• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO проти SEA - Що краще для вашого сайту?

 1. Що таке СЕО
 2. Коли ви обираєте SEA?
 3. Переваги СЕО
 4. Що таке SEO
 5. Коли ви вибираєте SEO?
 6. Переваги SEO
 7. Використовуйте SEO і SEA разом

- "Орангедотком, доброго ранку".

- "Доброго ранку,

з вигаданим ім'ям. "

- «Добрий ранок, вигадана назва,

що я можу зробити для вас ... "?

- «Так, у мене є веб-сайт і

її потрібно знайти легше.

Чи можете ви мені допомогти?

- «Абсолютно, ви вже думали про це

як ви хочете бути легше знайти »?

- «Ні, ну, просто…

краще, скажімо, ви бачите ... »?

Вище сказане частково засноване на справжніх історіях. Часто ви добре знаєте, чого хочете, але ще не знаєте, як це можна досягти. Ми також бачимо, що це відбувається регулярно в рамках онлайн-маркетингу. Так що ж ви робите тоді? Ви називаєте агентство, яке це розуміє. Тільки ви не чекали на ці питання. Саме тому в цьому блозі ми глибше відповідаємо на ці питання. Тому що як вам легше знайти і які варіанти у вас є? В кінці цього блогу ви знаєте, що різниця між SEO і SEA, плюси і мінуси обох і яке рішення найкраще. Ми вже з нетерпінням чекаємо вашого дзвінка!

Що таке СЕО

SEA означає рекламу в пошукових системах, а це: реклама в пошуковій системі. Тому, якщо ви використовуєте SEA, ви можете стати видимими з вашого веб-сайту в результатах пошуку Google або Bing . Коли ви користуєтеся цим, ви не платите гроші за місце розташування в пошуковій системі. Таким чином, ви вільно відображаєтеся на своєму веб-сайті в пошуковій системі. Якщо користувач виявить, що ваша реклама потрібна і натискає на неї, лічильник почне працювати. Таким чином, ви платите за клік ( вартість за клік або CPC) . Розміщення в пошуковій системі базується на геніальній аукціонній системі. Абсолютно не так, що людина, яка найбільше пропонує, також показана першою. Інші фактори відіграють важливу роль. Однак, це модель заробітку пошукової системи, тому високі ставки завжди можуть допомогти.

Коли ви обираєте SEA?

Якщо ви обираєте SEA, а не SEO, важливо враховувати, що реклама коштує грошей. Тому для цього потрібно щомісячний бюджет. Ціни на кліки змінюються для кожного терміну пошуку. Часто випадок пошуку з більшою конкуренцією має вищу ЦЗК, ніж ключові слова з меншою конкуренцією. Бюджет, який потрібно, тому також залежить від стратегії, яку ви хочете дотримуватися. З 300 євро на місяць у вас є 10 євро на день, які ви можете витратити. Це становить 0,50 центів за ключове слово, це означає, що ви можете створити 20 кліків на день на ваш веб-сайт. Ви також можете витратити їх за один раз, тому відкрийте бюджет. Тільки тоді ви більше не будете показувати решту місяця. Отже, врешті-решт, це залежить від цілей і пов'язаної з ними стратегії, скільки бюджету потрібно.

Тепер, коли ми знаємо, що реклама коштує грошей, ми розглядаємо варіанти, які у вас є. Наприклад, з SEO та SEA ви можете бути видимими в Google або Bing. Але з SEA ви можете, наприклад, також з'являтися з банерами на інших веб-сайтах. Це часто веб-сайти, пов'язані з вашою компанією. Тому SEA пропонує більше можливостей, ніж просто видимість у пошуковій системі. Його також можна використовувати Google Shopping . Це продукти, які відображаються в пошуковій системі. Таким чином, існують різні варіанти, в яких в кінцевому рахунку важливо, щоб у вас було чітке уявлення про те, що ви хочете з вашим веб-сайтом.

Ви хочете генерувати більше продажів або прохання про керівництво?

Потім подумайте про рекламу ваших продуктів у магазинах Google.

Бажаєте більше відвідувачів вашого веб-сайту?

Текстові оголошення в Google або Bing можуть допомогти в цьому

Ви хочете більше розпізнавання бренду?

З вашими банерами на nu.nl завантажте свій бренд? Потім подумайте про це Рекламуйте відображення Google .

Є багато інших варіантів, які потрапляють до СЕО. Тому погляньте на нашу сторінку з усіма пошукова реклама послуги, які ми пропонуємо.

Переваги СЕО

 • Швидкі результати
 • Дуже багато варіантів
 • Завжди присутні для відповідної цільової групи
 • Високодоступні для конкурентних ключових слів

Недоліки СЕО

 • Реклама коштує грошей (щомісяця)
 • Ні реклами, ні видимості
 • Конкурс може рекламуватися на вашому бренді

Що таке SEO

SEO означає пошукову оптимізацію, і це стосується невиплачених результатів у пошуковій системі (безкоштовні або органічні результати). З SEO ви можете бути видимими в пошуковій системі, не роблячи нічого для цього. Однак Google і Bing хотіли б мати найкращі результати на вершині. І саме з такою актуальністю застосовується оптимізація. С SEO Ви можете відповісти на величезний список побажань, який мають пошукові системи стосовно найкращих результатів. Беручи до уваги цей список побажань якомога більше, шанс на високе враження надзвичайно зростає. Ставши видимим на всіх можливих відповідних пошукових термінах, це цілком робота, але в кінцевому підсумку все це приносить безкоштовні відвідувачі сайту.

Коли ви вибираєте SEO?

Щоб бути видимими в органічних результатах у Google або Bing, вам не потрібно платити ніяких грошей. Найкраще в SEO є те, що ви можете впливати на ці органічні (безкоштовні) результати самостійно. Є багато доріг, які ведуть до Риму і в межах SEO є багато можливостей, щоб стати більш помітними для певних пошуків. Це може відрізнятися за запитом пошуку, який працює тактика SEO. Тому SEO більше знайомий з пробними та помилковими . Ось чому іноді потрібно час, перш ніж ми побачимо результати. Таким чином, підсумковий підхід завжди довший з SEO. Де можна відразу побачити на СЕА. Однак, як тільки ви набули міцну позицію, це не просто пробачено. Отже, ви стоїте на важливому ключове слово у хорошій позиції тоді це дасть вам місяці, роки або роки користі. Якщо ви використовуєте щомісячний бюджет у SEA, ви часто витрачаєте в початковому бюджеті на SEO, але коли набувається певна позиція, витрати зменшуються, і ви продовжуєте отримувати переваги.

SEO, крім SEA, ви не просто вмикаєте або вимикаєте. SEO є засобом досягнення певної мети. Дорога тут може зайняти від 6 до 12 місяців. Тому SEO повинна бути невід'ємною частиною будь-якої онлайн-маркетингової стратегії. Зрештою, SEO не тільки важливо для органічних результатів. SEA також виграє від SEO оптимізованого сайту.

Переваги SEO

 • Безкоштовні результати пошуку
 • Підвищує поінформованість про бренд
 • Високий рейтинг у пошуковій системі
 • Нескінченні можливості залишатися попереду конкуренції

Недоліки SEO

 • Потрібно більше часу, щоб стати видимими
 • Завжди підлягає зміні
 • Трудомісткий

Використовуйте SEO і SEA разом

Тому не є поганою ідеєю використовувати SEO та SEA разом. Обидві ці дисципліни можуть вчитися надзвичайно один від одного і тим самим зміцнювати один одного, щоб стати більш помітними в пошуковій системі в цілому. Можна подумати про покращення цільової сторінки, щоб підвищити показник якості для кампанії SEA. Або використовувати пошукові терміни, для яких відображаються оголошення в пошуковій системі для цілей SEO. Нарешті, також добре бачити, де відбувається канібалізація. Саме тут ви хочете загострити роботу SEO та SEA, щоб оптимально розділити бюджет на пошуки кінцевої віддачі від інвестицій .

Тепер, коли у вас є краще уявлення про те, як різні дисципліни пов'язані один з одним, щоб стати легше знайти, настав час увійти в контакт один з одним. Саме там починається все. Ми раді думати разом з вами онлайн-стратегія стати легше знайти. Для цього у нас є велика кількість фахівців, які з радістю допоможуть вам.

Чи можете ви мені допомогти?
»?
Так що ж ви робите тоді?
Коли ви обираєте SEA?
Ви хочете генерувати більше продажів або прохання про керівництво?
Бажаєте більше відвідувачів вашого веб-сайту?
Nl завантажте свій бренд?
Коли ви вибираєте SEO?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью