• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO-оптимізація сайту від Demis Group | Оптимізація інтернет-сайту для пошукових систем

 1. Навіщо Вашому сайту потрібна пошукова оптимізація?
 2. Вартість SEO-оптимізації сайту в пошукових системах від Demis Group *:
 3. Який буває пошукова оптимізація (СЕО)?
 4. Як домогтися успіху в SEO?
 5. SEO-оптимізація сайту - завдання для професіоналів

Необхідна пошукова оптимізація сайту? Чи плануєте розвивати бізнес в Мережі? Шукаєте шляхи підвищення ефективності онлайн-проекту? Скористайтеся технологіями SEO та рекомендаціями професіоналів!

Навіщо Вашому сайту потрібна пошукова оптимізація?

 • Найстильніший, інформаційно повний і корисний веб-сайт не принесе користі і комерційного ефекту, якщо він невідомий потенційним відвідувачам. Серед найбільш зручних, доступних і органічних методів реклами інтернет-проектів виділяється SEO-оптимізація сайту під популярні пошукові системи за релевантними ключовими словами. В оригіналі ця абревіатура означає термін Search Engine Optimization. Оптимізувавши інтернет-сайт під актуальні вимоги пошукового робота, його можна просунути на верхні рядки пошукової видачі. Це крок, який би трафік з численних потенційних клієнтів, які шукають саме Ваш продукт!

Вартість SEO-оптимізації сайту в пошукових системах від Demis Group *:

 • Просування по регіону «Москва» - від 31 500 руб.
 • Просування по регіону «Санкт-Петербург» - від 21 420 руб.
 • Просування по інших регіонах РФ - від 8190 руб.
 • Індивідуально при SEO-просуванні в СНД, США і Західній Європі.

* Без урахування спеціальних знижок (до 20%) за передоплату

Замовити розкрутку сайту

Який буває пошукова оптимізація (СЕО)?

Серед факторів, що впливають на результати відбору веб-сторінок пошуковими роботами, виділяють два ключові аспекти - зовнішній і внутрішній. Перший аспект - це SEO-оптимізація інтернет-сайтів через роботу зі посилальної масою - розміщення релевантних і природних посилань на ресурсах, схожих по тематиці. Крім того, виконується копітка робота, що дозволяє:

1

Формувати семантичне ядро.
Будь-який інтернет-сайт - це перш за все контент з певною смисловим навантаженням. Тому в процесі внутрішньої SEO-оптимізації фахівцями виконується ретельний відбір ключових фраз і окремих слів, які часто запитуються через пошукові системи, відповідають тематиці ресурсу і пропонованих продуктів. Потім вони розподіляються по просуваються сторінок, виходячи з їх змісту, і є основою для створення текстів.

2

Створювати і допрацьовувати контент.
Внутрішня оптимізація неодмінно зачіпає зміст ресурсу. Для того щоб пошукова система визнала конкретний URL релевантним просуваються ключовими словами, необхідно написати відповідні запитам тексти, що включають задане число ключів в чітко визначеній формі. Технічне завдання на створення контенту складається за результатами аналізу сайтів конкурентів в обраному сегменті.

3

Оптимізувати структуру ресурсу.
Для SEO надзвичайно важливо структурувати контент в єдиному форматі. Цей аспект враховується найбільш популярними пошуковими системами. Внутрішня складова структури текстів сайту повинна містити заголовки з чіткою ієрархією, нумеровані і маркіровані списки. Це справедливо для Google, Яндекса і інших пошукових систем.

Важливим технологічним прийомом SEO-оптимізації сайту вважається уніфікація коду. Загальноприйняті правила передбачають застосування обов'язкових атрибутів - title і description. Інформація, що міститься в даних тегах, аналізується пошуковими системами і потрапляє в сниппет (абзац, видимий користувачам на сторінці результатів видачі).

Як домогтися успіху в SEO?

У кожної з найбільших пошукових систем є власний алгоритм ранжирування. Однак існують і загальні закони, які дозволяють розраховувати на високий ефект в просуванні сайту. При цьому внутрішня оптимізація за своїм значенням займає провідне місце. У числі ефективних рекомендацій щодо проведення робіт «всередині» ресурсу необхідно виділити 4 найбільш значущих моменти:

 • Створюйте цікаві для користувачів проекти.
  Штучність - колосальний бар'єр для просування ресурсу в пошукових системах. Значення пошукової оптимізації інтернет-сайтів полягає не в тому, щоб догодити роботу, вона проводиться в інтересах користувачів.

 • Поважайте чужу працю.
  Унікальні тексти - не єдине, але обов'язкова умова присутності сайту в першій десятці видачі. Плагіат виключений!

 • Дотримуйтесь ієрархію в текстах. Дієва внутрішня оптимізація сайтів - це в першу чергу створення легко сприймаються і читаються текстів з продуманою і чіткою структурою. Її обов'язкові елементи - заголовки першого і наступних рівнів, списки та інше.

 • Пишіть тексти для користувачів. Перенасичення веб-сторінки ключовими словами і успішне СЕО несумісні. Сайти роблять для людей, і тоді вони гідно оцінюються пошуковими системами!

Замовити розкрутку сайту

SEO-оптимізація сайту - завдання для професіоналів

Очевидно, внутрішня SEO-оптимізація сайтів забезпечує бажаний результат тільки в разі системної роботи. Діяльність приносить плоди тільки в тому випадку, якщо їй займаються компетентні фахівці. Тим, хто вважає за краще присвячувати весь час і сили власного бізнесу, рекомендуємо доручити пошукову оптимізацію сайту компанії Demis Group. Цей крок дозволить відчути ключові переваги роботи з досвідченою командою, що спеціалізується в сфері SEO-послуг:

 • 100% -ва гарантія позитивного результату.
  Якщо оптимізація сайту не забезпечує очікуваного ефекту, гроші повертаються клієнту.

 • 100% -ва мотивація.
  Demis Group заробляє тільки в тому випадку, якщо проекти присутні в ТОП-10.

 • Гнучкість у формуванні бюджетів.
  Грамотна робота з семантичним ядром дозволяє до мінімуму скоротити вартість оптимізації за умови досягнення гідного результату.

 • Унікальні методи просування.
  Внутрішня пошукова оптимізація сайту виконується на базі власних розробок, що забезпечують позитивний результат при розумних витратах.

 • Прозорі схеми.
  Кращі місця в пошуковій видачі досягаються без спаму, напівлегальних методів оптимізації та інших заборонених прийомів.

Команда Demis Group більше 13 років на практиці доводить, що SEO-оптимізація сайту може стати доступним і дієвим маркетинговим інструментом. Краще тому підтвердження - більше 3000 успішно просуваються інтернет-проектів клієнтів компанії.

Зателефонуйте прямо зараз і замовте оптимізацію сайту у Demis Group!

Питання наших клієнтів

Олексій

Клієнт, 13.09.2016

Чи обов'язково в процесі просування вносити зміни в текст сайту?

Demis Group
Олег, 15.09.2016

Demis Group займається SEO-оптимізацією більше 12 років і завжди домагалася високих результатів, в тому числі завдяки роботі з контентом. Справа в тому, що робота з текстом, метатегами, структурою і дизайном сайту - це невід'ємна частина процесу просування. Тільки в цьому випадку можна домогтися більш високих позицій в пошукових системах і підвищити конверсію. Для того щоб фахівці Demis Group могли вносити зміни, необхідно надати їм паролі для CMS сайту або FTP.
Якщо ви категорично проти того, щоб що-небудь міняти на сайті, доведеться переглянути стратегію просування. Можливо, вам більше підійде контекстна реклама.

Євген

Клієнт, 07.07.2016

Скільки часу потрібно на пошукову оптимізацію?

Demis Group
Олег, 08.07.2016

Фахівці Demis Group домагаються високих результатів і успішно просувають клієнтські сайти на вершини пошукової видачі. Ми робимо все необхідне, щоб Ваш сайт якомога швидше потрапив в топ-10! Але при цьому слід враховувати, що результат просування індивідуальний і залежить від масштабу проведених робіт і тематики сайту. Також важливу роль відіграє семантичне ядро ​​- чим більше запитів підібрано для просування сайту, тим більше буде термін просування. Варто враховувати, що на досягненні високих позицій у видачі пошукових систем робота не закінчується - їх ще потрібно утримати. Іншими словами, пошукова оптимізація є безперервним процесом, який вимагає уваги і постійних зусиль.

Ольга

Клієнт, 27.04.2016

Чому ви працюєте тільки з двома пошуковими системами - Яндекс і Google? Адже є й інші.

Demis Group
Олег, 30.04.2016

Фахівці компанії Demis Group більше 12 років успішно просувають сайти клієнтів в Яндексі і Google. Чому ж пріоритет віддається саме цим пошуковим системам? Справа в тому, що Яндекс і Google охоплюють, за різними джерелами, 91% всієї аудиторії інтернет-користувачів. На частку Яндекса припадає 67%, Google - 24%. Витрачати сили і бюджет на роботу з іншими пошуковими системами економічно недоцільно. До того ж при роботі з сайтом ми в першу чергу звертаємо увагу на те, щоб ресурс був корисний для користувачів. А ця вимога актуальна для всіх пошукових систем.

Навіщо Вашому сайту потрібна пошукова оптимізація?
Як домогтися успіху в SEO?
Чи плануєте розвивати бізнес в Мережі?
Шукаєте шляхи підвищення ефективності онлайн-проекту?
Навіщо Вашому сайту потрібна пошукова оптимізація?
Як домогтися успіху в SEO?
Чи обов'язково в процесі просування вносити зміни в текст сайту?
Скільки часу потрібно на пошукову оптимізацію?
Чому ви працюєте тільки з двома пошуковими системами - Яндекс і Google?
Чому ж пріоритет віддається саме цим пошуковим системам?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью