• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO проти SMO: яка різниця, і чому ви повинні дбати?

 1. Що SMO не є
 2. Google Hummingbird: Чому Ви потребуєте SMO

Інтернет-маркетинг - це все про усвідомлення та видимість. У більшості випадків люди знаходять ваш малий бізнес в Інтернеті одним із трьох способів:

 • Ваша компанія з'являється в ранніх результатах пошуку,
 • Вас згадує або рекомендує інша особа або веб-сайт, який вони відвідують, або
 • Вони вже знають про вашу компанію і шукають вас

Пошукова оптимізація (SEO) - це набір стратегій із широкою метою - залучення більшої кількості людей до Вашого веб-сайту першим способом, шляхом поліпшення рейтингу пошукових систем. Оптимізація соціальних медіа (SMO) може бути однією з частин SEO, але вона також сприяє використанню всіх трьох способів пошуку користувачів у мережі.

Оптимізація соціальних медіа (SMO) може бути однією з частин SEO, але вона також сприяє використанню всіх трьох способів пошуку користувачів у мережі

Очевидно, що SMO має відношення до соціальних мереж і їх зростаюче значення для бізнесу . Цей аспект оптимізації стосується підвищення присутності вашої компанії та онлайн-репутації через інтерактивні спільноти - не тільки Facebook і Twitter, а й блоги, форуми та будь-де, про які згадується ваша компанія або пов'язані з ними соціально.

Робота з SMO може допомогти вам зміцнити свій бренд і підвищити видимість, а також створити потенційних клієнтів і збільшити продажі. Оптимізація соціальних медіа створює як знайомство з вашим бізнесом, так і довіру до нього, оскільки споживачі побачать вас не тільки згаданими, але й рекомендованими іншими.

Що SMO не є

Якщо ви хочете покращити свій SMO, важливо пам'ятати, що величезна кількість посилань на ваш сайт, розкиданих по соціальних мережах, не є оптимізацією. Приєднання до кожної сторінки індустрії Facebook, спільноти Google+ і групи LinkedIn лише для того, щоб покласти посилання на ваш вміст, насправді є непродуктивним, як для SMO, так і для SEO.

Соціальні акції носять набагато більшу вагу, коли вони надходять від когось іншого. Крім того, нерозбірливе розповсюдження посилань без участі та участі дозволить вам не відслідковуватися у ваших соціальних мережах, що, у свою чергу, знижує ваш авторитет.

Щоб покращити SMO ​​для малого бізнесу, слід зосередитися на залученні до відповідних соціальних аудиторій, сприяти розмовам та розміщенню власних акцій авторитетний вміст для вашої галузі .

Google Hummingbird: Чому Ви потребуєте SMO

Протягом останнього місяця або близько того, Google спокійно почав капітальний ремонт свого алгоритму пошуку. Названий Hummingbird через його швидкість і точність, новий алгоритм змінює спосіб інтерпретації пошукових термінів Google і змінює вагу деяких факторів, які керують пошуковими рейтингами.

Соціальні акції є більш важливими в розрахунку рейтингів зараз, і вони здатні ще більше сприяти в найближчому майбутньому. Алгоритм Hummingbird оцінює якісний контент, який є актуальним, авторитетним і спільним. Отже, чим більше ваш вміст розділяється в соціальних мережах, тим вища його якість - і краще ви будете позиціонувати Google.

Як ви фактор SMO в онлайн маркетингової стратегії?

PS Wishpond's Програми конкурсу Facebook полегшити створення розіграшів, конкурсів фотографій, конкурсів хеттагів у Instagram та інших. Шукаєте натхнення? Перевіряти 25 Creative Facebook Contest Ідеї, які ви можете використовувати сьогодні .

Як ви фактор SMO в онлайн маркетингової стратегії?
Шукаєте натхнення?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью