• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO проти реагування: веб-сканери розумніші, ніж ви думаєте

 1. Виконання досліджень
 2. Тест Preactjs.com
 3. Bing
 4. . Yahoo
 5. D Duck Duck Go
 6. Baidu
 7. Оновлення 25 жовтня 2016 року
 8. Підтвердження

Багато людей все ще хвилюються, що якщо ви будуєте веб-сайти за допомогою таких інструментів, як React, Angular або Ember, це зашкодить вашому рейтингу пошукових систем.

Мислення виглядає приблизно так: веб-сканери, які використовують пошукові системи, не зможуть сканувати сторінку належним чином, якщо вона повністю не відображається у веб-переглядачі користувача. Натомість, вони побачать лише HTML-код, наданий з сервера.

Якщо цей HTML-код містить не більше, ніж пару мета-тегів і тегів скриптів, пошукова система буде вважати, що ваша сторінка в основному порожня і не має достатньо високого рейтингу.

Я часто вважаю, що консультанти з пошукової оптимізації (SEO) рекомендують відображати сторінку на сервері, щоб веб-сканери могли бачити багато хорошого HTML-коду, який вони потім можуть індексувати.

Для мене ця порада здається нерозумною і нереальною. Це 2016 рік. Користувачі очікують, що сторінки будуть динамічними та нададуть їм швидкий досвід роботи з користувачами. Вони не хочуть чекати, поки нова сторінка HTML завантажиться щоразу, коли вони натискають на щось.

Так чи є твердження, що "візуалізація на стороні клієнта шкодить вашому рейтингу сторінок", все ще дійсним?

Виконання досліджень

По-перше, відмова від відповідальності: я ні в якому разі не є експертом SEO. Але я трохи прочитав на цю тему, і ось що я знайшов.

Ось такий оголошення від Google у своєму блозі веб-майстрів з жовтня 2015 року:

Тест Preactjs.com

Нещодавно я написав твітти про SEO консультантів, що б'ють про мого улюбленого React. Якщо бути точним, я перебуваю в процесі міграції Preact , легка альтернатива Facebook React. Я отримав цю відповідь від Джейсон Міллер , один з розробників, що працюють з Preact:

Крім статті в блозі з пошукової системи, про яку я цитував вище, Джейсон написав посилання на пошук Google для Домашня сторінка Preact , яка виглядає так:

Ця сторінка відображається повністю на стороні клієнта, використовуючи Preact, оскільки її вихідний код доводить:

<! DOCTYPE html> <html> <head> <meta charset = "utf-8"> <title> Попередньо: Швидкий 3kb Реагувати на альтернативу з тим самим ES6 API. Компоненти & amp; Віртуальний DOM. </title> <meta name = "viewport" content = "ширина = ширина пристрою, початковий масштаб = 1, максимум-масштаб = 1, міні-ui"> <meta name = "мобільний веб-додаток -capable "content =" yes "> <meta name =" яблуко-мобільний-веб-додаток-вміст "content =" yes "> <meta name =" format-detection "content =" phone = no "> <meta name = "theme-color" content = "# 673AB8"> <link rel = "manifest" href = "/ manifest.json"> <link rel = "icon" "=" image = "зображення / png" href = "/ активи / додаток -icon-192.png "sizes =" 192x192 "> <скрипт> (функція (url) {window ['_ boostrap _' + url] = fetch (url);}) ('/ content' + location.pathname.replace ( / ^ / (repl)? /? $ /, '/index')+'.md'); </script> <link rel = "піктограма ярлика" href = "/ favicon.ico"> <link href = "/ style.6bae35e4ff9d687cb418.css" rel = "stylesheet"> </head> <body> <script> (функція (i, s, o, g, r, a, m) {i ['GoogleAnalyticsObject'] = r; i [r] = i [r] || функція () {(i [r] .q = i [r] .q || []). push (аргументи)}, i [r] .l = 1 * нова дата (); a = s.createElement (o); m = s.getElementsByTagName (o) [0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore (a, m) }) (вікно, документ, 'script', '// www.google- analytics.com/analytics.js','ga');ga('create ',' UA-6031694-20 ',' auto '); ga (' send ',' pageview '); </script> <сценарій type = "text / javascript" src = "/ bundle.a0afd09fd48712ed0f26.js"> </script> </body> </html>

Якщо Googlebot не зможе прочитати код HTML, наданий Preact, він не покаже більше, ніж вміст мета-тегів.

І все ж, ось як виглядають результати Google під час пошуку сайту: preactjs.com :

Інший статті від Андрій Фармер від березня 2016 року попереджає про відсутність підтримки JavaScript іншими пошуковими системами, крім Google:

Bing

Попередження Ендрю щодо Bing здається несуттєвим. Ось такі Результати Bing при пошуку сайту: preactjs.com :

. Yahoo

І то Результати Yahoo при пошуку сайту: preactjs.com :

D Duck Duck Go

І то Результати Duck Duck Go при пошуку сайту: preactjs.com :

Baidu

Китайська пошукова система Baidu має проблеми з preactjs.com. Тут його результати при пошуку сайту: preactjs.com :

Таким чином, здається, що якщо ви не визначитеся з високим рейтингом у пошуковій системі, яка є по суті лише пошуковою системою в Китаї, це не є пріоритетом для перегляду ваших веб-сторінок на стороні клієнта за допомогою JavaScript, якщо ви дотримуєтеся деяких основних правил (цитується) від Повідомлення блогу Андрія Фармера ):

 • Надайте компоненти перед тим, як робити щось асинхронне.
 • Перевірте кожну зі своїх сторінок за допомогою Fetch як Google, щоб переконатися, що Googlebot знаходить ваш вміст

Дякуємо за читання!

Оновлення 25 жовтня 2016 року

Ендрю Інграм Провівши ті ж тести, які я провів, прийшов до іншого висновку.

Цитата від Андрія:

Слідкуйте за обговоренням Hacker News

Підтвердження

Завдяки Адам Аудетт ( Земля пошуку ) і Андрій Фармер за їх чудові статті в блозі, з яких я процитував, Джейсон Міллер за його внесок і натхнення, мої колеги з Група оголошень eBay за їх підтримку і Квінсі Ларсон Безкоштовний Camp Camp для публікації цієї статті!

Так чи є твердження, що "візуалізація на стороні клієнта шкодить вашому рейтингу сторінок", все ще дійсним?
192.png "sizes =" 192x192 "> <скрипт> (функція (url) {window ['_ boostrap _' + url] = fetch (url);}) ('/ content' + location.pathname.replace ( / ^ / (repl)?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью