• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO Vs SEA: Опозиція або доповнення?

 1. Деякі невеликі нагадування ...
 2. Розрізняють три типи кампанії:

SEO (пошукова оптимізація) - тісно пов'язана з концепцією вхідного маркетингу - і рекламою в пошукових системах (SEA) - порівнянна з рекламодавцями з платою за клік, такими як Google AdWords - має однакову мету, а саме: залучення нових відвідувачів на ваш веб-сайт з пошукових систем. При цьому існують два дуже різних підходи, але вони не стають взаємовиключними, навпаки.

Мета даної статті полягає в тому, щоб детально описати особливості кожного з цих двох методів, які можуть повністю доповнювати один одного, тому що, якщо певні мобілізовані методи виявляються майже ідентичними, мотивації та результати вказують на широкий спектр SEM (Search). Маркетинг двигунів).

Пошукові системи - які, очевидно, перш за все, серед яких Google - зайняли таке місце в нашому підході до Інтернету, що компанія, яка дійсно хоче використовувати цифровий ресурс як актив, не може ігнорувати ці концепції SEO, SEA і SEM.

Тепер, якщо ви не заперечуєте, давайте отримаємо право .

Деякі невеликі нагадування ...

Для довідки, природні посилання базуються на напруженій роботі з інтеграції ключових слів (включаючи довгий хвіст), щоб позиціонувати сайт своєї компанії якомога вище на органічній сторінці результатів роботи двигунів. Метою, звичайно, є підвищення видимості даного об'єкту, але для того, щоб такий метод давав відчутні результати, необхідна затримка на кілька місяців.

Таке очікування, здається, дійсно непридатне, щоб дозволити Google індексувати сторінки вашого сайту і використовувати свої алгоритми - настільки ж потужні, як таємничі, до речі - для порівняння результатів настільки щедрих з сайтами ваших конкурентів . Серед найважливіших інструментів для SEO, включають мережеві зв'язки, технічну оптимізацію (як "On-site", так і "Off-site"), і, звичайно, контент-маркетинг, оскільки виробництво якісного контенту відображається у верхній частині списку критеріїв в обліковому записі.

Що стосується платного пошуку, це передбачає придбання спонсорованих посилань в рекламних прогалинах, доступних для цієї мети, щоб позиціонувати сайт вигідно проти ряду конкретних ключових слів. Конкретно, після перерахування цих ключових слів - які повинні бути найбільшими для ваших покупців, - ви берете участь в аукціонах, які дозволяють поліпшити вашу видимість, коли користувачі виконують відповідні пошуки.

Розрізняють три типи кампанії:

«Тільки пошук», в якому Ваша реклама з'явиться поряд з іншими результатами або над ними;

 • "Показувати лише", з оголошеннями на сайтах партнерів пошукових систем та реклами на продаж - це може включати YouTube у випадку гіганта Google ;
 • Нарешті, «пошук, що включає вибірковий дисплей», який, для простоти, є комбінацією двох типів кампанії, згаданих вище.
 • Платний пошук часто використовується як наздоганяюче для заповнення прогалин у SEO, або для поліпшення видимості пошукової системи в швидкий і простий спосіб.
 • Переваги і недоліки кожного рішення
 • Як згадувалося вище, так званий "природний" SEO вимагає, щоб ви дали йому достатньо часу, перш ніж він може бути дійсно корисним, забезпечуючи очікувані результати.

Крім того, якщо тільки для вирішальної ролі, яку відіграє регулярне виробництво якісного контенту, ефективність природної стратегії посилань вимагає довгострокової роботи. З іншого боку, якщо SEO з платною рекламою передбачає невеликий час адаптації, тривалість кожної кампанії набагато коротша. Проте, ця стислість вимагає регулярного повторення операції та проведення частого аналізу показників конверсії, для вимірювання рентабельності інвестицій .

У зв'язку з цим звернемося тепер до матеріальної точки зору.

Вартість природної стратегії пошуку майже статична, насправді не змінюється залежно від кількості кліків, тоді як сума, яка виділяється кожній платній пошуковій кампанії, залежить від обсягу очікуваних кліків і може швидко отримати значні суми - особливо в найбільш «напруженому». »Сектори. Оскільки реклама Пошукової системи іноді виснажує ресурси, які могли б бути використані для інших, однаково чи більш ефективних маркетингових заходів, ROI слід ретельно контролювати.

На щастя, результати є негайними, тому легко побачити, скільки відвідувачів було залучено до певної кампанії. Для пошукової оптимізації не варто розраховувати на такий аналіз так само легко, оскільки результати будуть з'являтися тільки в довгостроковій перспективі. Ще одним важливим моментом, який слід враховувати, є різний вплив кожного типу SEO на вашу аудиторію - або, точніше, залежно від того, що відвідувачі шукають в даний момент.

Таким чином, під час «простого» пошуку в Інтернеті сайт, перерахований серед «природних» результатів, буде сприйматися як більш надійний, ніж якщо б він був у спонсорованих посиланнях.

Після того, як сайт добре зареєстрований, компанія, яку вона представляє, автоматично отримує довіру.

Не слід, однак, зробити висновок, що платний пошук буде систематично заохочувати підозри, але його вплив є більш значним серед перспективних, швидше за все, витрачених на купівлю. Це також пояснює націлювання платного рекламного трафіку на рівні сторінки продажів.

Нарешті, оскільки посилання на сутність залежить від використовуваних алгоритмів, значне оновлення Google, наприклад, може мати серйозні наслідки. З природним посиланням стає все важче пристосовуватися до критеріїв, які стають жорсткішими і складнішими.

Хоча ми не закриваємо обличчя, методики «чорного капелюха» SEO не зникли, але їх використання полягає в тому, щоб зробити надзвичайно ризиковану ставку на майбутнє, проти якого можна тільки радити. З точки зору кампаній Adwords, Google не зацікавлений у покаранні тих, хто створює комфортний дохід, тому мало шансів, що модифікація алгоритму висушить потік відвідувачів.

Зрештою, неможливо твердо і остаточно визначитися з вибором між пошуковою оптимізацією і рекламою з тієї простої причини, що все залежить від ваших цілей на даний момент для вашого сайту. Для того, щоб ви могли з повною обізнаністю вибирати факти, зверніть увагу на те, що сайт «moz.com» зібрав деякі відповідні статистичні дані.

Якщо 70% користувачів Інтернету віддають перевагу природному посиланню, а не рекламі, вони не перевищують першу сторінку, і хоча 26% кліків від органічного пошуку зосереджені на першому результаті списку, ця ставка становить 18% для платного пошуку.

Зрештою, знайте, що якщо ви все ще сумніваєтеся між цими двома формами SEO, щоб залучити відвідувачів і створити кваліфікований потенціал, акронім SEM цілком може бути відповіддю на ваші очікування , оскільки маркетинг у пошукових системах поєднує в собі два способи, щоб скористатися перевагами кожного з них і скасувати їх відповідні недоліки.

А щоб піти далі, я запрошую вас відвідати наш список, який поєднує як SEO, так і SEA агентства дозволяє отримати більш швидкі результати та збільшити трафік і створити максимум потенційних клієнтів.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью