• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO Vs SEA - що це таке? І що є вирішальним у вашому виборі?

 1. SEO
 2. SEO і витрати
 3. SEO - це інвестиція в ризик
 4. Інвестиція, яка окупається протягом тривалого часу
 5. Недоліки SEO
 6. SEO вимагає знань або грошей
 7. Придбати знання SEO самостійно
 8. Прокат експертизи SEO
 9. Основні знання SEO, якщо ви наймаєте експертизу
 10. Ви повинні бути терплячими
 11. SEA
 12. SEA та ROI
 13. Початок роботи з SEA
 14. Показник якості
 15. Переваги СЕО
 16. Відвідувачів сьогодні
 17. Відвідувачі потрібних ключових слів
 18. Повний контроль над витратами
 19. Не потрібно багато часу та знань
 20. Над органічними результатами пошуку
 21. Недоліки СЕО
 22. Це завжди коштує грошей
 23. Немає витрат = більше відвідувачів
 24. Ви не охопили всіх користувачів пошукової системи
 25. Синергія між SEO і SEA
 26. SEO або SEA?
 27. Інтернет-магазини

SEO означає "пошукова оптимізація", а SEA - "Реклама в пошукових системах".

Той, хто займається SEO, гарантує, що сайт добре знайдений в органічних (природних) результатах пошуку пошукової системи Той, хто займається SEO, гарантує, що сайт добре знайдений в органічних (природних) результатах пошуку пошукової системи.

Той, хто має справу з СЕА, гарантує, що веб-сайт знайдений належним чином за допомогою реклами в пошуковій системі.

SEO і SEA схожі, але це дві абсолютно різні галузі спорту. Хтось, хто добре займається SEO, не є автоматичним у SEA або навпаки. Однак веб-сайт, який отримує відвідувачів через SEO і SEA, зможе отримати синергетичні вигоди від цих різних видів діяльності. Більше про це пізніше.

У цій статті ми пояснимо різницю між SEO і SEA і на що слід звернути увагу, якщо ви хочете зробити вибір між ними.

SEO

Існує ряд аргументів для вибору SEO. Важливим аргументом є те, що ви можете звернутися до користувачів пошукових систем, які ніколи не натискали на рекламу, тому що деякі люди просто мають цей принцип.

Ще один важливий аргумент для SEO полягає в тому, що з верхньою позицією по певному ключовому слову можна створити більше відвідувачів, ніж SEA.

SEO і витрати

Витрати є ще одним аргументом. Якщо ви виконуєте роботу SEO, то це абсолютно нічого не коштує. Якщо ви хочете, щоб це аутсорсинг або мати хтось у вашій організації це зробити, це, звичайно, коштуватиме вам грошей.

Якщо ви робите роботу SEO, то, звичайно, ви вкладаєте свій час у це, і це насправді також гроші. Можливо, вам вдалося поставити цей час у щось, що відразу приносить гроші.

SEO - це інвестиція в ризик

Якщо ви виконуєте роботу з SEO самостійно або виконуєте її хтось у вашій організації, це є ризикованою інвестицією Якщо ви виконуєте роботу з SEO самостійно або виконуєте її хтось у вашій організації, це є ризикованою інвестицією. Зрештою, ви ніколи не на 100% впевнені, що ваша робота дійсно буде генерувати відвідувачів, те, що відбувається з SEA.

З SEO є ряд речей, які можуть піти "неправильно", так що ви не отримуєте будь-яких відвідувачів. Якщо ви починаєте з SEO, то ви завжди будете починати з пошуку за ключовими словами, щоб визначити, які ключові слова ви хочете націлити. Якщо ви не зробите цього належним чином, ви ризикуєте, що ваша робота SEO працюватиме безкоштовно.

Поширеною помилкою є фокусування на ключових словах, які часто шукаються, але які виявляються бідними або навряд чи перетворюються на потенційних клієнтів чи продажі.

Інша поширена помилка полягає в тому, щоб зосередитися на ключових словах із занадто великою конкуренцією Інша поширена помилка полягає в тому, щоб зосередитися на ключових словах із занадто великою конкуренцією. Як єдиний трейдер, якщо ви збираєтеся спробувати отримати перше місце в Google за ключовим словом, в якому великі компанії вже сильно конкурують, то ви берете участь в нерівному бою, і ви, ймовірно, витрачаєте час.

І з SEO ви ризикуєте не інвестувати в нього достатньо часу. Тільки тоді, коли ви написали хороший вміст і ви матимете достатньо зворотних посилань на цільову сторінку, це принесе вам відвідувачів. Наприклад, ви могли б інвестувати досить багато часу в певне ключове слово, так що ви знаходитесь на другій сторінці Google. Однак, це не дасть вам жодного або майже жодного відвідувача. Тільки тоді, коли ви матимете достатньо зворотних посилань, щоб дістатися до першої сторінки Google, вона створить відвідувачів. І з SEO ви ризикуєте не інвестувати в нього достатньо часу

І тоді з SEO ви ризикуєте, що ваш сайт отримає штраф від Google. З покаранням, ваш веб-сайт потрапить до результатів Google (або буде повністю вилучено з індексу Google), оскільки ви (не) свідомо порушували правила для веб-майстрів.

Інвестиція, яка окупається протягом тривалого часу

Як пояснювалося вище, існують (керовані) ризики, пов'язані з інвестуванням у SEO. З іншого боку, існує важлива фінансова вигода. Врешті-решт, інвестиції в SEO продовжуватимуть поступатися протягом тривалого часу.

Уявіть, що ви вклали кошти на перше місце в Google, і ви досягли цієї мети. З цього моменту ви більше нічого не інвестуєте в SEO. Ви, ймовірно, будете мати можливість посісти свою позицію № 1 місяцями. Через рік ви, ймовірно, все ще будете знаходитися на першій сторінці Google. Це на відміну від СЕО; як тільки ви припините рекламу витрачених коштів, ви негайно втратите всіх своїх відвідувачів.

Іноді помилково вважається, що SEO є одноразовою інвестицією. Тобто (на жаль) не так. Щоб зберегти найвищу позицію в пошукових системах, необхідно докласти зусиль. Проте найбільше зусилля полягає в досягненні верхньої позиції.

Це займає набагато менше часу або грошей, щоб зберегти перші позиції, але якщо це не буде зроблено, то веб-сайт знизиться в рейтингу. Для збереження верхньої позиції, наприклад, необхідно продовжувати існувати певне "збільшення" нових зворотних посилань.

Недоліки SEO

SEO має ряд недоліків. Це:

 • Вам потрібні знання або гроші
 • Ви повинні бути терплячими

Нижче ми пояснюємо ці пункти.

SEO вимагає знань або грошей

Якщо ви хочете отримати відвідувачів через SEO, то вам буде потрібно більше знань для цього, ніж для отримання відвідувачів через SEA.

Придбати знання SEO самостійно

Якщо у вас недостатньо знань про SEO, ви ризикуєте, що ви ніколи не досягнете своєї мети або що ваш сайт отримає штраф Google. Якщо ви хочете почати роботу з SEO, то спочатку вам доведеться вкласти час у отримання необхідних знань. Ви можете зробити це, читаючи SEO блоги, як це. Приємна річ про SEO спільноти полягає в тому, що люди схильні ділитися знаннями. Є також багато блогів SEO, щоб знайти, де ви можете отримати необхідні поточні знання.

Прокат експертизи SEO

Якщо у вас немає знань самостійно, ви можете вибрати необхідні знання Якщо у вас немає знань самостійно, ви можете вибрати необхідні знання. Ви можете найняти когось, хто вже має досвід роботи з SEO, ви можете найняти фрілансера або ви можете найняти агентство інтернет-маркетингу.

Якщо у вас є повний робочий день для когось, найдешевший варіант - найняти когось з досвідом SEO. Недолік полягає в тому, що у вас є менше роботи для цієї особи, коли веб-сайт має високий рівень Google. З цієї причини багато компаній наймають фрілансера або інтернет-маркетингове агентство. Вони будуть мати велику роботу в перші місяці, щоб отримати сайт високо в Google, але після цього вони будуть мати менше роботи, щоб зберегти сайт високо в Google.

Основні знання SEO, якщо ви наймаєте експертизу

Навіть якщо ви збираєтеся найняти когось для виконання роботи SEO, корисно також зрозуміти SEO певною мірою. Маючи SEO базові знання самостійно робить його набагато легше спілкуватися з вашим підрядником. Крім того, це перешкоджає вам "покласти на вухо". Сумно, але вірно, є досить багато "SEO ковбоїв" ходьба навколо, які обіцяють погано поінформовані підприємці все, не знаючи, що вони роблять.

Наприклад, є ковбої, які підприємці обіцяють високі позиції на довгострокових пошукових термінах, які не мають конкуренції і які не перетворюються на продажі. Вони можуть «доставляти» такі високі позиції з мінімальними зусиллями, після чого вони можуть надіслати фактуру.

Ще більш тіньовими є ковбої, які купують зворотні посилання (поганої якості) для веб-сайту клієнта або використовують Private Blog Networks. Така тактика суперечить рекомендаціям Google для веб-майстрів і може серйозно пошкодити рейтинг сайту. Цей вид практики також називається чорною капелюхом seo.

Ви повинні бути терплячими

Якщо ви починаєте з SEO, це може зайняти кілька місяців, перш ніж перші відвідувачі приходять на ваш сайт. Скільки часу триває, залежить від багатьох різних факторів. Але зазвичай ви повинні розраховувати на місяць або від 4 до 6, перш ніж почати бачити результати. Це на відміну від СЕО. Де ви можете отримати відвідувачів на ваш сайт в той же день.

SEA

У SEA ви будете рекламувати в пошукових системах У SEA ви будете рекламувати в пошукових системах. Через велику частку ринку Google в Нідерландах кожен, хто займається SEA, принаймні рекламуватиме в Google. Частка ринку Google в Нідерландах зараз перевищує 95%.

Крім того, Bing також рекламує. Це також стосується користувачів Bing і тому, що реклама в Bing набагато дешевше. Витрати на рекламу в пошуковій системі відбуваються через внутрішню систему аукціонів, в якій рекламодавці пропонують один одного. Оскільки на Bing менше рекламодавців, конкуренція на аукціоні менше, тому витрати значно нижчі.

Важливим аргументом для реклами в пошукових системах є те, що сьогодні ви можете отримати відвідувачів на ваш сайт. SEA - це, безумовно, рішення для запуску веб-магазинів. Оборот можна відразу перетворити на рекламу в пошукових системах.

SEA та ROI

У SEA ви платите за кожного відвідувача, якого ви отримуєте У SEA ви платите за кожного відвідувача, якого ви отримуєте. Цим ви платите за клік. Відстежуючи, скільки відвідувачів купує у вас (ваша конверсія), ви можете негайно оцінити, чи можна досягти рентабельності інвестицій за допомогою SEA. Тому SEA особливо цікаво, якщо ви продаєте товари або послуги.

Якщо у вас є блог, то SEA буде менш цікавим. Бізнес-модель більшості блогів - це реклами та рекламні оголошення. Якщо відвідувач коштує 1 євро з SEA, то ви не будете заробляти це назад з продажу рекламних оголошень.

Початок роботи з SEA

Саме по собі це не так важко розпочати з СЕО негайно Саме по собі це не так важко розпочати з СЕО негайно. Кожен зможе створити рекламну кампанію в Google AdWords. І якщо ви не можете зрозуміти, ви завжди можете зателефонувати в службу Google AdWords.

У нішевих ринках з невеликою конкуренцією не буде важко рекламувати прибуток з Google AdWords. Потім вам доведеться дуже мало робити ставки за клік, щоб отримати оголошення на початку Google.

Однак прибуткова реклама на конкурентних ринках - це зовсім інша історія. Для цього вам доведеться витрачати багато часу на СЕО або на допомогу експерта. Експерт SEA може найняти вас, або ви можете найняти фрілансера або інтернет-маркетингове агентство. Ви можете переконатися, що ви наймаєте сертифікованого партнера Google Adwords, який можна знайти тут: google.com/partners

На конкурентних ринках ви повинні запропонувати багато грошей для відвідувачів. Іноді кілька євро за клік, збільшуючись до 10 євро за клік. Питання полягає в тому, чи ви будете повертати ваші витрати на СЕО.

Для того, щоб оцінити, чи ви будете повертати ваші витрати на СЕА, важливо, щоб ви пов'язали Google Analytics з Google AdWords, а потім визначили цілі. Наприклад, цілі для здійснення продажу. Потім ви можете точно визначити, чи коштує вам реклама не більше, ніж вона дає.

Показник якості

Ціна, яку ви платите за відвідувача, визначається в системі аукціонів Google AdWords Ціна, яку ви платите за відвідувача, визначається в системі аукціонів Google AdWords. Проте не так просто, що рекламодавець з найвищою ставкою виходить на перше місце. Крім того, рекламодавці не платять однакову ціну за клік.

Система встановлення ставок Google працює з показником якості. Цей показник якості визначає, скільки потрібно платити за клік, щоб отримати відвідувачів на ваш сайт.

Чим краще ваш показник якості, тим менше ви платите за клік. І на практиці часто буває, що з низькою або помірною оцінкою якості ви не можете рекламувати прибутково в Google, а з високою оцінкою якості ви можете.

Ви можете зробити значний вплив на оцінку якості реклами Google AdWords. Оцінка якості визначається, серед іншого, релевантністю цільової сторінки для ключового слова, релевантністю та якістю вашої реклами, очікуваним коефіцієнтом переходу між рекламою та часом завантаження цільової сторінки.

Підвищення оцінки якості є частиною роботи експерта з СЕО. При більш високому показнику якості, вартість за клік (відвідувач) буде нижчою, так що експерт SEA може заробити себе назад.

Переваги СЕО

SEA має ряд переваг перед SEO. Це:

 • Відвідувачів сьогодні
 • Відвідувачі потрібних ключових слів
 • Повний контроль над витратами
 • Не потрібно багато часу та знань
 • Над органічними результатами пошуку

Нижче наведено пояснення цих пунктів.

Відвідувачів сьогодні

Якщо ви входите в Google AdWords з обліковим записом Google, ви можете негайно налаштувати свою першу рекламну кампанію. Ви можете привітати своїх перших відвідувачів сайту протягом години.

Відвідувачі потрібних ключових слів

У системі AdWords ви можете точно вказати, на яких ключових словах потрібно відображати об'яву. Таким чином, ви можете зосередити свою об'яву саме на ключових словах, які ви знаєте, або підозрюєте, що вони будуть добре конвертовані.

Повний контроль над витратами

Ви можете вказати в Google AdWords, скільки ви хочете витратити на клік. Можна також вказати денний бюджет. Це можна налаштувати в будь-який час. Рекламні кампанії можна призупинити або припинити в будь-який час. Чи немає у вашому інтернет-магазині певного товару на складі? Тоді ви можете негайно призупинити показ об'яв для цієї статті, щоб ви не витрачали кошти на неї.

Не потрібно багато часу та знань

У вас немає досвіду роботи з Google AdWords У вас немає досвіду роботи з Google AdWords? Після цього можна скористатися службою AdWords Express. Це розірвана версія AdWords. Потім вам потрібно лише вибрати свою цільову групу, написати оголошення та встановити бюджет. Потім AdWords самостійно організує ставки та суму ставки.

Поглибивши свої додаткові показники AdWords і якість, ви можете скоротити витрати на AdWords.

Над органічними результатами пошуку

Якщо ви шукаєте щось у Google, ви завжди будете бачити рекламу, а потім лише органічні результати пошуку. Наразі в Google відображається максимум 4 оголошення, що перевищують результати пошуку.

Якщо ви знаходитесь під номером 1 в Google за допомогою SEO, то цілком можливо, що ви насправді під номером 5. Це пояснюється тим, що над вами ще 4 оголошення. З цієї причини багато компаній все ще рекламують у Google, навіть якщо вони вже мають найвищі позиції в органічних результатах пошуку.

Є група людей, яка майже завжди натискає на перший результат пошуку, будь то реклама чи ні, і не дивиться далі. До цієї групи людей можна потрапити лише за допомогою реклами в Google.

Недоліки СЕО

Реклама в СЕО також має ряд недоліків

 • Це завжди коштує грошей
 • Немає більше витрат = більше відвідувачів
 • Ви не охопили всіх користувачів пошукової системи

Ми пояснимо нижче наведені пункти.

Це завжди коштує грошей

SEA завжди коштує вам грошей. Якщо ви налаштуєте рекламні кампанії самостійно, це коштуватиме часу та витрат на кліки. Якщо ви проводите аутсорсинг SEA-кампаній експерту, цей експерт буде коштувати вам грошей на додаток до витрат на рекламу.

Немає витрат = більше відвідувачів

Якщо ваш дохід залежить від ваших оголошень Google, це означає, що ваш дохід залежить від ваших витрат. Якщо будуть зроблені великі інвестиції, завжди доведеться мати достатньо грошей для оплати реклами Google. Як тільки гроші не витрачаються на рекламу, всі відвідувачі сайту відразу ж підуть і з цим оборот.

Ви не охопили всіх користувачів пошукової системи

Деякі люди ніколи не натискатимуть на рекламу. Ви ніколи не зможете досягти цих людей за допомогою реклами.

Синергія між SEO і SEA

Як коротко згадується у вступі: переваги синергії можна отримати за рахунок поєднання SEO і SEA.

Дослідження ключових слів потрібно буде зробити як для SEO, так і для SEA Дослідження ключових слів потрібно буде зробити як для SEO, так і для SEA. Пошук ключових слів для SEO навіть зазвичай робиться з Google Planer ключових слів, який є частиною Google AdWords. Що стосується ключових слів для реклами, також застосовується до програм відповідності ключових слів для органічних результатів пошуку.

Якщо є реклама в Google, то ключове дослідження SEA-кампаній може служити основою для роботи SEO. Великою перевагою цього є те, що вже було отримано розуміння в ключові слова, які добре перетворюються, так що робота SEO може бути зосереджена на цьому.

Докладнішу інформацію про дослідження ключових слів можна знайти у нашій великій статті про це.

SEO або SEA?

Ви самі можете судити про те, чи найкраще SEO або SEA у вашій ситуації, і, сподіваюся, ви можете зробити хорошу оцінку з розумінням, яке ми вам дали Ви самі можете судити про те, чи найкраще SEO або SEA у вашій ситуації, і, сподіваюся, ви можете зробити хорошу оцінку з розумінням, яке ми вам дали.

Щоб зробити компроміс між SEO і SEA, я нарешті хотів би дати вам кілька порад.

По-перше, не потрібно виключати іншого. SEO і SEA діяльність може бути легко розгорнута пліч-о-пліч. Таким чином, рекомендується, щоб діяльність з SEO була узгоджена з діяльністю SEA.

За допомогою SEA ви можете отримати відвідувачів безпосередньо до потрібного ключового слова, тому існує пряме розуміння вартості цих відвідувачів (чи вони добре конвертуються?). Якщо це так, то SEO-діяльність для цього ключового слова може бути розгорнута.

Як для SEO, так і для SEA, дослідження ключових слів є важливим, але й іншими елементами. Для SEO та SEA важливим є швидкий час завантаження цільової сторінки. Підвищуючи час завантаження цільової сторінки, ви зможете скористатися як рівнем SEO, так і SEA.

Для SEO якість вашого вмісту на цільовій сторінці значною мірою визначає ваш рейтинг. Цей самий вміст на цільовій сторінці підвищує показник якості для SEA. Для SEO і SEA, тому доцільно інвестувати в цінне зміст.

Інтернет-магазини

Якщо у вас є стартовий інтернет-магазин, я б порадив вам негайно почати використовувати СЕО. Рекламуючи в Google, ви можете негайно розпочати продаж своїх продуктів і дізнатися, що ваші клієнти вважають важливими, і подібні речі. Перевага SEA тут полягає в тому, що ви можете організувати приплив відвідувачів. Якщо виявиться, що логістика ще не йде повністю гладко, ви встановлюєте нижчий щоденний бюджет для своїх рекламних кампаній, щоб ви могли правильно обробляти споживання замовлення.

Як тільки ви знайдете з SEO, у вас більше немає такої можливості регулювати приплив відвідувачів вниз. Потім ви повинні бути готовими до операційної та логістичної обробки великого споживання замовлення.

Після того, як ви почали використовувати оголошення з пошуковою системою, ви можете почати скорочувати її пізніше, як тільки ваш веб-магазин буде знайдений краще і краще в органічних результатах пошуку. Таким чином ви заощадите витрати і підвищите прибутковість.


Вам також може сподобатися це:

Чи немає у вашому інтернет-магазині певного товару на складі?
SEO або SEA?
И вони добре конвертуються?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью