• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO Природні SEO або Google Adwords?

 1. SEO Vs SEA - SEO проти Google Adwords Опубліковано 09: 26h Akolade по адмін У чому різниця...
 2. 2. СЕО Платна пошукова оптимізація
 3. 3. SEO SEO і платні SEA AdWords доповнюють один одного?

SEO Vs SEA - SEO проти Google Adwords

Опубліковано 09: 26h Akolade по адмін

У чому різниця між SEO і так званим "платним" SEO? Чи можемо ми просто платити рекламу, щоб вона з'явилася спочатку в пошукових системах ? Якщо так, то яка б точка SEO SEO ?

Ці два типи посилання, природні і платні, дві різні стратегії веб-SEO, але з загальною метою: поліпшити позицію вашого сайту в пошукових системах, щоб генерувати максимальний трафік.

У цій статті ми допоможемо вибрати найкращу стратегію для покращення видимості пошукової системи.

У цій статті ми допоможемо вибрати найкращу стратегію для покращення видимості пошукової системи

Перш за все, чи потрібно розуміти різницю між SEO і платним пошуком (SEM)?

Наше агентство SEO Akolade спеціалізується на цифровому маркетингу , включаючи 2 види SEO , SEO або SEO, а також SEA або посилання на "оплату" , що відповідає Google Adwords і Facebook Ads .

Основна відмінність між цими двома типами веб-посилань полягає в тому, що один з них майже миттєво гарантує певний ранг на основі кількості заявок, присуджених конкретному ключовому слову в Google Adwords , а результати хороша стратегія SEO буде повільнішою, але більш вигідною для сайту, оскільки ефективна довгострокова.

1. SEO SEO: стійкий метод для збільшення трафіку

Природне посилання , також відоме як SEO (Search Engine Optimization), об'єднує всі методи, які полягають у тому, щоб зробити ваш веб-сайт видимим і найкращим місцем у пошукових системах (Google, Yahoo, Bing Природне посилання , також відоме як SEO (Search Engine Optimization), об'єднує всі методи, які полягають у тому, щоб зробити ваш веб-сайт видимим і найкращим місцем у пошукових системах (Google, Yahoo, Bing ...) шляхом інтеграції вашого вмісту стратегічні ключові слова .

Таким чином, основним питанням природного посилання є ранжування вашого сайту в перших результатах дослідження , що вимагає значної роботи в залежності від сфери діяльності та її контексту (конкурентного сектора ...), щоб побачити відповідні результати в довгостроковій перспективі ,

В результаті цієї роботи SEO, коли користувачі вводять свій запит на SERP, ваш сайт буде перерахований серед усіх інших природних результатів.

Одним з головних переваг цієї SEO SEO стратегії є те, що вона набагато дешевше, ніж платні пошукові стратегії, відомі як "Pay Per Click (PPC)", пропоновані Google та іншими веб-гігантами. На відміну від SEA на Google Adwords , у світі SEO вам не доведеться платити кожен раз, коли хтось натискає на ваше посилання.

Природне посилання, якщо воно спочатку вільне, вимагає великої кількості фонової роботи. Деякі можуть вважати за краще використовувати агенції SEO, що спеціалізуються на SEO, щоб керувати оптимізацією свого веб-сайту . Запитана ціна буде обґрунтована робочою силою, розробкою стратегії та наданими технічними та редакційними послугами.

Крім того, якщо вашою цифровою маркетинговою кампанією керує експерт SEO або агентство SEO , отримані результати, більш відповідні, будуть дійсними в довгостроковій перспективі. Дійсно, ви можете зберегти свій ранг в пошукових системах протягом багатьох років після закінчення кампанії без додаткових зусиль. Це, на відміну від Google Adwords, SEA оплачуваного пошуку , легше використовувати апріорі і в межах досяжності всіх, але генеруючи витрати на більш регулярній основі.

2. СЕО Платна пошукова оптимізація

Зі свого боку, платний пошуковий механізм SEA гарантує рейтинг у вибраних пошукових системах по відношенню до ціни, сплаченої за конкретне ключове слово Зі свого боку, платний пошуковий механізм SEA гарантує рейтинг у вибраних пошукових системах по відношенню до ціни, сплаченої за конкретне ключове слово. Наприклад, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт з'явився у верхній частині результатів пошуку Google за такими ключовими словами: " SEO Agency Paris " і на яких три ваші конкуренти вирішили позиціонувати себе також, Google дасть першу позицію на найвищу ціну за клік, на найвищу ціну, присуджену за цими ключовими словами.

Основна перевага цієї стратегії SEA SEO через Google Adwords, Facebook Ads або інші полягає в тому, що вона може принести вам велику кількість відвідувачів, і дуже швидко. Більш того, в SEA , ви платите тільки, якщо люди насправді натискають на ваше посилання, на відміну від SEO.

3. SEO SEO і платні SEA AdWords доповнюють один одного?

Іноді конфліктуючі в пошукових системах і навіть на ідентичних сторінках органічні та спонсоровані результати можуть також з'являтися одночасно для рекламодавців. Це не рідкість: " SEO і SEA не можуть бути реалізовані в одному середовищі, або вони можуть бути взаємно знищені"; це абсолютно неправильно!

Це не рідкість: SEO і SEA не можуть бути реалізовані в одному середовищі, або вони можуть бути взаємно знищені; це абсолютно неправильно

Природні SEO SEO і Google AdWords (SEA), безумовно, відповідають різним цілям, але в той же час є дуже додатковими. Доказ у цифрах: 89% кліків, здійснених за допомогою Google AdWords , не замінюються після припинення кампанії. Таким чином, поєднання Google AdWords з SEO є ефективним і недбалим поради, якщо ви дійсно хочете отримати перше місце в пошукових системах і збільшити свій дохід.

Агентство Akolade, Seo Agency , поєднує в собі професіоналізм і серйозність, щоб супроводжувати кожного клієнта до успіху. Аколаде також втручається як Агентство Adwords ,

Наше SEO агентство пропонує кілька послуг з точки зору SEO , в тому числі  наступне  : Наше SEO агентство пропонує кілька послуг з точки зору SEO , в тому числі наступне :

Нарешті, ми також пропонуємо тренінги повна та ефективна :

3. SEO SEO і платні SEA AdWords доповнюють один одного?
3. SEO SEO і платні SEA AdWords доповнюють один одного?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью