• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO - найкращий хостинг

Вирішив взяти участь в ще одній номінації конкурсу "помацати пінгвіна", організованість командою форуму Bizzteams.ru. На цей раз брати участь будемо в номінації від хмарного хостинг-провайдера VDS64, оскільки тематика номінації підходить для розміщення на сторінках мого блогу. Та й по завершенню конкурсу можна буде "відправляти" сюди знайомих для самонавчання.

Отже, для участі в конкурсі в даній номінації, необхідно створити на сайті внутрішню сторінку і оптимізувати її під запит "найкращий хостинг". За умовами конкурсу, чим вище буде сторінка в пошуковій видачі Google, тим краще (в ідеалі хотілося б потрапити в ТОП 5). Також умовами конкурсу обумовлено розміщення на сторінці спеціального HTML-коду. Код для участі в номінації наступний: найкращий хостинг і портал BizzTeams

Отже, спробуємо розібратися, який же хостинг найкращий. Для початку взагалі розберемося що таке хостинг, а потім вже і визначимося, який хостинг найкращий. Думаю всі чули слово "хостинг". Однак не всі повністю розуміють, що це таке. Насправді все просто. Хостинг - це розміщення веб-сайту на сервері інтернет-провайдера (або хостинг-провайдера).

Більшості виникає питання: "А навіщо розміщувати веб-сайт у провайдера, якщо у мене і вдома є Інтернет?". Так, звичайно, можна і так. Однак це пов'язано з рядом проблем:

 • необхідно забезпечити роботу домашнього компьтера 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік;
 • інтернет-канал повинен бути високошвидкісним і працювати без перебоєм в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Також необхідна наявність статичної маршрутизації IP-Адес;
 • для роботи веб-сайту необхідна грамотна настройка специфічного програмного забезпечення;

Так що для рядового користувача набагато зручніше скористатися послугою хостингу, доручаючи рішення цих проблем професіоналам.

Як правило хостинг поділяють на дві категорії: віртуальний і фізичний. Віртуальний хостинг - це коли на одному фізичному сервері хостинг-провайдера розміщуються багато сайтів (ідентифікація в такому випадку йде по імені домена), доступ до налаштування ПО сервера не надається. У разі ж фізичного хостингу, під веб-сайт виділений цілий сервер (для великих проектів, вимогливих до продуктивності) або навіть кілька серверів, налаштуванням яких замовник може займатися самостійно. Також, як альтернатива виступає віртуальний сервер (VDS або VPS) - коли за допомогою спеціального програмного забезпечення один фізичний сервер "розділяється" на кілька віртуальних з певною кількістю системних ресурсів для кожного віртуального сервера.

Багато хто запитує про можливість безкоштовного хостингу. Так, звичайно, можна за рік отримати економію в розмірі ящика пива. Однак в разі безкоштовного хостингу отримуємо такі недоліки:

 • самий мінімум системних ресурсів
 • мінімум можливостей і безліч обмежень
 • звичайно потрібно розміщувати на сайті банер хостинг-провайдера або навіть рекламу у вигляді спливаючих вікон
 • технічна підтримка безкоштовних хостерів зазвичай не обслуговує - необхідно вирішувати проблеми самостійно
 • сервера безкоштовного хостингу зазвичай перевантажені і не модернізуються

Так що однозначно, - безкоштовний - не найкращий хостинг. Безкоштовним буває тільки сир у мишоловці, у випадку з безкоштовним хостингом - ситуація та ж.

Давайте все ж спробуємо визначитися, на які показники варто звертати увагу, щоб вибрати найкращий хостинг.

 • Відмовостійкість. Цей критерій досить часто називають Uptime - процентне відношення часу роботи сервера без збоїв до часу простою. Чим вище показник - тим краще. У хорошого хостера uptime 99,8%, а то і вище. Чому не 100%? Технічне обслуговування серверів потрібно виконувати обов'язково!
 • Процесорний час і виділяється оперативна пам'ять. Ці показники - швидкодія вашого сайту! Чим вони вище - тим краще. Однак безліч хостинг-провайдерів в тарифних пакетах не вказують ці параметри (або нарошно упускають), так що уточнюйте їх самостійно.
 • Виділяється дисковий простір. В наш час, коли террабайтнимі вінчестерами вже нікого не здивуєш, дискового простору виділяється досить багато у всіх хостинг-пакетах. Однак, якщо на сайті не пламного мультимедійного контенту, то і 1 ГБ більш ніж достатньо.
 • Платформа. Зазвичай вибір роблять або в сторону Unix -хостингу або ж Windows -хостингу. Якщо програмне забезпечення не "прив'язує" до Windows -платформи, то вибирати варто Unix -хостинг. Переваги Unix-хостингу: цінова політика, продуктивність, надійність і гнучкість в наданих рішеннях.
 • Регіональність. Зазвичай розміщення особливої ​​ролі не грає. Однак, є свої моменти. Перевагою вітчизняного хостингу завжди буде те, що до нього йдуть більш високошвидкісні інтернет-канали (наслідок пиринге і участі в регіональних точках обміну інтернет-трафіком), відповідно основна аудиторія буде одержувати більш якісний доступ до сайту. А закордонний хостинг завжди відрізнявся надійністю. Щось я не чув, щоб за кордоном "зникали" дата-центри або міліція "виносила" сервера навіть без судового розпорядження. А у нас таке, на жаль, буває.
 • Створення резервних копій. Рядовий користувач "радіє", що з панелі управління може зробити "бекап" сайту в домашньому каталозі, і не замислюється про те, що резервне копіювання повинно бути "правильним". Тобто, резервне копіювання повинно бути присутнім як таке, і інформація повинна "бекап" на сервер, віддалений регіонально. Уточнюйте цей момент!
 • Технічна підтримка. Чим більше варіантів контакту з технічною підтримкою - тим краще. Звертайте увагу на доступність, адекватність і рівень лояльності до абонента.
 • Цінова політика. У наш час ціни на хостинг "впали нижче плінтуса", так що за невеликі гроші можна придбати досить пристойний хостинг. Тим більше, що хостинг-провайдери зазвичай пропонують багато тарифних пакетів і завжди можна вибрати оптимальний за ціною для будь-якого проекту.
 • Панель управління. Для початківців вона однозначно стане в нагоді, надаючи потрібний набір інструментів. Однак, досить часто буває так, що панелі "гальмують", тому Вибирай такі, щоб працювали "спритно". Тобто в разі, якщо вибирати "кількість інструментів" і "швидкодія" - вибирайте швидкодію, все одно пі грамотному підході більшість інструментів так і не стане в нагоді.
 • Наявність бонусів. Будьте уважні! Зазвичай бонусами хочуть "замаскувати" якісь недоліки, або ж залучити клієнта. Не забувайте про основні критерії вибору! Однак певні бонуси, наприклад домен на рік в подарунок - зовсім не зайве.

Сподіваюся, що за допомогою цього невеликого лікнепу у вас вийде вибрати найкращий хостинг. І навіть нехай у кожного він буде свій :)

Стаття підготовлена ​​спеціально для участі
в конкурсі "помацати пінгвіна" в номінації "найкращий хостинг"

Більшості виникає питання: "А навіщо розміщувати веб-сайт у провайдера, якщо у мене і вдома є Інтернет?
Чому не 100%?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью