• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

SEM, SEO, SEA, SMO: Визначення та переваги

 1. SEO: природні посилання
 2. Переваги SEO
 3. Скільки коштує SEO?
 4. Основи успішного SEO
 5. SEA: платні посилання
 6. Переваги платних посилань
 7. Що таке SMO?
 8. Переваги SMO:
 9. SEM
 10. SEM є доповненням SEA, SEO та SMO!
 11. Висновок: добре вибирайте важелі збору трафіку

SEM, SEO, SEA або SMO ... webmarketing дійсно не скупий в абревіатурах. За цими термінами використовуються різні методики, що підвищують видимість і трафік вашого сайту. Що таке визначення SEO, SEA, SEM і SMO? Як ці різні канали відрізняються і які їх переваги та недоліки? У цій статті ми пропонуємо огляд основних важелів вебмаркетингу придбання трафіку.

SEO: природні посилання

Що таке SEO?

SEO - це абревіатура, отримана з англійської мови, яка означає Search Engine Optimization, яка може бути перекладена як " природні посилання ». Він визначається всіма діями і стратегіями, які спрямовані на поліпшення рейтингу і видимості сайту в органічних або природних результатах пошукових систем. Ці відповіді пропонуються алгоритмами пошукової системи. Це виключає результати реклами.

Це виключає результати реклами

Приклад сторінки результатів пошуку

Для проведення стратегії SEO необхідно зрозуміти, яким чином алгоритми таких двигунів, як Google, ранжують результати пошуку. Мета полягає в тому, щоб оптимізувати сайт відповідно до цих критеріїв позиціонування, щоб досягти першої сторінки за певними ключовими словами.

Першим кроком є ​​досягнення a SEO аудит що дозволяє визначити конкурентів сайту, а також виділити його сильні та слабкі сторони.

Дії природного посилання потім проводяться в довгостроковій перспективі і структуровані навколо трьох основ:

 • Технічна оптимізація: переконайтеся, що сайт читається пошуковими системами;
 • Удосконалення вмісту сайту: написання структурованих текстів для Інтернету, які найкраще відповідають запитам користувачів Інтернету;
 • Створення зовнішніх посилань (netlinking): тобто збільшення популярності сайту.

Часто існують дві категорії SEO

 • Білий капелюх SEO або "білий капелюх", який буде поважати керівні принципи пошукових систем;
 • "Чорний Hat SEO", для якого єдине правило, яке розраховує, є результатом його SEO стратегії з точки зору видимості. Ці SEO більш схильні до штрафів пошукової системи.

Переваги SEO

 • SEO може генерувати вільний трафік або за відносно низьку вартість.
 • Він часто є одним з найважливіших джерел довгострокового руху
 • Переваги SEO оптимізації можуть тривати вчасно і забезпечувати безперервний кваліфікований трафік, якщо сайт залишається на своїх стратегічних ключових словах, навіть коли ми перестали працювати з його SEO (він буде продовжувати зменшуватися, якщо ми не немає нічого).
 • Добре посилається сайт надихає впевненість і посилає назад позитивний сигнал репутації. Якщо Google розміщує цей сайт у верхній частині результатів, він надійний?
 • Гарні практики SEO оптимізації близькі до ергономіки та доступності. Це також покращує загальну якість сайту.

Недоліки SEO

Природне посилання є важелем придбання, який, однак, представляє його межі.

 • SEO вимагає часу і вимагає довгострокових зусиль. Часто потрібно кілька тижнів до декількох місяців, перш ніж спостерігати перші результати.
 • Органічна SEO вимагає регулярної анімації сайту: для написання контенту потрібен час.
 • Це не дає гарантії класифікації: у природних посиланнях не завжди буде можливо розмістити вас на 1-му місці за конкурсними заявками. Тому хороша SEO стратегія передбачає вибір ключових слів у межах досяжності.
 • Ми не маємо повного контролю над позиціями свого сайту: алгоритми Google змінюються кілька разів на день. Ми не застраховані від втрати позиції.

Скільки коштує SEO?

Якщо сайт має надійну технічну базу і діє в секторі, який не є надто конкурентоспроможним, можливо, можна посилатися на нього безкоштовно, якщо це займе необхідний час. Написуючи статті і шукаючи зовнішні посилання, ви можете покращити свої позиції.

Однак, щоб досягти більш стратегічних ключових слів або краще врахувати зміни в алгоритмі Google, необхідно буде викликати консультанта або агентство SEO. Фахівець потім надасть підтримку з часом, яка може включати, наприклад, придбання зовнішніх посилань.

Бюджет стратегії може значно збільшитися в залежності від конкуренції за цільовими ключовими словами та зусиль, які він прийме, щоб позиціонувати себе.

Основи успішного SEO

Для успішної стратегії SEO, ми починаємо з вибору ключових слів, на яких ми прагнемо позиціонувати себе. Вибір здійснюється відповідно до теми сайту, інтересу, який вони представляють, з точки зору кількості досліджень і вже наявної конкуренції, які можна оцінити за кількістю отриманих результатів на запит.

Необхідно також забезпечити, щоб сайт був легко доступний для роботів пошукових систем, щоб переконатися, що він може сам себе індексувати. Зокрема, сторінок, які надто повільні або не сумісні з мобільним телефоном, можна уникнути.

Стратегія полягає в тому, щоб написати унікальний якісний вміст за рахунок оптимізації "гарячих" областей тексту (тега заголовка, межтрибутів ...) шляхом створення паралельних посилань, які нададуть популярність сайту. Щоб мати вплив на SEO, ці посилання в ідеалі повинні надходити з сайтів, розташованих у тій самій темі, що і ваша.

В ідеалі зміст сайту має бути структурований у семантично когерентні категорії. Не соромтеся звертатися до нашої статті силос для WordPress щоб допомогти вам.

У SEO важливо тренуватися. Цікавою відправною точкою є читання путівники, пропоновані пошуковими системами , Якщо основні критерії не змінюються, щороку нові параметри повинні бути враховані для досягнення успіху в його стратегії SEO. Можна навчитися SEO в веб-навчання, але навчання буде зроблено, особливо намагаючись впровадити хороші практики і виконувати роботу з моніторингу. Для цього існує декілька засобів масової інформації, на яких фахівці діляться своїми знаннями: Twitter, блоги, форуми, конференції ...

Не соромтеся звертатися до нашої статті, присвяченій годинник SEO ,

SEA: платні посилання

СЕО: визначення платних посилань

SEA або реклама в пошукових системах відноситься до всіх дій, які стосуються створення та оптимізації рекламних оголошень, які з'являються в результатах пошуку, наприклад, Google Adwords. Іноді ми говоримо про спонсоровані посилання, платний пошук або просто пошук . Ці зв'язки зазвичай з'являються над або праворуч від природних результатів.

Ці зв'язки зазвичай з'являються над або праворуч від природних результатів

Google Adwords: найвідоміший інструмент SEA

Придбання спонсорованих посилань працює на аукціонній системі, як правило, у CPC (вартість за клік). Чим більша сума вашої ставки, тим частіше ваша об’ява відображається на сторінці результатів, коли користувач вводить ключове слово (-и), на яке ви націлюєте.

Так само, як SEO, SEA є важелем webmarketing, що має сильні і обмежені.

Переваги платних посилань

 • SEA пропонує гарантію результатів більш важливу, ніж для SEO: якщо ви ставите ціну, це видно за ключовим словом вибору.
 • Тарифи на трансформацію можуть бути високими з вміючим текстом оголошення та можливістю налаштування в реальному часі.
 • Немає кінцевих термінів: сайт відображається у ваших ключових словах відразу після запуску кампанії.
 • Рентабельність інвестицій (ROI) вимірюється швидко і легко.
 • Ми видимі за межами пошукових систем: оголошення Adwords відображаються також на сайтах мережі AdSense.

Недоліки СЕО

 • Трафік з AES негайно зникає, коли фінансування кампанії припиняється. Отож, видимість, яку генерує платне посилання, є "під перфузією". Це не інвестиція, а витрати на рекламу одночасно Т.
 • Модель придбання сайту призводить до сильної залежності від рекламної мережі і вимагає постійних фінансових інвестицій.
 • Ми конкуруємо з багатьма рекламодавцями, і є ще менше, ніж у SEO.

Скільки коштує платна вартість пошуку?

На відміну від SEO, коли ви запускаєте кампанію SEO, ви повинні зобов'язатися з бюджетом. Ціна об'яв управляється як аукціон. Вона виражається в ціні за клік (ЦЗК) і змінюється залежно від теми та рівня конкуренції цільового ключового слова.

Якщо ви можете почати кампанію з кількома десятками євро на місяць, бюджет, присвячений купівлі посилань, може швидко збільшитися відповідно до ваших цілей. Вона легко може досягати декількох десятків євро на добу в залежності від її сектора діяльності.

Платні засоби пошуку, такі як Google Adwords, відносно прості у використанні, але кампанії все ще можуть бути оптимізовані. Веб-маркетингове агентство або консультант можуть допомогти вам максимізувати потенціал вашої маркетингової кампанії. платні посилання ,

Відкрийте в інфографіці переваги і недоліки двох важелів і як вибрати, який саме привілей!

SEA проти SEO: Що є найбільш прихильним джерелом трафіку?

Що таке SMO?

SMO виступає за оптимізацію соціальних медіа або оптимізацію для соціальних медіа. Цей термін відноситься до всіх стратегій і методів, які спрямовані на поліпшення видимості сайту в соціальних мережах, таких як Twitter, Facebook або Instagram.

Оптимізація для соціальних мереж відрізняється від оптимізації в SEO і оплати: в SMO ми будемо націлювати профілі користувачів Інтернету (стать, вік, інтерес, місце розташування ...), а не реагувати на наміри і висловлювання потреб.

Цей важіль полягає у використанні різних соціальних мереж для поширення та просування вмісту його сайту. Ми будемо прагнути генерувати взаємодію, обмін і вірність, щоб досягти світу, наскільки це можливо.

Ми будемо прагнути генерувати взаємодію, обмін і вірність, щоб досягти світу, наскільки це можливо

SMO: ще одна можливість генерувати трафік

Переваги SMO:

 • Вона пропонує можливість видимості та додаткового трафіку в Інтернеті, оскільки SMO ​​втручається в середовище, відмінному від пошукових систем.
 • SMO не тільки цікавий для прямого трафіку, але і для SEO. Якщо цікавий контент розділяється в соціальних мережах, його можна включити на сайти, сприяти створенню зворотних посилань і підвищити популярність вашого сайту.
 • Соціальні медіа - це простір для прямого діалогу з користувачами Інтернету, що покращує електронну репутацію вашого сайту.
 • Спільноти можуть відігравати роль посла для вашого сайту та вашого бренду, обмінюючись вмістом.

Недоліки ГСН

 • ГСН не поширюється на всі сектори. Деякі заходи, наприклад, промислове виробництво, будуть намагатися знайти аудиторію в соціальних мережах.
  • Стає все складніше бачити свою спільноту, не платячи. Мережі, такі як Facebook, регулярно оновлюють свої алгоритми для збільшення видимості постів друзів за рахунок брендів. Щоб компенсувати це, часто необхідно приступити до купівлі рекламного простору.
 • Спільнота має активну і, можливо, подвійну роль: якщо ви не використовуєте правильні реляційні коди, це може вплинути на вашу репутацію (поганий шум).

Скільки коштує SMO?

Як і природні посилання, SMO - це важіль, який можна безкоштовно активувати за умови, що ви витратите мінімум часу. Мета полягає в тому, щоб вийти за межі простого розміщення статей на соціальних медіа, опублікованих на вашому сайті. Справжня стратегія SMO вимагає створення текстового та відеоконтенту, який заохочує обмін та витрачання часу на взаємодію з вашою спільнотою.

Однак для досягнення більших результатів необхідно виділити бюджет на придбання простору в соціальних мережах і супроводжувати консультанта або агентство для оптимізації вашої стратегії.

SEM

Що таке SEM?

SEM або Маркетинг у пошукових системах визначаються всіма діями та стратегіями, які спрямовані на створення видимості та трафіку з пошукових систем. На відміну від того, що іноді можна прочитати чи почути, SEM не дорівнює SEA. Це термін, який охоплює сфери SEO, SMO і платний пошук. Вона включає в себе всі методи для створення трафіку з пошукових систем.

SEM є доповненням SEA, SEO та SMO!

SEM природно інтегрує SEO і SEA. Ці два важелі мають спільне, що ми націлені на наміри (вираження потреби, питання, пошук інформації ...), де інші важелі придбання будуть структуровані навколо профілю ( стать, вік, дохід ...).

)

Анатомія сторінки результатів Google

SMO не завжди вважалася частиною SEM, але оскільки соціальні мережі все частіше використовуються в якості пошукових систем для інформації, доцільно інтегрувати цей важель у пошуковий маркетинг.

З іншого боку, присутність в соціальних мережах може вплинути на позиціонування в пошукових системах шляхом створення зворотних посилань, як ми бачили вище.

Нарешті, сторінки результатів іноді пропонують місця, зарезервовані для вмісту соціальних медіа, наприклад, для показу відео, переважно з Youtube , на Google або розміщення соціального каналу на пошуковій системі Qwant.

Twitter також є інформаційною пошуковою системою

Висновок: добре вибирайте важелі збору трафіку

SEO, SMO або SEA, як вибрати? Не завжди легко знати, як вибрати важелі видимості.

В ідеалі стратегія буде базуватися на різних засобах масової інформації, щоб забезпечити максимально однорідний трафік. Дійсно, якщо джерело трафіку послаблюється, вплив буде меншим, оскільки він буде компенсований іншими каналами. Це обмежує його залежність від єдиної платформи.

Насправді, речі часто є більш складними, і стратегія буде організована відповідно до наявних можливостей і ресурсів. Ви потребуєте швидких результатів і маєте великі бюджети: СЕО, ймовірно, буде сприятливою. Ваш бюджет обмежений, але ви можете витрачати час там? Ви можете перетворитися спочатку на SEO або SMO.

Щоб збільшити свою видимість в Інтернеті, ви також можете зв'язатися з нашою SEO агентство !

Візуальні ефекти: Pixabay.com

Що таке визначення SEO, SEA, SEM і SMO?
Як ці різні канали відрізняються і які їх переваги та недоліки?
Якщо Google розміщує цей сайт у верхній частині результатів, він надійний?
Скільки коштує SEO?
Скільки коштує платна вартість пошуку?
SEA проти SEO: Що є найбільш прихильним джерелом трафіку?
Що таке SMO?
Скільки коштує SMO?
Ваш бюджет обмежений, але ви можете витрачати час там?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью