• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO для сайтів на Wordpress

 1. Приклад сайту на Wordpress
 2. Чому Wordpress - SEO friendly платформа?
 3. Важливі моменти оптимізації сайту на Wordpress.
 4. 1 Чистий код
 5. 2 Контент
 6. 3 Зміст
 7. 4 Ключові слова
 8. 5 Просування Wordpress seo meta тегами
 9. 6 Оптимізація Robots.txt
 10. 7 Зміст посилань і зображень
 11. 8 Реферальні посилання
 12. Підведемо підсумки

WordPress вважається найбільш «гуманної» майданчиком для роботи з контентом - в форматі блогу або новинного ресурсу, а також для формування e-commerce проекту. Цей винятковий продукт дозволяє практично без навичок в програмуванні самостійно працювати на Wordpress.

Завдяки варіацій тим і всіляких Wordpress seo plugin можна з легкістю адаптувати платформу під будь-які цілі. Оптимізація веб-сайту на Wordpress - найкраща можливість створити дійсно якісний ресурс і з його допомогою залучити якомога більше потенційних клієнтів.

Приклад сайту на Wordpress

Приклад сайту на Wordpress

Чому Wordpress - SEO friendly платформа?

Wordpress люблять пошукові системи: його особливості та можливості управління контентом розраховані на те, щоб полегшити пошуковику шлях сканування сайту. SEO wordpress - окрема історія. Розробники спочатку підігнали майданчик під особливості SEO просування. Дана платформа дозволяє набагато ефективніше використовувати Permalinks, blogrolling, .htaccess і інші інструменти або плагіни для SEO-оптимізації.

Однак, як тільки в хід йдуть різні теми для Wordpress або вам знадобитися налаштувати платформу заради певних цілей - з'являється шанс порушити усталений склад функцій.

Важливі моменти оптимізації сайту на Wordpress.

Щоб SEO для Wordpress спрацювало, вам допоможе наступний список порад:

1 Чистий код

Перевірте код вашого сайту. Правильний код допоможе пошуковому роботу успішно просканувати сайт.

2 Контент

Пошукові системи не вміють «бачити» сайт, але вміють «читати» його. Крім використання ключових слів, SEO оптимізація Wordpress включає публікацію корисного контенту для аудиторії. Це дозволить зіграти і на поведінкових факторах.

3 Зміст

Коли пошуковик сканує сайт, то ігнорує стилі або CSS. Він просто проходиться за змістом і збирає інформацію. Більшість тем Wordpress розроблені таким чином, що зміст знаходиться у верхній частині сторінки. Пошукові роботи, перш за все, перевіряють першу третину сторінки і тільки потім рухаються далі.

Тому, щоб SEO оптимізація сайту Wordpress пройшла більш успішно, переконайтеся, що обрана вами тема передбачає розміщення «хлібних крихт» саме у верхній частині сторінки.

Тому, щоб SEO  оптимізація сайту  Wordpress пройшла більш успішно, переконайтеся, що обрана вами тема передбачає розміщення «хлібних крихт» саме у верхній частині сторінки

4 Ключові слова

Пошукові системи оцінюють сайт також по конкретним словами і комбінаціям слів. Тому при оптимізації сайту необхідно правильно сформувати його семантичне ядро.

5 Просування Wordpress seo meta тегами

Метадані сайту включають - цілі, опис, ключові слова та ін. Мета теги прописуються в хедере, т. Е. Заголовку сторінки. Саме через метатеги пошукові механізми індексують авторство сторінок, адреса, поновлення, індексують заголовки веб-сторінок. За умовчанням вони не включені в Wordpress , Але ви можете завжди додати їх.

6 Оптимізація Robots.txt

Додавання записів в файл robots.txt Wordpress SEO допомагає блокувати певні частини сайту від перевірки або навпаки вказати на важливість їх перевірки.

7 Зміст посилань і зображень

Сайт не може складатися тільки з текстів, але також включає фотоматеріали або посилання. Пошукові системи шукають alt і header теги в описах зображень або посилань. Прописавши ці значення оптимізатор робить сторінки сайту доступнішими для користувачів, що, звичайно, значно впливає на SEO просування сайту.

8 Реферальні посилання

При оптимізації сайту важливо, щоб якісні сайти посилалися на ваш рерурсов. Кількість вхідних посилань серйозно впливає на позиції сайту.

Підведемо підсумки

Пошукова система сканує сайт «гуляючи» з однієї сторінки на іншу. Тому, щоб ваш ресурс не тільки вийшов в топ, але і стабільно тримався там по ряду ключових запитів, для Wordpress seo оптимізація дуже важлива.

розраховані на те, щоб полегшити

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью