• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO проти SEA: природні посилання або платний пошук?

 1. SEO або платний пошук: що це таке?
 2. Природні посилання: визначення
 3. Переваги природного посилання
 4. Платні посилання: визначення
 5. Переваги платних посилань
 6. SEO проти SEA: опозиція або доповнення?
 7. Чи потрібно вибирати між природними посиланнями та платними пошуками?

Якщо обсяг і релевантність цього трафіку є центральним елементом оцінки якості стратегії SEO, варто поставити питання про канали придбання та витрати на придбання трафіку веб-сайту. У цьому аналізі природні посилання та платні посилання є жорстокою битвою. З кожним свої переваги і недоліки, вони часто ставлять назад до спини ... Неправильно? Можливо! 1-а позиція, агентство в пошуковому маркетингу з 1999 року, дає вам ключі, щоб знати, якщо ви повинні сприяти природному посилання або платного пошуку.

агентство в пошуковому маркетингу

SEO або платний пошук: що це таке?

Природні посилання: визначення

природні посилання або SEO (Search Engine Optimization) стосується всіх дій та оптимізацій веб-сайту, щоб зробити його більш помітним для користувачів через пошукові системи. Позиціонування на сторінці результатів пошуку Google, наприклад, отримується шляхом аналізу сотень критеріїв без будь-якої фінансової угоди між Google і адміністратором сайту. Це називається органічним SEO.

Це називається органічним SEO

Переваги природного посилання

 • Регулярний рух : Позиції, отримані природно, часто набагато довговічніші. Дійсно, дуже рідко можна побачити падіння ваших позицій за дуже короткий період, за винятком випадків покарання, наприклад. Якщо не буде різкого падіння обсягу запитів, ви отримаєте регулярний трафік на ваш сайт.
 • Недорогий джерело трафіку : Природні посилання досить технічні, воно вимагає знань і знань в області цифрових технологій. Завдяки спеціалістам SEO ви отримаєте природну видимість, не витрачаючи коштів на рекламну кампанію.
 • Кращий імідж бренду : видимість вашого сайту сприяє славі вашої компанії. Дослідження показують, що користувачі Інтернету мають набагато більше довіри до сайтів, які добре себе позиціонують.
 • Краще веде : Добре розташований сайт часто є гарним і оновленим сайтом. Це сприяє кращому залученню відвідувачів і, відповідно, більшій кількості переходів.

Платні посилання: визначення

платні посилання або SEA (Search Engine Advertising) - це створення та оптимізація рекламних кампаній у пошукових системах. Для Google рекламодавці використовують систему встановлення ставок для показу своїх оголошень через Google Adwords. Компенсація може бути здійснена за CPM (вартість за тисячу), CPC (вартість за клік) або CPA (вартість за покупку).

Компенсація може бути здійснена за CPM (вартість за тисячу), CPC (вартість за клік) або CPA (вартість за покупку)

Переваги платних посилань

 • Негайне збільшення трафіку : оскільки ваші оголошення кращі за конкуренцію (якість та ціна), вони є видимими. Це хороший спосіб, якщо вам потрібна швидка видимість.
 • Хороша гнучкість : залежно від сезону та сезонності ви можете змінювати свій бюджет і оголошення, щоб ефективніше витрачати свій бюджет.
 • Кваліфікований трафік : хороша настройка дозволяє отримувати лише кваліфікований та релевантний трафік для збільшення рейтингу конверсій.
 • Детальний опис : завдяки статистиці та відстеженню, ви зможете дізнатися, які оголошення є найбільш ефективними та адаптувати бюджет до рентабельності інвестицій.

SEO проти SEA: опозиція або доповнення?

SEO та SEA кожна з них має особливі характеристики, які мають відношення до веб-сайту. Щоб спростити питання, можна скористатися таблицею.

SEO -SEASEO -Довгийчас, витрачений наSEO.Необхідно реалізувати кілька оптимізацій в різних доменах (netlinking, техніка, контент ...)відносно короткий.Встановлення та відстеження кампаній відрізняються залежно від конкуренції.Швидкість позиціонуванняДовга.Google оцінює оптимізацію в середньостроковій перспективі (іноді кілька місяців)Дуже короткий.Система аукціону майже негайно.Рентабельність інвестиційДовгостроковий та середньостроковий період.Позиції, які ви придбали, повинні слідувати і вимагати підтримки (зокрема, посилання)Короткострокові.Наприкінці кампанії ви зникнете.БюджетМова йде про витрачання часу, який обов'язково коштує!Дорого.Чим сильніше конкуренція, тим більше доведеться витрачати гроші.Вміст Чимбільше вміст багатий і доречний, тим кращебудерозміщуватисявміст.Чимбільше вміст цільових сторінок є релевантним, тим вищим буде показник якості, що знизить ціну ваших кампаній!

Чи потрібно вибирати між природними посиланнями та платними пошуками?

Кожен веб-проект і кожна мета відрізняються. Від одного проекту до іншого, деякі з них схильні надавати перевагу SEO, щоб обмежити витрати на придбання та отримати пільгове становище в довгостроковій перспективі. Інші вважатимуть за краще одержати кращу позицію негайно і з меншими зусиллями, ніж природні результати та краще націлювання.

Інші вважатимуть за краще одержати кращу позицію негайно і з меншими зусиллями, ніж природні результати та краще націлювання

Однак, часто доцільно ставитися до SEO і SEA як до додаткових каналів збору. Гібридна стратегія дозволяє швидко вирішувати ваші потреби у трафіку та конвертації за допомогою СЕО, в той час як вигідно інвестувати ресурси на свої природні позиції для довгострокового результату за допомогою SEO. У всіх випадках досягайте перша сторінка Google важливо придбати трафік, оскільки менше 10% користувачів Інтернету виходять за рамки цієї сторінки. Для нового веб-сайту, розробленого з нового доменного імені, необхідно шукати трафік через СЕО протягом декількох місяців, щоб розвивати свій оборот. Дійсно, для недавнього домену, без повноважень, він займає в середньому 12 місяців, перш ніж мати регулярний дохід через SEO. Перші продажі, наприклад, на сайті електронної комерції, надходять іноді через 6 місяців після запуску сайту. Хто може обійтися без готівки? Ніхто! Так думають SEA і SEO.

Робота з агентством по пошуковому маркетингу як перша позиція дозволяє розробити оптимальну платну та природну стратегію SEO. Співпрацюючи з нашими менеджерами SEO та SEA проектів, а також з веб-редакторами, ми об'єднуємо наш досвід для реалізації життєздатного та прибуткового веб-проекту, уважно стеживши за витратами на придбання.

SEO або платний пошук: що це таке?
Чи потрібно вибирати між природними посиланнями та платними пошуками?
Неправильно?
SEO або платний пошук: що це таке?
SEO проти SEA: опозиція або доповнення?
Чи потрібно вибирати між природними посиланнями та платними пошуками?
Хто може обійтися без готівки?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью