• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO, що це таке? Зрозуміти оптимізацію та позиціонування (2019)

 1. SEO - визначення і переклад
 2. SEO в світі
 3. З чого полягає SEO?
 4. Оф-стор SEO і On-page SEO
 5. Вибрано офлайнову тактику - інфографіку
 6. Суперечливі питання навколо оптимізації та позиціонування
 7. Кількісні та якісні фактори в діяльності SEO
 8. SEO інструменти
 9. SEO в стратегічному плані
 10. SEO аудит - що це таке?
 11. Послуги SEO
 12. SEO в 2019 році
 13. Подальше читання про оптимізацію і позиціонування
 14. Статті про SEO на сторінці:

SEO - що це таке? Це поняття, яке чергується в контексті повідомлень про загибель цієї області інтернет-маркетингу і повідомляє про його надзвичайну прибутковість і збільшення бюджетів для цього каналу збору трафіку. Що таке істина?

Мене звуть Шимон Слович і я займаюся SEO професійно протягом 8 років (хобістично довше). Я підготував цей запис для людей, які починають свої пригоди з пошуковим маркетингом. Ця стаття допоможе вам зрозуміти основи оптимізації та позиціонування веб-сайтів. Він був написаний таким чином, щоб представити ключові питання (у контексті більш конкретних питань, що стосуються більш спеціалізованих статей), визначити найважливіші питання - основи SEO. Він також був оновлений, щоб презентувати тенденції та найважливіші явища, що впливають на оптимізацію та позиціонування у 2019 році.

Якщо на додаток до знань ви також шукаєте професійну підтримку в оптимізації та позиціонуванні вашого сайту ...

SEO - визначення і переклад

SEO ( Search Engine Optimization ) - це буквальний переклад пошукової оптимізації. Це процес, орієнтований на поліпшення видимості в органічних результатах пошуку (органічні - не платні, як у випадку реклами Google у формі спонсорських посилань AdWords). Багато людей визначають SEO з процесом оптимізації сайту, але SEO - це щось більше. Це як поліпшення технічних аспектів сайту, розширення його вмісту, так і отримання посилань з інших доменів в Інтернеті (хоча ця тема набагато ширша, ніж SEO-каталоги, які вже застаріли). Що говорить про це Вікіпедія?

Визначення SEO за допомогою Wikipedia (я даю це лише як приклад, тому що в згаданій статті з вікі є також багато виразів, які важко погодитися - я підкреслив приклад червоним нижче):

Визначення SEO за допомогою Wikipedia (я даю це лише як приклад, тому що в згаданій статті з вікі є також багато виразів, які важко погодитися - я підкреслив приклад червоним нижче):

джерело: https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych

SEO в світі

У світі, за допомогою SEO, розуміється, що всі процеси, пов'язані з побудовою видимості і отримання трафіку від вільних результатів пошуку (з так званої SERP, тобто з англомовної сторінки результатів пошуку ). SEO - це вплив на всі чинники, які покращують рейтинг і видимість, а не тільки оптимізацію будівництва сайту. Це створює багато непорозумінь.

У Польщі передбачалося, що SEO - це лише оптимізація веб-сайтів для пошукових систем або суто пошукові системи Google. Тим не менш, створення довіри пошукової системи до веб-сайту шляхом отримання позиційних посилань часто називається просто позиціонуванням веб-сайту.

Аналогічна ситуація відноситься і до термінів SEO і SEM, які розглядаються окремо як діяльність за результатами вільного (SEO) і реклами в платних результатах (SEM), або більш широко, в Інтернеті (Google Ads набагато більше, ніж посилання в пошуковій системі). Тим часом, SEM (Маркетинг в пошукових системах - маркетинг в пошукових системах) - це всі маркетингові заходи, які складаються з органічного трафіку і реклами (часто згадується в англійських джерелах як платний пошук або PPC SEM, від PPC, або платити за клік - плата за клік, яка є основною моделлю виставлення рахунків у Google AdWords).

З чого полягає SEO?

На практиці, як уже зазначалося, оптимізація може підлягати:

 • текстовий вміст (наприклад, коли ми змінюємо довжину статей, їх назви, додаємо ключові слова тощо),
 • структуру веб-сайту (коли ми змінюємо елементи навігації, інформаційну архітектуру),
 • технічний і візуальний шар, а також зручність використання (швидкість веб-сайту, оперативність, відповідний вибір підзаголовків, помірне використання рекламних оголошень тощо),
 • профіль посилання (тобто всі посилання, що ведуть на сторінку з інших веб-сайтів в Інтернеті).

Тому обмеження SEO до самого процесу оптимізації коду (іноді, включаючи мета-дані та назви) - це просто суттєва помилка. Іноді навіть сказано - оптимізація сайту SEO - що ясно вказує на те, що оптимізація є лише частиною великого цілого. Створення посилань, або процес отримання позиційних посилань, є невід'ємним елементом SEO . Однак варто пам'ятати, що для визначення всіх цих явищ у польській номенклатурі використовується експресивна постановка оптимізації та позиціонування .

На практиці існує багато факторів позиціонування. Є понад 200 чоловік, хоча їх ніхто ніколи не писав. Це було б важко зробити, тому що алгоритм Google є загадкою. Проводячи SEO, ми покладаємося на рекомендації Google, власний досвід, тести та кореляційні аналізи.

Однією з форм представлення факторів, що включає в себе оптимізацію SEO, є таблиця «елементів». Хоча я відразу зауважу, що це не ідеально (з причин, згаданих у попередньому пункті):

Джерело: https://searchengineland.com/seotable

Оф-стор SEO і On-page SEO

Як видно з наведеного вище списку, фактори SEO можуть бути розділені на ті, що стосуються самого веб-сайту (на сторінці, тобто на сторінці ), і тих, які знаходяться поза його межами (поза сторінки, тобто буквально поза сторінки). Різні фактори також взаємодіють один з одним, і їхні різні комбінації повинні бути враховані . Більше того, фактори, що залежать від ніші (конкретне ключове слово), можуть мати різну вагу та сенс.

Основні групи факторів SEO на сторінці:

 • контент - контент (головним чином текстовий контент, але не тільки, часто тексти SEO, створені в цьому відношенні)
 • архітектура (тобто розподіл контенту на веб-сайті, посилання між ресурсами)
 • HTML (тобто створення сторінки, звичайно, не тільки в HTML)

Основні групи факторів, не пов'язаних із SEO:

 • посилання на сайт
 • соціальні сигнали *
 • домен довіри * (наприклад, пов'язаний з сервером, віком домену, соціальними сигналами)

* більш дискусійні питання.

На оф-сторінки SEO (тобто те, що часто розуміється на практиці під концепцією позиціонування сторінок ), складається в основному з різних типів тактик, орієнтованих на отримання посилань:

Вибрано офлайнову тактику - інфографіку

Вибрано офлайнову тактику - інфографіку

Ви хочете використовувати інфографіку? Скопіюйте цей код і розмістіть його на своєму веб-сайті, блозі тощо:

<a href="https://www.szymonslowik.pl/seo-co-to-jest/"> <img src = "https://www.szymonslowik.pl/wp-content/uploads/2017/12/ tact-linking.png "alt =" способи отримати посилання "> </a> </ br> <p> джерело: www.szymonslowik.pl/seo-co-to-jest </ p>

Суперечливі питання навколо оптимізації та позиціонування

Багато фахівців заперечують, чи впливають конкретні фактори на позиціонування пошукових систем (на практиці, головним чином у пошуковій системі Google), або лише співвідносяться з високими позиціями. На практиці це відносно важко перевірити, оскільки ми постійно працюємо в мінливих умовах. За інших рівних умов аналіз не може бути здійснений. Оскільки ми формуємо один фактор у тесті, зовнішні фактори змінюються:

 • профіль посилань і оптимізація конкурсних веб-сайтів (з якими ми "потрапляємо" на позиції, і невідомо, чи наш сайт підскочив або знизився),
 • Алгоритм Google
 • поведінка користувача.

Це часто призводить до поспішних і несанкціонованих висновків. Наприклад, багато маркетологів в певний момент помічають, що початок діяльності в Google AdWords впливає на збільшення трафіку від органічних результатів. Це не означає, однак, що сайт став більш помітним (більше фраз, кращих позицій), але тільки те, що він частіше використовується (після адреси, бренду). Я написав про це тут: szymonslowik.pl/wielkosc-ruchu-innych-kanalow-wplyw-seo/

Кількісні та якісні фактори в діяльності SEO

Я часто зустрічаю помилкові припущення від партнерів і клієнтів, які вважають, що оптимізація є одноразовим процесом. Що ж, деякі питання можна покращити і адаптувати до вимог Google раз. Наприклад, можуть виникнути проблеми, пов'язані з виправленням неправильних внутрішніх посилань (налаштування перенаправлення, керування помилками 404), заміну графічних посилань в меню текстових посилань, прискорення сторінок або розгортання RWD. Однак багато питань вимагають постійної, тривалої роботи, враховуючи інтенсивність і темпи конкуренції.

Якщо ви хочете ефективно конкурувати в результатах пошуку, ви повинні створити контент, оптимізований для різних тем і фраз, сформувати оптимальну структуру сайту і отримати посилання. У випадку позиціонування пов'язується не тільки їх кількість, а й якість. Це не змінює того факту, що ви повинні отримувати їх регулярно, постійно.

SEO інструменти

Спеціалісти SEO використовують ряд інструментів у процесі SEO діагностики, оптимізації та позиціонування. Існує не один, ідеальний інструмент або набір інструментів, які гарантують успіх. Перш за все, кожен фахівець будує набір програм, які найкраще обслуговують його. По-друге, навіть кращі інструменти не дадуть довгострокового успіху у позиціонуванні, якщо вони не використовуються фахівцем, який може читати, інтерпретувати дані та переводити його в ефективну тактику оптимізації та позиціонування.

Серед популярних інструментів, що використовуються агенціями та спеціалістами з SEO, варто згадати:

 • Консоль пошуку Google (після Інструментів Google для веб-майстрів)
 • Сканери аналізують структуру та продуктивність сайту: Sitebulb, Screaming Frog SEO Spider, а також веб-сайти (наприклад, Ahrefs або JetOctopus)
 • Інструменти аналізу профілів посилань: Ahrefs, Majestic, засоби дослідження Link Link, SEO SpyGlass, Moz OSE
 • Програмне забезпечення для аналізу видимості і позиції: Senuto, Semstorm, Semrush
 • Плагіни оптимізації: Yoast SEO (для WordPress), плагін для створення мапи сайту (наприклад, виділені плагіни для PrestaShop) або оптимізація продуктивності (WP Super Cache)
 • Інколи також інші елементи екосистеми Google: Google Analytics, Google Trends, Google PageSpeed ​​Insights, інструмент тестування структуризованих даних Google та інші
 • Інструменти для аналізу факторної кореляції та дослідження конкуренції (наприклад, SurferSEO)

SEO в стратегічному плані

З точки зору стратегії, позиціонування та оптимізація:

 • придбання трафіку без необхідності бюджету на кожний клік (як у випадку з оголошеннями КПП або купівлі рекламного місця на порталах),
 • присутність в одному з найпопулярніших медіа, що є пошуковою системою Google,
 • забезпечення точки контакту між брендом і клієнтом в момент, коли він шукає інформацію або конкретну пропозицію (це дуже важливий елемент подорожі клієнта майже в кожній галузі).

Цей процес слід сприймати як елемент цілої цифрової маркетингової стратегії, а не як окремі кадри (у цьому контексті формулювання кампанії SEO часто з'являється, як якщо б вона була дія, вбудована в певний термін). Позиціонування сторінок продовжується і продовжується, і не слід очікувати, що один день сайт буде позиціонуватися достатньо. Позиціонування сторінок - це безперервний процес, тому що результати пошуку для кожної фрази є грою з нульовою сумою, а постійна активність конкурентів змушує нас залишатися активними, щоб уникнути їхніх позицій. Ось чому ви повинні платити за позиціонування веб-сайту навіть тоді, коли ваш сайт досягла задовольняючих позицій у Google .

SEO аудит - що це таке?

У контексті тематики SEO, питання про те, що таке SEO-аудит дуже часто виникає ? Ви дізнаєтеся більше про це на сайті SEO аудит - що це таке і які переваги він приносить , Я описую, які аналізи я виконую для того, щоб визначити правильний шлях оптимізації сторінки та створити схему стратегії позиціонування.

Варто зазначити, однак, що аудит стосується як аналізу технічних питань, змісту та структури веб-сайту, так і зовнішніх факторів (позиціонування) та видимості веб-сайту з плином часу.

Послуги SEO

Якщо ви вже знаєте, що таке SEO і ви хочете співпрацювати на основі прозорих умов і враховуючи інші стратегічні цілі вашого бізнесу, то напишіть мені , Я буду радий Вам допомогти.

У запиті пропозиції напишіть інформацію про веб-сайт, теми, які вас цікавлять (ключові слова, категорії товарів / послуг), які ви очікуєте на початку бюджету, і опишіть поточну ситуацію в компанії і отримайте безкоштовну котировку позиціонування. Я завжди починаю співпрацю з SEO аудит , Час очікування для аудиту, як правило, становить близько 2 місяців від надсилання запиту (залежно від поточної черги).

Аудит SEO включає аналіз коду сайту, аналізу контенту та ключових слів з точки зору охоплення потенційних клієнтів, вивчення профілю посилань та аналізу конкуренції в пошуковій системі Google. Все це для того, щоб мати можливість вести ефективне будівництво посилання та розміщувати свій сайт для досягнення високих позицій. Я маю справу з позиціонуванням сайту B2B та електронної комерції. Я не спеціалізуюся на місцевому позиціонуванні.

На ринку Польщі не бракує послуг з позиціонування та оптимізації. Підрядниками є тисячі. У кожному маленькому місті буде агентство SEO. Однак, завжди вирішуючи співпрацювати, потрібно пам'ятати про правильну перевірку компанії. Ці агентства часто фактично є інтерактивними агентствами, які створюють веб-сайти (більш-менш професійно), і, крім того, вони продають маркетинг соціальних медіа, оголошення Google або просто SEO.

SEO в 2019 році

Я не є прибічником писати про тенденції для окремих років, тому що це або розповідає про очевидність або чарівну реальність. У SEO, це часто віщування скляної кулі. Безумовно, варто взяти до уваги ряд факторів, які змінюють ландшафт інтернет-маркетингу навколо нас.

Абсолютно не те, що існує тенденція в SEO, і ви повинні відмовитися від своєї поточної діяльності (аналіз ключових слів, оптимізація контенту, технічний SEO тощо). Як правило, ці новинки є доповненням, що дозволяє вичавити більше можливостей сайту. Я вважаю, що ключовими факторами, які слід розглянути, є:

 • Розмовний (і голосовий) пошук - паролі, введені користувачами, можуть все частіше набувати форми природних питань (як ... і т.д.). Тут я рекомендую використовувати Ahrefs Питання, Senuto - Генератор питання, або просто відповісти громадськості для пошуку цих типів фраз і покласти їх у зміст ваших статей.
 • Розширення для актуальних повноважень (при оптимізації використання розподілу рангу сторінок на сайті, а не для розбавлення занадто великої кількості посилань на занадто багато підсторінок).
 • Багаті фрагменти та SXO - в епоху постійно зростаючої експозиції Google Ads (раніше AdWords) і віджетів Google, все більш важливо привертати увагу в результатах пошуку. Тому, навіть якщо ви знаходитесь на першій позиції, варто подбати про появу фрагментів, щоб отримати трохи більше трафіку.
 • Оптимізація з точки зору зобов'язань - зниження показника відмов від органічних результатів, заохочення користувача до сесій з кількома екранами, вхід на веб-сайт і не повернення до видань.

Подальше читання про оптимізацію і позиціонування

Якщо ви хочете розширити свої знання про позиціонування та оптимізацію, тобто широко розпізнаний SEO, то я рекомендую почати з наступних тем, про які я писав у цьому блозі та блозі мого агентства Takaoto:

Статті про SEO на сторінці:

Статті про офф-сторінку:

Статті про зміст, співпрацю з агентствами та стратегіями SEO:

Вас також може зацікавити це обширне дослідження, яке пояснюватиме в більш широкому сенсі, що таке позиціонування сторінок, а також містять вибрані приклади, завдяки яким ви зрозумієте, як цей процес може продовжуватися: Ефективне позиціонування Google - принципи, поради та приклад ,

У Вас є запитання? Пишіть мені або коментар до цієї статті.

Що таке істина?
Що говорить про це Вікіпедія?
З чого полягає SEO?
SEO аудит - що це таке?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью