• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO для початківців - Експертне інтерв'ю з 1x1 пошукової оптимізації

Даниель, не могли б ви сказати нам, як розпочати роботу всього за кілька речень, що таке SEO?

SEO означає Пошукова оптимізація (Німецька: пошукова оптимізація). Це захоплююча субдисципліна з Інтернет-маркетинг , SEO включає в себе всі заходи, які сприяють веб-сайту для певного пошукового терміну, який відображається на першій сторінці Google в органічному рейтингу.

Велика різниця з платними місцями розташування ( SEA або Adwords), що органічні місця розташування безкоштовні. Хоча об'яви доступні одним натисненням кнопки, заходи SEO тривають кілька тижнів або місяців. Велика перевага: вони приносять з собою зацікавлених відвідувачів, навіть якщо на них немає бюджету маркетинг присутній.

А хто, на вашу думку, повинен займатися SEO, або хто не повинен?

Всі, кому важливо знайти їх в Інтернеті. Особливо малі компанії мають можливість зв'язатись з цільовою групою безкоштовно і позиціонувати себе як експерти у своїй галузі.

SEO - це міра, яка вимагає розумової сили та робочої сили, тому власник / менеджер повинен принаймні залучатись до надання необхідних ресурсів.

Ті, хто лише призначає слухачів для реалізації, не повинні потім здивуватися про невдачі. Наполегливий підхід рідко приносить бажаний успіх.

Більшість наших клієнтів - це малі підприємства, які не мають особливої ​​уваги в ІТ. Які, на вашу думку, найкращі SEO поради, які кожен може добре реалізувати? І чому ці SEO заходи важливі та ефективні?

По-перше, власний веб-сайт повинен розумітися як маркетолог і продавець, а не як цифровий візитну картку. Коли мова йде про реалізацію, я думаю, що ви можете змінити ці п'ять факторів:

 1. Ключове слово досліджень
 2. зміст
 3. структура сторінки
 4. Зовнішні посилання
 5. Внутрішнє створення посилання

Почнемо з дослідження ключових слів - що саме ви маєте на увазі?

Спочатку ви зосередьтеся на тому, що шукають ваші потенційні клієнти і які їхні проблеми. Запропонуйте відповідні рішення для цього. Хорошим початком є ​​дослідження ключових слів і невеликий редакторський план на його основі. При дослідженні SEO інструменти допоможуть вам надзвичайно.

З одного боку, ви дізнаєтеся, які терміни шукаються в деталях, а з іншого боку - що ще більш цікаво - як часто ви їх шукаєте на місяць.

За допомогою цих знань ви можете свідомо вибирати теми, де ви можете позиціонувати себе як експерт зі статтями та статтями, щоб залучити нових читачів та потенційних клієнтів. За допомогою всеосяжного пошуку, сторінки докладної інформації та сторінки категорій інтернет-магазинів можуть бути доповнені додатковими темами та доданою вартістю для читача.

За допомогою всеосяжного пошуку, сторінки докладної інформації та сторінки категорій інтернет-магазинів можуть бути доповнені додатковими темами та доданою вартістю для читача

Навколо універсального терміну велосипед існує безліч інших пошукових термінів, на яких можна оптимізувати свій веб-сайт.

У зв'язку з SEO дуже часто чується "Content is King", і ви також називаєте контент важливим фактором ранжирування. Що я можу шукати під час створення свого вмісту?

" зміст King is "звучить завжди трохи плоско, але хороший контент неймовірно важливий. Саме тому моя друга порада: Створити та створити вміст, який можуть використовувати ваші читачі. Запитання, які ви завжди повинні задавати собі під час створення та перегляду:

 • Чи вміст вашої сторінки вирішує проблему читача?
 • Чи підібраний користувач на своїй мові і чи є текст зрозумілим для третіх сторін?
 • Чи повністю підсвічена тема, щоб питання не залишалися відкритими?

Знову можна продовжити методично. У простій версії ви можете подивитися на Топ 5 результатів пошуку на Google для пошукового терміну. Google, здається, подобається цей вміст, тому наведемо деякі пропозиції щодо тем, які можуть містити ваші статті.

Якщо ви все ще трохи втрачені, ви можете також використовувати інструменти SEO знову. Деякі з них можуть розпізнавати фрази та семантичні контексти пошукового терміну і безпосередньо пропонувати, як оптимізувати текст для пошукового терміну.

За допомогою аналізу IDF WDF кореляції можуть бути швидко ідентифіковані, а власний веб-сайт може бути перевірений на ступінь оптимізації.

Нижній рядок вмісту є основою для пошуку в пошуковому терміні.

Третім фактором ранжирування, про який ви згадували раніше, була структура сторінки. Що це означає для оптимізованої структури сторінки?

Розміщення URL-адрес, заголовків і використання зображень, таблиць та інших елементів є частиною оптимізованої сторінки.

Розмовляючий URL розповідає користувачеві приблизно те, що тема на сторінці. www.deinedomain.de/mein-thema є більш зрозумілим, ніж www.deinedomain.de/ejoef3894 і зміцнює довіру користувачів до натискання цієї сторінки.

Заголовки допомагають користувачеві та Google краще сканувати вміст і є фактором ранжування. Емпіричне правило: заголовок H1 і теми нижче, як H2 заголовок.

Подивіться на свою сторінку на смартфоні: Сьогодні на екрані телефону і планшета з'являється більше, ніж на робочому столі. Необхідною умовою для хорошого користувальницького досвіду, а також для хорошого рейтингу в мобільному пошуку є реагуючі проекти.

Контрольний список, для якого я сам редагую сторінки, повинен безкоштовно скачати за умови.

Окрім оптимізованої структури сторінки, ви також говорите про зовнішні посилання. Що саме стоїть за цим?

Зовнішні посилання називаються "SEO-німецькі", а також є посиланнями і є одними з найважливіших факторів ранжирування. Це стосується посилань із зовнішніх веб-сайтів, які посилаються на вашу власну сторінку.

Якщо ці посилання мають тематичну близькість до вашої власної сторінки і походять з надійного джерела для Google, вони є абсолютним показником рейтингу.

Як я можу створити зворотні посилання для своєї сторінки?

Наприклад, записи в каталогах компаній легко реалізувати, навіть якщо вони не мають великого впливу сьогодні. Крім того, для фонового шуму можуть використовуватися прес-служби, які автоматично розміщують прес-реліз на невеликих новинних порталах.
Тут я можу зробити безкоштовний тест прес-служби Connektar рекомендується. Тут зазвичай висять 10 - 20 зворотних посилань.

Крім того, ви можете легко зв'язатися з компаніями-партнерами, дружніми підприємцями, постачальниками, а також вашими клієнтами, щоб створити перші якісні зворотні посилання.

Щось більш продумане, але більш ефективне - гостьові статті або інтерв'ю в блогах, темах і новинних сайтах.

В цілому, зворотні посилання настільки важливі, тому що вони служать своєрідною печаткою якості для пошукових систем.

Ваша п'ята порада полягає в тому, щоб проїхати внутрішню будівлю посилання. Що саме ви маєте на увазі і чому це так важливо?

Хороша внутрішня побудова посилання дозволяє користувачеві та пошуковим системам краще орієнтуватися у вашій сторінці. Для цього у вас є меню, а також посилання на вміст, бічну панель та нижній колонтитул.

Внутрішнє з'єднання є одним з найбільших важелів, які ви маєте на своїй стороні для оптимізації.

На додаток до керівництва користувача, ви досягнете іншого ефекту. Припустимо, що ваша «база В» отримує сильну зворотну лінію. Тепер ви посилаєтеся зі свого "нижнього B" на "нижній С". Нижній C тепер також виграє в дещо ослабленій формі від сильної зворотної лінії зв'язку.

П'ять рад, безумовно, були дуже просвітними. У вас є якісь інші трюки, які можуть допомогти з рейтингом?

Насправді, у мене ще є бонус, який іноді може зробити невелику, але тонку різницю: зміст. Якщо ви заповнюєте сторінки більш обширними текстами, ви дуже допоможете своїм користувачам, пропонуючи вміст, який можна натискати, у верхній частині сторінки.

Тому він може швидко дістатися до важливої ​​для нього секції, не прорізаючи весь текст. Google також відзначає зміст, коли відображається в результатах пошуку. На передніх позиціях результати пошуку збагачуються до більш глибоких можливостей зльоту.

Синій текст у нижньому рядку зображення Google витягнув із змісту. Якщо користувач натискає один із синіх текстів, він потрапляє на сторінку безпосередньо у відповідному текстовому розділі.

Створення змісту досить просте і може бути реалізовано з невеликими зусиллями.

Чи можна передбачити, в якому напрямку розвиватиметься SEO? Таким чином, це буде більш актуальним у майбутньому, певні формати, такі як відео або подібні. можна знайти на сайті Google & Co.

Як правило, завжди пропонуйте свій вміст таким чином, щоб він вирішував проблему цільова група або якнайкраще задовольняє їхні питання. А саме в місцях у мережі, де шукає ваша цільова група. І в тому форматі, який очікує користувач.

Таким чином, власники веб-сайтів завжди повинні керуватися тим, що має намір виконати пошуковий запит. Наприклад, у випадку з темами поради, відео часто досягають верхньої позиції в Google.

хто Відео як додатковий вміст Сам Youtube є другою за величиною пошуковою системою у світі.

Тим не менш, є не тільки більше пошукових систем, ніж раніше, але і тип пошуку просто розширюється за рахунок використання кінцевих пристроїв, таких як Alexa, Amazon Echo і Google Assistant для голосового пошуку. Тому на пошукових оптимізаторах додається ще робота в боротьбі за передні сидіння.

Хто тему Пошукова оптимізація Прагнучи бути можливістю, як важелем і каналом розподілу, але спочатку треба розібратися з основами і побудувати його знання крок за кроком.

Якщо перші успіхи приходять у вигляді збільшення кількості відвідувачів, необхідність інтенсивнішої роботи з SEO зростає автоматично.

Велике спасибі Даніелю за приємне і дуже цікаве інтерв'ю.

Про експерта:

Даніель Стендер є співзасновником інструменту SEO PageRanger і допомагає малим і середнім підприємствам залучати більше відвідувачів через важелі пошукової оптимізації

Зацікавлені в інших цікавих статтях? У нашій серії на цю тему Інтернет-маркетинг до цього часу були опубліковані наступні внески:

Частина 1.1: B2B стратегія Facebook - Як розпочати пригода Facebook як МСП?

Частина 1.2: Інтерв'ю експертів: facebook маркетинг для компаній в B2B

Частина 2.1: XING маркетинг для МСП - Як підійти до успішної продуктивності XING?

Частина 2.2: XING інтерв'ю експертів: Створити потенційних клієнтів, виграти клієнтів

Частина 3: B2B маркетингу YouTube - Чи має YouTube сенс для мого бізнесу?

Частина 4: Партнерський маркетинг: Визначення, приклади і Co. з точки зору компанії

Частина 5: SEM, SEO та SEA : Поради та рекомендації для пошукового маркетингу

Частина 5.1: Проста пошукова оптимізація - 13 порад SEO

Частина 5.2: SEO для початківців - Експертне інтерв'ю для пошукової оптимізації 1x1

Частина 5.3: Реклама в пошукових системах (SEA) і Google AdWords - Все, що потрібно знати

Частина 6: Маркетинг вмісту : Pull замість Push - приклади, переваги і стратегія

Частина 7: Так, я хочу: Дозвільний маркетинг , Увімкнення та відмова

Частина 8.1 Інформаційний бюлетень з маркетингу

Частина 8.2: експертне інтерв'ю до ідеальної теми електронної пошти

Частина 9: Рейтинг конверсії | Визначення та оптимізація

Даниель, не могли б ви сказати нам, як розпочати роботу всього за кілька речень, що таке SEO?
А хто, на вашу думку, повинен займатися SEO, або хто не повинен?
Які, на вашу думку, найкращі SEO поради, які кожен може добре реалізувати?
І чому ці SEO заходи важливі та ефективні?
Що я можу шукати під час створення свого вмісту?
Чи підібраний користувач на своїй мові і чи є текст зрозумілим для третіх сторін?
Чи повністю підсвічена тема, щоб питання не залишалися відкритими?
Що це означає для оптимізованої структури сторінки?
Що саме стоїть за цим?
Як я можу створити зворотні посилання для своєї сторінки?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью