• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO-просування: що це, навіщо і як це працює

Незважаючи на те, що SEO є досить поширеною областю діяльності в мережі Інтернет, багато хто не знайомі з цією сферою і шукають відповіді на питання: що таке SEO, хто ним користується і чи потрібно SEO взагалі.

Коли в Google або Яндекс користувач шукає послугу або товар, зазвичай він дивиться кілька перших сайтів виданих пошукачем. Як говорив відомий американський вчений і політичний діяч Бенджамін Франклін - "Час - гроші", тому ніхто не буде його витрачати на перегляд всіх сторінок.

Як працює SEO-оптимізація

Для початку визначимося, що таке SEO. Якщо розшифрувати абревіатуру - ми отримаємо Search Engines Optimisation, при дослівному перекладі це "оптимізація під пошукової движок". Якщо сказати простіше, це комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів.

Розділяють два способи SEO-оптимізації: внутрішня (робота з текстом, структурою сайту, юзабіліті, перелінковкою сторінок) і зовнішня (робота з пошуковими системами, тематичними каталогами та іншими сервісами з метою нарощування зовнішньої посилальної маси).

Фахівці відзначають, що перші кроки пошукової оптимізації повинні починатися з моменту створення сайту, його правильної структури. Якщо ваш сайт давно в інтернеті, але не користується успіхом, потрібно терміново виправляти цю ситуацію.

"Для ефективної роботи сайту в таких випадках слід замовляти комплексне просування, яке базується на трьох основних послугах: органічний пошук - просування сайту за запитами; контекстна реклама; таргетована реклама і просування в соціальних мережах. Використовуючи дані три послуги в комплексі, ви зможете отримувати дзвінки вже в перший тиждень запуску проекту ", - розповідає Влад Казимир, директор компанії SeoGroup , Що спеціалізується на розробці сайтів і їх просування в інтернеті.

Використовуючи дані три послуги в комплексі, ви зможете отримувати дзвінки вже в перший тиждень запуску проекту , - розповідає Влад Казимир, директор компанії  SeoGroup  , Що спеціалізується на розробці сайтів і їх просування в інтернеті

Інструменти SEO-просування

Внутрішня оптимізація сайту передбачає роботу над структурою сайту, унікальністю контенту, оптимізацією мета-тегів і внутрішньої перелінковкою сторінок.

Структура сайту грає важливу роль в його просуванні. Найкраще, якщо вона трирівнева: головна сторінка, яка дає відвідувачам уявлення, про що сайт; тематичні розділи, які розкривають різні теми даного сайту; підрозділи, які більш детально розкривають ці теми.

Мета-теги важливі для пошукових систем, які використовують їх для індексації і формування заголовків документів html. Вони допомагають оптимізації змісту сторінки для заняття нею більш високого рейтингу.

Внутрішня перелінковка сторінок сайту потрібна для перерозподілу ваги на сайті і проводиться з метою надання просуваються сторінок більшої ваги.

Зовнішня оптимізація сайту потрібна для нарощування посилань на свій сайт з інших ресурсів. Фахівці аналізують кількість посилань конкурентів і здійснюють пошук, підбір, фільтрацію майданчиків для покупки і проставлення безкоштовних посилань. Методи у всіх різні, але найчастіше використання беруться і купуються за допомогою бірж посилань. Але будь-яке посилання з біржі перебуває під прицілом пошукових систем, особливо Google. Він просто накладає санкції на самі біржі і клієнтів, які користувалися їх послугами. Тому, найбезпечнішим варіантом покупки посилань є нативна реклама. Це написання і публікація комерційних матеріалів в ЗМІ. Така реклама відповідає формату, тематики, стилю і функціоналу тієї площадки, на якій вона розміщена.

"Приманкою для клієнтів служать статті з корисною порадою. Публікуєте статтю подібного характеру і чекаєте, коли клієнт зайде і прочитає її. Ще краще, якщо він перейде на сайт. Коли це відбувається, файли cookie вже на комп'ютері або гаджет вашого клієнта, і ви "ловите" його за допомогою таргетированной реклами ", - розповідає Влад Радійчук, засновник агентства нативной реклами VR Native.

Коли це відбувається, файли cookie вже на комп'ютері або гаджет вашого клієнта, і ви ловите його за допомогою таргетированной реклами , - розповідає Влад Радійчук, засновник агентства  нативной реклами  VR Native

Як навчитися SEO-просуванню

Іноді бюджет в невеликих компаніях не передбачений на постійну оплату сеошників ззовні. Такі підприємці часто йдуть на навчальні курси по SEO-просуванню.

Знайти подібні курси в Україні не складе багато праці. Багато компаній, що спеціалізуються на SEO-просуванні, пропонують навчання, де ви можете навчиться самостійно і ефективно просувати ваші ресурси в інтернеті.

"Ми навчаємо всім премудростям роботи SEO-просування з нуля. Наші курси надають цілий комплекс авторських методик оптимізації та розробки сайтів від досвідчених практиків. Після проходження курсів видається сертифікат, що підтверджує знання і навички наших студентів, - розповідає Іван Соценко, засновник школи SEOpractic . - Крім навчальних курсів, ми також надаємо послуги з SEO-просуванню сайтів. У наших клієнтів є вибір: навчитися SEO або залишити цю роботу нашим фахівцям ".

Але не варто думати, що здобути навички SEO-фахівця легко і просто. Перш за все, необхідно добре знати англійську мову. Без нього ви просто не розберетеся з потрібними програмами та інструментами, а також інструкціями пошукових систем.

"Сьогодні всюди використовується англійська мова - бізнес, подорожі, наука, навчання, інтернет т.д. Для людей працюють в сфері IT і з SEO-просування цей навик просто необхідний. Якщо подивитися вакансії в інтернеті, знання англійської - обов'язкова вимога для таких спеціальностей ", - відзначає Олександр Распопов, власник школи англійської мови New York Language School.

Освоїти самостійно англійську мову без спеціальної підготовки і сторонньої допомоги досить складно. Тому, в школах New York Language School навчають студентів за допомогою передових методик і індивідуального підходу викладачів.

Перш ніж почати навчання з просування сайтів, слід усунути проблему мови, якщо вона у вас є.

Вчитися просувати сайт самостійно або за допомогою фахівців - вибір залишається за вами. Висновок з цього тільки один: SEO-просування просто життєво необхідно для вашого бізнесу. В іншому випадку, без цього інструменту у вас буде гарний сайт, про який знати будете тільки ви і ваші співробітники.

Автор: Катерина Вожжова

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью