• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO Tools: 55 безкоштовних інструментів у тесті

 1. Які найкращі інструменти?
 2. Мої безкоштовні інструменти SEO в огляді:
 3. 4. Інструменти аналізу OnPage
 4. 6. Інструменти вмісту
 5. 11. Інструменти домену
 6. резюме

На цій сторінці ви знайдете огляд кращих безкоштовних інструментів SEO з описом і рейтингом На цій сторінці ви знайдете огляд кращих безкоштовних інструментів SEO з описом і рейтингом.

Я сам перевірив всі інструменти, порівняв і згрупував їх у різні категорії.

Просто подивіться на зміст і початковий питання знайти правильний інструмент для вас.

Ось огляд використаних символів:

Значок Опис Інструмент переможця відповідної категорії Цей інструмент особливо заслуговує уваги на безкоштовний інструмент від мене

Отримуйте задоволення від перегляду!

PS: Для кожного інструменту я також додав кілька скріншотів, так що ви можете зробити краще враження (просто натисніть на зображення, щоб збільшити їх ...)

Які найкращі інструменти?

Новачки у сфері SEO часто мають такі питання:

 • Які найкращі інструменти ?
 • Як найшвидше оптимізувати сайт ?
 • Які послуги слід використовувати ?

Будь ласка, виберіть наступне питання, і я покажу вам найкращі інструменти SEO для цього:

Тут на моїй сторінці ви знайдете кілька безкоштовних інструментів SEO. Ви можете зробити це з ними SEO Перевірити зробіть свій веб-сайт, Дослідження ключових слів і ваш Перевірте рейтинг Google ,

Все абсолютно безкоштовно .

Нижче наведено найважливіші інструменти, які можна спробувати безпосередньо:

Мої безкоштовні інструменти SEO в огляді:

Sodele ...

Якщо ви все ще не задоволені моїми безкоштовними інструментами SEO (ЯК БУДЬ ЛАСКА?!? ... ...), я тестував 55 інших безкоштовних інструментів і згрупував їх за категоріями. Залежно від вимог і застосування. Отримуйте задоволення від перегляду!

Ці інструменти є всебічним серед інструментів SEO. Вони допоможуть вам у всіх сферах, які вам потрібні у повсякденному житті SEO: дослідження ключових слів, відстеження рейтингу, аналіз зворотних зв'язків, оптимізація вмісту тощо ...

Інструменти Analytics допоможуть вам проаналізувати трафік на вашій сторінці. Це покаже вам, звідки приходять ваші відвідувачі, які сторінки вони відвідують, як довго вони залишаються в середньому та багато іншого ...

4. Інструменти аналізу OnPage

Наступні інструменти OnPage допоможуть вам перевірити ваш сайт на наявність помилок і зробити покращення.

Інструменти ключових слів допоможуть вам знайти та проаналізувати відповідні ключові слова для вашої сторінки. Інструмент добору ключових слів повідомляє, скільки разів шукається пошуковий термін за місяць, наскільки високий рівень конкуренції для ключового слова, а які пов'язані ключові слова можуть бути цікавими для вас.

6. Інструменти вмісту

Інструменти вмісту допоможуть вам знайти ідеї для нового вмісту, створити максимально хороший контент і перевірити якість наявного вмісту та покращити його.

Інструменти цієї категорії показують, які зворотні посилання вказують на вашу сторінку. Ви також можете використовувати його, щоб шпигувати за своїми конкурентами і скопіювати їх зворотні посилання!

Інструменти рейтингу показують, де ваша сторінка наразі перебуває в Google. Деякі інструменти дозволяють зберігати ваші ключові слова та переглядати історію рейтингу своєї сторінки з плином часу.

Інструменти в категорії техніки допоможуть вам оптимізувати свій сайт у всіх технічних аспектах. Просто перевірте інструменти і спробуйте деякі з них для себе.

Ці інструменти показують, як швидко завантажується ваша сторінка. Крім того, вони викладають пропозиції щодо покращення, які можна використовувати, щоб зробити сторінку швидше.

Час завантаження тепер є важливим критерієм SEO. Тому потрібно переконатися, що сторінка завантажується приємно швидко (особливо важливо для мобільних пристроїв).

11. Інструменти домену

Ці інструменти допоможуть вам у всіх аспектах SEO, пов'язаних з вашим доменним ім'ям і доменом.

Два інструменти цієї категорії здійснюють пошук вашого веб-сайту для розбитих сторінок, непрацюючих посилань і дублювання вмісту. Дуже підходить, якщо ви хочете зробити повну перевірку вашого сайту.

Ці інструменти допоможуть вам оптимізувати ваші статті та сторінки, особливо для соціальних медіа.

За допомогою цих інструментів для веб-переглядача Chrome можна швидко побачити найважливіші дані SEO для веб-сайту. Кожен повинен мати встановлений SEO Ninja.

Нарешті, кілька інструментів SEO Ninja, які ви не обов'язково знаєте, але кожен має справжній SEO в його вікні інструментів і, звичайно, повинні використовувати 😉

резюме

зв

Це був мій список з 55 кращих безкоштовних інструментів SEO .

Чи забув я інший інструмент? Який ваш улюблений інструмент SEO?

Дайте мені знати в коментарях!

Все найкраще,
Моріц Бауер

PS: будь ласка? Що я там чую? У вас є моя стаття з 101 Кращий SEO Поради для 2019 ще не бачили? Але тоді ідіть вперед, надягніть гумові чоботи СЕЙЧАС, перейдіть на сторону і прочитайте статтю через тепер. Він чисте золото! Я обіцяю. Удачі!

PPS: Моє зручне керівництво з 7 кроків для швидкого та легкого запуску вашої сторінки в Google можна знайти тут: Оптимізація SEO: зайняла перше місце в Google за 7 кроків

Які найкращі інструменти?
ЯК БУДЬ ЛАСКА?
Чи забув я інший інструмент?
Який ваш улюблений інструмент SEO?
Що я там чую?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью