• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO-поради для блогу: Чи не витрачайте даремно свій PageRank

 1. Чому?
 2. Як це зробити?

Більшість блогів використовують стандартний макет: заголовок поста, потім короткий опис змісту і «читати далі» у вигляді посилання, яка веде до повного тексту статті. Деякі додають титульну картинку до «читати далі».

Але з цим варіантом оформлення постів є одна невелика проблема - він витрачає даремно PageRank і, отже, не є ідеальною «упаковкою», якщо дивитися на це з боку SEO.

Чому?

Головна сторінка блогу має кінцеву величину Google PageRank, який рівномірно розподіляється на всі розміщені на ній лінки. Тобто якщо ви розмістите на ній 10 лінків, а PageRank сторінки дорівнює 5, тоді PageRank кожного лінка буде дорівнювати 0,5. Якщо ви зменшите кількість лінків з 10 до 5, PageRank, відповідно, підніметься до одиниці на кожну посилання.

У наведеному вище прикладі на 1 пост доводиться 2-3 посилання - посилання в заголовку, посилання в «читати далі» і, можливо, посилання в зображенні. Якщо ви створите лише одне посилання, яка буде вести на внутрішню сторінку з повним варіантом, тоді PageRank однієї статті підвищиться і, як наслідок, підвищиться природний рейтинг пошуку.

Як це зробити?

Одним з можливих варіантів вирішення може бути позбавлення від посилання «читати далі» на головній сторінці (і в архіві). А замість цього застосувати різні стилі CSS в заголовку до посту так, щоб він миттєво відображався у вигляді лінка. Ви можете використовувати різні шрифти, змінювати його розмір і колір (різні відтінки синього, наприклад).

( via )

Чому?
Як це зробити?
Чому?
Як це зробити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью