• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO оптимізація сайту WordPress

 1. Частина I: Оптимізація контенту
 2. Помилки, пов'язані з оптимізацією контенту в WordPress
 3. Джерела про категорії та теги (ви не повинні їх зловживати):
 4. Частина II: Оптимізація шаблонів
 5. PROTIP: Видалити параметри (рядок запиту) з адрес зовнішніх ресурсів
 6. Помилки, пов'язані з оптимізацією шаблону WordPress
 7. Частина III: Оптимізація параметрів WordPress
 8. 3.2 Налаштування - читання
 9. 3.3 Налаштування обговорення
 10. 3.4 Параметри медіа
 11. PROTIP: стиснення JPEG масштабованих зображень
 12. 3.5 Прямі посилання
 13. Частина IV: SEO оптимізація сервера
 14. PROTIP: оновлення PHP і MySQL
 15. Частина V: Корисні плагіни
 16. підсумовування
 17. джерела:

Багато веб-сайтів використовують WordPress як повноцінну CMS. Ця система за даними становить 31% всього Інтернету. Це означає, що кожна третя підсторінка, яку ви можете відвідати в Інтернеті, динамічно генерується цим система управління контентом ,

найбільший перевага WordPress існують дуже хороші механізми, що підтримують оптимізацію SEO в цілому. Механізм категорії, теги і спосіб, за допомогою якого WordPress дозволяє налаштовувати URL-адреси, дають практично все, що потрібно для підтримки та позиціонування сайту практично необмеженим.

У цьому посібнику ми розглянемо весь наш веб-сайт, перевіримо варіанти налаштування певних параметрів і вивчимо деякі цікаві випадки, які покажуть, що WordPress - це система, на яку можна покластися. Там також буде кілька найбільш поширених помилок в оптимізації веб-сайтів WordPress, які можна зустріти.

Поради, які включені в цю статтю, підходять для оптимізації як веб-сайту з блогом, так і стандартних веб-сайтів з кількома підсторінками. Варто прочитати статті про нього: що впливає на позицію сторінки в Google і які найбільш поширені Помилки SEO ,

Частина I: Оптимізація контенту

Як відомо, вміст або так званий зміст має найбільший вплив на позиціонування. Трюки, пов'язані з настройками WordPress і зусиллями, спрямованими на просування, не працюватимуть, якщо наш сайт не містить правильно і змістовно розробленого контенту . Як я вже згадував раніше, WordPress "з коробки" надає нам все необхідне для створення корисних і оптимізованих сайтів і статей для SEO.

 1. Створюючи новий каталог, статтю, новини або продукт у каталозі, варто надати йому унікальну згоду з темою контенту та назвою без спаму . Титули важливі з точки зору SEO (пошукові системи звертають на нього увагу) і з точки зору User Experience. Цей заголовок найчастіше відображається в результатах пошуку.
 2. Те ж саме стосується і прямого зв'язку . Приємно, якщо воно відповідає змісту, і це має сенс сам по собі. Якщо в одному слові є багато діакритичних ознак (±, ę, ć, p itp ...), варто перетворити їх у вільні від них синоніми. Тут ми також уникаємо заповнення ключових слів таким чином, щоб алгоритм не стягував штрафні бали.
 3. Під час введення тексту використовуйте заголовки . Як у цій статті. Це добре впливає на читабельність статті і є ще одним підтвердженням для пошукової системи, що ми всебічно і організовано описуємо дане питання.
 4. Також важливим є форматування . Згустіть важливі речення, щоб користувач міг підключити щось під час читання і знайти цікаві уривки, коли він повернеться до нашої статті. Якщо згадати або послатися на теми для іншої статті, варто зв'язати її.
 5. І зміст. Оптимізація цінного і продуманого змісту не буде втрачена. Ми уникаємо повторення, переходимо до деталей і не копіюємо з конкурентів.
 6. Як тільки ми введемо весь вміст, і якщо їх багато на нашому сайті, варто організувати їх за категоріями. Раджу вам застосовувати принцип однієї категорії для конкретного запису.
 7. Ми не хочемо використовувати теги взагалі , і якщо ми використовуємо їх якомога менше, стаття не буде мати ознак спаму і не буде розділяти наш сайт на підсторінки, які організовують лише вміст. Теги небезпечні, тому що погано задумане додаток призводить до явища «дублювання контенту» або дублювання одного і того ж контенту - і, як відомо, пошукові системи не дуже люблять його. Наприклад, я завжди розділяв статті для "клієнтів", а для професіоналів - такий трюк дозволяє розділити їх в меню і створити цікаві тематичні розділи.
 8. Відмінна фотографія важлива з точки зору SEO. Тільки відповідно до теми, цікавої або концептуальної картини, це призведе до того, що вона буде більш клікабельною, а отже, рейтинг кліків збільшується, показник відмов знижується, а клієнти залишаються на нашому сайті довше. Як відомо, ці показники впливають на рейтинг.
 9. Якщо ми вже на знімках варто відзначити, що вигідно викладати картинки та графічні назви . Додані файли з такими іменами підтверджують пошукові системи в тому, що графіка сумісна з контентом і може конкурувати в результатах пошуку графіки.
 10. Розмір є надзвичайно важливим у оптимізації сайтів SEO (і це не тільки про WordPress). Я написав про важливість коригування розмірів, форматів та інших варіантів у вичерпній статті: Оптимізація фотографій для веб-сайтів , Існує також посилання на розміри оригіналів.
 11. Назва дозволяє автоматизувати цитування та опис фотографій
 12. Альтернативний текст як ім'я файлу інформує браузер і користувачів, які з якихось причин не бачать картини про те, що таке графіка.
 13. У пунктах 6 і 7 я згадав, що ви не повинні зловживати тегами та категоріями. Це надзвичайно важливо , тим більше, що WordPress заохочує вас додати їх і використовує цей механізм для організації підсторінок у всіх типах архівів і віджетів, таких як "Пов'язані статті" і т.д. ... На спеціальній сторінці в роботі "Записи" ми маємо можливість організувати і налаштувати їх. Доброю практикою є використання коротких назв категорій
 14. Використання семантичних (значущих) спрощених імен оптимізує URL-адреси. ми повернемося до них.
 15. Я рекомендую використовувати батьківські категорії тільки тоді, коли існує багато цих категорій, і ми запускаємо дійсно великий портал із сотнями і навіть тисячами записів.
 16. Ще раз згадаю, наскільки важливо групувати статті в найменшу кількість унікальних категорій . Якщо на нашому сайті є багато категорій, але в них мало статей, варто реорганізувати категорії таким чином, щоб у кожному конкретному випадку було більш-менш однакова кількість статей.
 17. Контент-трейлер дозволяє створити короткий вступ до статті. Ви можете використовувати його в списках, а також у змісті самої статті. Для того, щоб це поле з'явилося у формі для редагування статті, виберіть параметр "Прив'язка" у "опціях екрана" у верхньому правому куті.

Помилки, пов'язані з оптимізацією контенту в WordPress

Найбільша помилка полягає в тому, щоб використовувати різні типи плагінів, які приховують чистий код WordPress і "під виглядом поради", як правило, використовують надмірно оптимізований і неприродний словник. Звичайно, ми говоримо про плагіни Yoast SEO, які часто рекомендують і рекламують аматори. YoastSEO не розуміє польської мови і, на жаль, її функціональність застаріла.

Функції, які він надає (мета опис, назва і т.д. ...) можна легко виконати в чистому WordPress за допомогою механізму "Власні поля". Якщо б функції YoastSEO були настільки необхідні в WordPress, як здається , творці вже давно вбудували подібну функціональність в базовий скрипт.

Джерела про категорії та теги (ви не повинні їх зловживати):

PROTIP: Якість

Створюйте вичерпні статті та надайте їхню цінність, включаючи джерела та додатковий вміст з YouTube.

Частина II: Оптимізація шаблонів

Оптимізація шаблону важлива з точки зору ідеї "Семантичний Веб" і (як я вже казав багато разів) швидкості роботи і, отже, досвіду користувача. Користувацький написаний документ HTML з використанням структурованих даних і тегів HTML5 завжди буде краще адаптований з шаблону, в якому хтось просто створює ваш вміст і деякі віджети.

 1. Я рекомендую шаблон, написаний на замовлення (з основ для конкретного клієнта) без візуальних майстрів і готових шаблонів (платних і безкоштовних). Тому що тільки такі можливі для досконалої оптимізації.
 2. Видалення непотрібних рядків у коді CSS і JS можливе за допомогою таких інструментів, як webpack, або ви можете використовувати онлайн-сценарії, такі як: uncss-Online ,
 3. Тільки тоді настає час мінімізація файлів CSS і JS Необхідно заощадити кілька кілобайт і зустріти точки в різних типах аналізаторів.
 4. Оптимізація всієї графіки як компонента шаблону. (тут я знову звертаюся до згаданої статті про графічну оптимізацію).
 5. в прискорити роботу сайту варто надіслати статичні ресурси (JS, CSS і фотографії) на файловий сервер, до якого можна отримати доступ Послуги CDN , Іноді вам потрібно буде відредагувати код плагіна для отримання результатів.
 6. Будь-який зовнішній JavaScript- код ми намагаємося зберегти в пакеті, щоб мінімізувати кількість запитів HTTP. Якщо код не дуже великий, ми можемо приєднати весь код до верхнього або нижнього колонтитула, щоб уникнути завантаження ресурсів.
 7. Скористайтеся перевагами використання багатих фрагментів структурні дані ,
 8. Елементи, які не змінюються часто (меню, нижній колонтитул, заголовок, бічна панель). Ви можете жорстко кодувати або зберігати жорстко в коді шаблону .

PROTIP: Видалити параметри (рядок запиту) з адрес зовнішніх ресурсів

У частині, присвяченій шаблону, варто згадати трюк, який допомагає кешувати файли, що містять файли JS і CSS. Для цього потрібно лише додати в файл functions.php наступної теми:

функція pm_remove_script_version ($ src) {$ parts = вибухнути ('? ver', $ src); return $ parts [0]; } add_filter ('script_loader_src', 'pm_remove_script_version', 15, 1); add_filter ('style_loader_src', 'pm_remove_script_version', 15, 1);

Ця функція видалятиме "? Ver = 1.1.0" з адрес зовнішніх ресурсів. Деякі CDN не підтримують цей тип адреси, і кеш перестає працювати.

Помилки, пов'язані з оптимізацією шаблону WordPress

Використання маловідомих плагінів для оптимізації в готових шаблонах

Готові плагіни для оптимізації коду шаблону не можуть аналізувати зв'язки між файлами і видаляти код, який не використовується в контенті. Використовуючи, наприклад, 30% того, що пропонує шаблон, сторінка завантажує браузер з усім баластом, який зшитий у цьому шаблоні.

Детальніше про це Прискорення WordPress

Частина III: Оптимізація параметрів WordPress

3.1 Налаштування - загальні

1 Налаштування - загальні

 1. Назва сайту має містити унікальну марку, тому краще уникати спаму, тобто заповнення ключових слів. Там дуже мало місця, і ми намагаємося уникати дубльованих назв.
 2. Опис повинен містити короткий, заохочуючий текст, який буде натиснуто в результатах пошуку. Найчастіше вона з'являється, коли головна сторінка знаходиться в результатах пошуку, у посиланнях посилань у сайтах соціальних мереж або в автоматично створених каталогах сторінок.
 3. Варто перевірити навіть очевидне поле, як адресу WordPress, щоб підтримувати сумісність протоколів http / https і правильного каталогу, щоб уникнути циклів перенаправлення.

* Налаштування - запис: пропустити

3.2 Налаштування - читання

 1. Те, що ви хочете знайти на домашній сторінці (статична сторінка або сторінка з записами), залежить від характеру веб-сайту.
 2. Варто відобразити до 16 записів на сторінках блогу, як це пропонує WordPress. Завдяки цьому ми не будемо надто довго завантажувати списки статей. У 2019 році я закликаю вас використовувати рішення з нескінченним прокручуванням, яке покращує роботу користувачів. Докладніше в тенденції веб-дизайну 2019 ,
 3. Видимість для пошукових систем - КРИТИЧНЕ ВАРІАНТУ - при розробці сторінки на сервері, доступному ззовні, розробники дозволяють цю функцію уникати індексування незавершеної сторінки (зазвичай у тимчасовому місці). Це гарна практика. Проте, не забудьте вимкнути цю опцію після переміщення сторінки. Я багато разів зустрічався, що хтось просто виключив цей варіант. Ця опція запобігає позиціонуванню сторінки.

3.3 Налаштування обговорення

Коментарі на веб-сайтах компаній краще - вони будуть середньо корисними для інших клієнтів, якщо тільки у нас не буде підготовлений розділ для найбільш поширених питань, або ми хочемо розробити запис з функцією невеликого форуму. Якщо ми створюємо часто відвідуваний блог, варто включити цю опцію для встановлення зв'язків, відповіді на запитання користувачів і надання додаткових цінностей. Пам'ятайте, що шаблон повинен підтримувати коментарі для роботи на вашому сайті. Коментарі мають великий вплив на SEO .

У будь-якому випадку, будь-які коментарі повинні бути переглянуті перед публікацією. Опція:

Перш ніж коментар з'явиться в блозі - коментарі повинні бути затверджені вручну.

Також потрібно вказати сповіщення, які будуть доступні нам, коли:

 • хтось додає коментар
 • коментар очікує модерації

Модерування коментарів буде корисним для лову спаму. Не кожен коментар з кількома посиланнями є спамом відразу. Проте варто блокувати автоматичне додавання таких «виняткових» заяв.

Чорний список коментарів може бути використаний для уловлювання ненормативної лексики або назв власних продуктів конкурентів. Він буде корисним, коли коментарі автоматично затверджуватимуться, а їх кількість не дозволяє скрупульозно поміркувати.

3.4 Параметри медіа

4 Параметри медіа

 1. У цих налаштуваннях можна регулювати розмір зображень під час механізму масштабування. Кожен раз, коли ми використовуємо розмір мініатюри, середнього, середнього, великого розміру в шаблоні або в редакції, вони беруться звідси . Ці налаштування повинні враховувати зовнішній вигляд шаблону, спосіб редагування статей та наші потреби. У 2019 році я рекомендую використовувати такі розміри, як видимі на графіці, тобто стандарт SD, HD Ready, а оригінальні фотографії можна надсилати у форматі FullHD або 4K, якщо ми хочемо забезпечити кращий досвід роботи з кращим обладнанням.
 2. Якщо наш сайт буде містити дійсно багато фотографій, варто організувати свої фотографії в папках, відсортованих за місяцями. Чому? деякі файлові системи linux вже мають проблеми з продуктивністю 100 000 об'єктів, і сторінка може заряджатися довше. Друге питання полягає в тому, що таку організовану бібліотеку легше керувати та обслуговувати. У випадку, коли наш сайт не містить величезної кількості фотографій, варто вимкнути цю опцію. Сприяє розвитку міграцій та масових заходів у фотографіях.

PROTIP: стиснення JPEG масштабованих зображень

Тут варто згадати ще одне налаштування щодо оптимізації фотографій в WordPress. Ну, ми можемо змінити ступінь стиснення зображення вручну. WordPress має дещо завищену якість зображення за замовчуванням для веб-сайтів. Для цього просто додайте наступний код до файлу functions.php нашої активної теми:

add_filter ('jpeg_quality', функція ($ arg) {return 80;});

Ця команда змінить якість JPEG, надіслану до бібліотеки масштабованих зображень з 90% до 80%. Всі типи оптимізаційних аналізаторів швидкості будуть задоволені. Якщо вам потрібна трохи краща якість знімків, варто залишити рівень за замовчуванням: 90%. Якості на 80% достатньо, але в портфелі фотографів іноді варто вища якість зображення за рахунок більшої ваги.

3.5 Прямі посилання

Це одна з найбільш цікавих функцій WordPress. На цьому етапі ми можемо визначити, як URL наших записів буде виглядати за замовчуванням. У контексті SEO рекомендується, щоб адреса була пристосована до конкретного випадку, і якщо це можливо, вона повинна бути смисловою, тобто вона повинна містити змістовні слова в окремих частинах адреси.

 1. Простий режим - це безкомпромісний фокус на простоті розбору адрес, який дещо знімає базу даних, але не є SEO-дружньою. Це буде корисно в особливих випадках, коли записи дійсно багато, і з деяких причин нам потрібен цей ідентифікатор в адресі, наприклад, при інтеграції з іншими системами.
 2. День і ім'я - це типовий формат блогу - якщо з певних причин нам потрібна ця дата в URL-адресі, ми можемо використовувати цю опцію. Цей формат є найбільш дружнім для пошукової системи.
 3. Місяць і ім'я - це спрощена версія вищевказаного варіанту.
 4. Числова - це більш гарна версія першого випадку. Цей формат містить ідентифікатор запису, але використовує "кращий" запис. На жаль, він не містить назви статті.
 5. Назва запису - цей формат буде корисним для всіх сторінок компанії та сторінок візитних карток. Після того, як домен містить тільки назву запису, це нормально, якщо ми не організуємо вміст за категоріями.
 6. Власний формат - у цьому полі можна визначити правило, яке повинно керувати URL-адресами. Для блогу середнього розміру рекомендовано щось подібне: /% category% /% postname% / завдяки цьому заголовки заголовків передуватимуть у URL-адресі назвою першої категорії, до якої належить ця запис (це правило в моєму блозі). Якщо на нашому сайті буде багато сторінок, я рекомендую додати поле post_id, завдяки чому легше інтегрувати записи з зовнішніми системами, полегшуємо індексацію сторінки та прискорюємо її роботу (скрипт «відразу знає», який пост потрібно відобразити). Як я вже згадував, різниця в продуктивності буде видно з десятків тисяч підсторінок і статей.

Псевдонім категорії та аліас тегів буде корисним, якщо потрібно вказати адреси категорій і тегів з підсторінок і записів. Завдяки цій обробці ви також можете надати своїм URL-адресам сенс, коли ми використовуємо WordPress на сайтах з типовим каталогом продукції.

Досить тоді набрати щось на зразок "виробника" як псевдонім категорії WordPress, після чого можна отримати корисні адреси типу:

http://nazwa-domeny.pl/producent/firma-xyz/

замість: http://nazwa-domeny.pl/kategoria/firma-xyz/

або http://nazwa-domeny.pl/firma-xyz/

який буде перераховувати всі продукти даного виробника, поки адреса продукту є

http://nazwa-domeny.pl/biurka/biurko-omega-5/.

Це, звичайно, лише приклад, і те ж саме стосується тегів.

Частина IV: SEO оптимізація сервера

 1. Встановіть SSL-сертифікат - про це я вже писав Які переваги сертифіката SSL? на веб-сайті, як перенаправляти на HTTPS і як працює SSL ,
 2. Використовуйте службу CDN (Content Delivery Network) - вона матиме позитивний вплив на швидкість роботи, а також є необхідним кроком для отримання 100% у GTMetrix.
 3. Налаштуйте заголовки Expires у .htaccess, щоб скористатися перевагами кешу браузера
 4. Перевірте наявність PHP-FPM, Memcache і т.д. - різні хостинг-провайдери пропонують різні види розробок або версій інтерпретатора PHP, оптимізованих для швидкості. Ознайомтеся з можливостями вашого хостингу.
 5. Використовуйте GZIP або mod_deflate - якщо вони не включені за замовчуванням на вашому сервері. Читати як на сервері увімкнути deflate / gzip

Щоб правильно налаштувати заголовки Expires в .htaccess, для цього додайте до цього файлу (в основну папку WordPress) такий код:

#Expire заголовки START ExpiresActive On ExpiresDefault "доступ плюс 1 місяць" ExpiresByType image / jpg "доступ плюс 1 місяць" ExpiresByType image / jpeg "доступ плюс 1 місяць" ExpiresByType image / png "доступ плюс 1 місяць" ExpiresByType image / gif "доступ плюс 1 місяць "imageType image / x-icon. ExpressionByType image / ico" доступ плюс 1 місяць "ExpiresByType image / icon" доступ плюс 1 місяць "ExpiresByType image / x-icon" доступ плюс 1 місяць "ExpiresByType text / css" доступ плюс 1 місяць "ExpiresByType text / javascript" доступ плюс 1 місяць "ExpiresByType text / html" доступ плюс 1 місяць "ExpiresByType application / xhtml + xml" доступ плюс 1 місяць "ExpiresByType application / javascript" доступ плюс 1 місяць "ExpiresByType application / x- javascript "доступ плюс 1 місяць" ExpiresByType application / x-shockwave-flash "доступ плюс 1 місяць" #Expire заголовки STOP

PROTIP: оновлення PHP і MySQL

Будьте обережні, щоб використовувати максимально можливе. Зверніться до свого постачальника послуг для отримання наступних параметрів конфігурації:

 • Версія PHP (чим вище ця сторінка працює швидше)
 • Версія двигуна MySQL (чим вище ця сторона відповідає швидше і більш стійка до навантаження)

Частина V: Корисні плагіни

Прискорений мобільний сайт - додаток для створення AMP дозволяє вам скористатися новим стандартом створення мобільних сторінок AMP , Шаблони AMP болісно прості, але що стосується блогу, то мобільний користувач не має особливих вимог до цього - земля працює швидко. Це компроміс між тим, щоб не робити нічого в напрямку AMP і створювати дорогий сайт, повністю сумісний з AMP.

Better Search Replace - дозволяє здійснювати масові оновлення, пов'язані з оптимізацією, згаданої в попередніх розділах. Вона дозволяє автоматизувати роботу , яка вручну реалізація буде неможливою.

Autoptimize - якщо бюджет, який ми маємо на сайті, не дозволить вам створити виділений шаблон, можна використовувати цей плагін. Можна маніпулювати налаштуваннями і ввімкнути наступні шари дії (зверніть увагу, що шаблон може розвалитися, перемістивши JS до кінця). Цей плагін намагається автоматизувати дії, вжиті в Частині II .

WP Super Cache - в деяких випадках може статися, що кеш сервера відсутній на швидкій сторінці. Після ввімкнення переконайтеся, що функції веб-сайту функціонують належним чином і що оновлення на веб-сайті доступні користувачам вашого сайту.

підсумовування

Як ви можете бачити, точна оптимізація WordPress SEO вимагає широкого спектру заходів, які включають в себе правильне редагування, створення контенту, розробку шаблону, знання самого WordPress і його налаштувань, а також сам сервер і питання, пов'язані з хостингом. Ці роботи вимагають зусиль і навіть бюджету, але я думаю, що це варто. Це робота, яку ми виконуємо один раз і дають нам вимірні вигоди в майбутньому у вигляді кращого рейтингу пошукових систем і більшої задоволеності користувачів.

Незалежно від використовуваної CMS:

 • контролювати всі помилки сканування, про які повідомляє консоль пошуку Google (раніше Інструменти Google для веб-майстрів) і Виправлення тривалих помилок сканування ,
 • якщо ви хочете покращити SEO, зосередьтеся на Досвід користувача , Це дуже перспективна техніка для покращення позиції веб-сайтів у пошуковій системі,
 • користуватися послугами надійних та досвідчених фахівців під час створення, переміщення та оптимізації сайтів WordPress,
 • отримати цінні посилання з тематично пов'язаних веб-сайтів.

... тоді буде добре з вашим веб-сайтом і його позиціями в Google.

Чи є тут підказки? Додати в коментар, Підписані, цінні та всебічні коментарі будуть опубліковані.

джерела:

https://codex.wordpress.org/

SEO оптимізація сайту WordPress

4.7 (94.81%) голосів: 27

Чому?
Чи є тут підказки?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью