників сайтів і блогів річ. Використовується для отримання запитів, релевантних введеному ключу. Є кілька налаштувань, зокрема, фільтр питань, що відбирає найбільш популярні питання по вашій пропозиції.

Додаткову інформацію можна отримати за допомогою SERP-аналізатора, що створює список сотні доменів, які займають перші місця в Google по шуканим словами. Там же відображається динаміка позицій для цих веб-сайтів.

Існує також окремий пакет послуг для розкрутки контекстної реклами, але це вже, як то кажуть, на любителя. Останній важливе питання - ціна співпраці. Оплата здійснюється в доларах, дозволені поповнення з платіжних систем PayPal і WebMoney , А також з банківських карт Visa. Інші варіанти платежу описані в довідці на Serpstat (Серпстат).

На річний тариф діє знижка 20%.

Отже, резюме Отже, резюме. яку користь Serpstat може принести веб-майстру, наскільки широкий діапазон послуг даного сервісу? Основні напрямки роботи з «Серпстатом» такі:

 • Пошук нових ключових слів і словосполучень.

 • Аналіз і коригування готових пошукових запитів.

 • Порівняння сайту з аналогічними проектами, вдосконалення семантики сторінок.

 • Зворотне проектування ресурсу, поліпшення показників відвідуваності.

 • Аналіз SERP.

 • Економія часу і грошей при розкручуванні нових товарів і послуг.

  Економія часу і грошей при розкручуванні нових товарів і послуг

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью