• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEO-копірайтинг, як правильно писати seo-тексти?

найпоширенішою  роботою в інтернеті  , є  копірайтинг  , І це факт

найпоширенішою роботою в інтернеті , є копірайтинг , І це факт. Всі хто займається цим видом діяльності, можливо знають, а може і ні, що для того щоб підвищити свої доходи від такої роботи, потрібно не просто брати і намагатися виконувати більший обсяг роботи, а розвиватися в цьому напрямку, а точніше перекваліфікуватися в SEO-копірайтера .

Саме SEO-копірайтинг, дозволяє наповнити сайт оптимізованим для пошукових систем текстом, який включає в себе грамотну розстановку потрібних для просування ключових слів з певною щільністю. Все це так само позитивно позначатиметься на позиції в пошуковій видачі, а так само може гарантувати приріст посещалку ресурсу. Саме тому всі вебмастера зацікавлені в покупці саме seo-текстів, і готові платити за них, куди великі гроші, ніж за звичайний написаний текст (копірайт).

Для того щоб займатися SEO-копірайтинг потрібно тільки знати, як правильно писати seo-тексти і всього то. Абсолютно будь-який копірайтер здатний впоратися з цим завданням і зможе писати якісні seo-тексти, якщо буде дотримуватися ось такого ось простенького плану дій:

 1. Перше що потрібно зробити, це ознайомитися з тематикою і структурою ресурсу, для якого буде створюватися текст;
 2. Потім потрібно зайнятися пошуком і підбором ключових слів, які в подальшому будуть використані для оптимізації тексту;
 3. Далі потрібно знайти і засвоїти потрібну для написання статті інформацію;
 4. І головне завдання, написання статті, її оформлення і надання їй структурованого вигляду;
 5. Заключний етап включатиме в себе, перевірку орфографії і унікальності, а так само нудоти тексту і проведення інших аналізів.

Далі деякі важливі моменти, я пропоную розібрати більш докладно, тому що з року в рік пошукові системи змінюють свої алгоритми роботи і чинники ранжирування, тому багато давні поради з написання seo-копірайтингу, які ви зможете знайти в мережі, на сьогоднішній день будуть вже неактуальними.

Ось вам приклад, ще кілька років тому, гарної позиції можна було досягти за допомогою спаму ключових слів, а зараз за такі ось дії видаються санкції.

Тому при створенні матеріалу, слід дотримуватися тільки актуальних правил написання seo-текстів, про які і піде далі мова.

Підбір ключових слів

Початковим і найважливішим моментом, є підбір ключових слів. Виконати це завдання допомагає сервіс wordstat.yandex.ru. Зайшовши на сервіс потрібно в пошуковий рядок ввести будь-яке слово, головне щоб воно мало відношення до статті, потім натиснути «Підібрати» і перед вами з'являться результати запитів:

Всі статті найкраще оптимізувати під декілька запитів, але не більше 3-х, і краще за все використовувати в них ключові слова, які будуть включати в себе 2 запити.

Наприклад, якщо вибрати ключ "як заробити в інтернеті», то кращим варіантом буде використовувати « як заробити в інтернеті без вкладень «. Використовуючи другий варіант ключа, вдасться роздобути набагато більше позицій у видачі.

вживання ключових слів

Раніше було прийнято вживати певну кількість ключових слів в прямих входженнях, але зараз, навіть 2-3% від всього тексту для пошукових систем вважається великим розміром.

Через посилення вимог пошукових систем, тепер доводиться більше трепетно ​​ставитися до оптимізації. Так само потрібно намагатися розміщувати на ресурсі тільки природний контент, тому що саме його пошуковики воліють, а значить потрібно стежити за нудотою слів в тексті. Перевіряється нудота за допомогою онлайн-сервісів, які дозволяють здійснити seo-аналіз сайту.

Виглядає це приблизно так:

Виглядає це приблизно так:

Використання зображень та відео-контенту

Пошуковики зараз дуже люблять, коли на сторінках знаходиться безліч медіа контенту, тому потрібно цій справі приділити більше уваги, і в кожній статті його використовувати.

Що стосується вимог, то до відео-контенту їх практично немає (розміщувати можна будь-які ютубовскіе ролики), а ось до зображень, є пару-трійку:

 • Необхідно заповнити теги Title, Alt і підпис зображення. Дуже важливо в тезі Alt прописувати тільки те, що зображено на картинці, а не ключові слова (раніше таке практикувалося, але зараз краще цього не робити).
 • Вага зображення не повинен перевищувати 60Кб. З огляду на те, що гугл почав в якості фактора ранжування використовувати швидкість завантаження сторінки, варто намагатися все розміщуються зображення ужимать, тобто потрібно картинки оптимізувати . Зробити це можна будь-яким онлайн-сервісом або редактором Picture Manager, який встановлюється разом з Microsoft Office.
 • Унікальність. Це звичайно необов'язкове вимога, але якщо хочете отримати трохи релевантності, то варто це враховувати. Якщо не знаєте, як зробити унікальне картинку, то просто робіть скріншоти і завантажуйте їх.

Всі зображення, які будуть розміщуватися на сайті, обов'язково повинні бути залиті на сайт, а не на якомусь хостингу зображень.

структурування

Для того щоб стаття отримала більш читабельний вигляд, потрібно попрацювати над її зовнішнім виглядом, а точніше надати їй структурований вигляд, за допомогою:

1. маркірованих або нумерованих списків. Такі списки потрібно використовувати хоча б раз. Ні в якому разі не потрібно робити це вручну, тому що таку ділянку все одно не буде вважатися для пошукових систем структурованим. Та й зловживати такими списками не варто, потрібно використовувати їх в міру.

2. Шрифтів: жирний, курсив і підкреслений. Шрифтами завжди потрібно виділяти важливі думки, але ніяк не ключові слова. До речі для виділення таких думок можна застосувати ще й цитати.

3. Заголовків. Ці заголовки мають кілька видів, а саме:

h1 - є найголовнішим, і пишеться найбільшим шрифтом в тексті. Його потрібно вживати в кожній статті не більше одного разу. Складатися він повинен не тільки з ключових слів, так як він повинен відображати в собі всю тему статті в цілому. Тобто користувач, прочитавши його, повинен відразу зрозуміти, про що буде йти мова.

h2 - цей заголовок можна вживати до 4-х разів. Саме в цьому заголовку найкраще розміщувати ключові слова, тому що це дозволить підвищити релевантність статті, але при цьому не забувайте, що заголовок не може складатися з одних лише ключових слів.

Чергове вживання даного заголовка сприяє зниженню його важливості, оскільки вага буде порівну ділитися між ними.

h3 - є підзаголовком, і може використовуватися безліч разів.

Так само є й інші теги (h4, h5, h6), але їх ніколи ніхто не використовує, тому що від них немає ніякого толку.

Мета-теги

Включають в себе всі основні дані про статтю, і заповнюються виключно для пошукових систем. Діляться на 3 види:

 • Title - цей тег є заголовком, і саме його користувач побачить, коли знайде сайт в пошуковій системі. Тут потрібно прописати ключове слово, і використовувати заманюють фразу, ну щоб користувача так сказати змусити зайти на сайт.
 • Description - тут повинна містити інформацію, яка буде передавати короткий зміст статті.
 • KeyWords - даними тегом зараз вже ніхто не користується, тому що гугл і яндекс його ігнорують. Але для просування в інших пошукових системах, можна і заповнити. Заповнюється він ключовими словами, які відносяться до статті.

Тепер, коли ви знаєте всі правила написання seo-текстів, ви з легкістю зможете писати не тільки цікаві статті, а й оптимізовані під пошукові запити, а так же, зможете заробляти на цьому. Попервах, звичайно, буде складно впоратися з цим завданням, але з часом, коли наберетеся досвіду, такі тексти будете писати нічого.

І ще, маленька порада вебмастерам, для прискорення індексації і отримання ваги, не забувайте робити перелинковку статей з іншими сторінками сайту. А так же, завжди діліться посиланнями статей в соціальних мережах.

Рекомендую відвідати наступні сторінки:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью