• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO-просування сайтів в США: чим відрізняється розкручування американських сайтів?

Рано чи пізно будь-яка російська SEO-компанія замислюється про те, щоб зайнятися просуванням сайтів в США. Хтось самостійно хоче «увірватися» на цей ринок, кому-то доводиться опановувати нові знання за завданням клієнтів, які виходять на міжнародний рівень. В кожному разі необхідно розуміти, що технології просування сайтів в Америці відрізняються від російських.

В кожному разі необхідно розуміти, що технології просування сайтів в Америці відрізняються від російських

Розкрутка сайтів в США: основні тези

 1. Пошукові системи. Розкручувати сайти доведеться не тільки в глобальних пошукових системах Google і Bing, а й всередині популярних сервісів, наприклад, Amazon і YouTube. Це означає, що під час внутрішньої оптимізації сайту доведеться враховувати набагато більше нюансів і різних вимог.
 2. Орієнтація на контент. При просуванні американських сайтів величезну увагу необхідно приділяти якості контенту. Справа в тому, що посилання тут вже практично не купують, а намагаються отримати їх природним способом. Крім того, на американському ринку SEO активно працюють з вірусним і контент-маркетингом, розробляють ланцюжка продають листів, співпрацюють з блогерами і т. Д.
 3. Активна робота з соцмережами. Для ранжирування в Google потрібно враховувати те, як контент сайту розходиться по соцмережах. Тому для якісного просування в США дуже важливо, щоб відвідувачі могли легко ділитися знайденою інформацією.

Тому для якісного просування в США дуже важливо, щоб відвідувачі могли легко ділитися знайденою інформацією

Перша відмінність полягає в тому, що для різних ніш бізнесу використовуються різні методи просування. Зазвичай виділяють дві ніші:

 • «Білий» - сюди включають розкручені легальні компанії, для просування сайтів яких можна використовувати весь спектр технологій, починаючи з контекстної реклами;
 • «Сіра» - бізнес, так би мовити «на грані» (сайти для дорослих, азартні ігри і т.д.), для просування яких доведеться обмежитися тільки засобами SEO.

Друга відмінність - дуже висока конкуренція. На SEO-ринку США практично неможливо пробитися в топ по високочастотним запитам, набагато простіше вести просування сайту по великій кількості низькочастотних. Крім того, через високу конкуренцію контекстна реклама є дуже дорогим задоволенням. Ціна за клік в Google Adwords може бути набагато вище, ніж в Яндекс.Директі. Так що якщо ви вирішите вести розкрутку сайту в США цим шляхом, необхідно ретельно контролювати рекламні кампанії, щоб не втратити гроші даремно.

Третя відмінність полягає в потребі наявності максимально природного посилального профілю. Іншими словами - ніяких посилальних бірж. Ви отримаєте віддачу от SEO тільки в тому випадку, якщо на сайт будуть вести посилання з блогів, статей, коментарів користувачів і т.д. Також важливі посилання із соціальних мереж. При цьому зростання посилальної маси повинен бути плавним, а будь сплески можуть викликати «підозри» з боку пошукової системи.

Четверте відмінність - важливість регіонального просування. Якщо необхідно просування сайту, орієнтованого на жителів, наприклад, якогось одного штату, то потрібно враховувати, що для геозалежних запитів перші позиції у видачі завжди будуть віддані так званим локальним лістингом компаній. Тобто іншим «чистим» SEO-сайтам на першій сторінці залишається тільки 7 або 6 місць з 10. Щоб потрапити в локальні листинги, потрібно зареєструвати сайт в Google Places і враховуватиме всі правила цього сервісу.

Чи варто російським SEO-компаніям виходити на американський ринок?

Однозначно варто.

Все більше вітчизняних компаній самого різного профілю шукають шляхи виходу на заокеанський ринок, і їм обов'язково будуть потрібні послуги інтернет-просування. Ціни таких послуг в Сполучених Штатах в середньому складають 25 000-30 000 $ в місяць, а термін виведення конкурентних запитів - близько року. Очевидно, що співпраця з вітчизняними фахівцями в сфері SEO є більш вигідним і ефективним рішенням для компаній, будуть розширювати сферу своєї діяльності за межі РФ, з огляду на більш вигідною вартості послуг і високої швидкості виконання робіт.

Таким чином, вищезазначені чинники і висока кваліфікація працівників дозволять російським SEO-компаніям вести успішну діяльність на ринку США.

Чи варто російським SEO-компаніям виходити на американський ринок?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью