• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Селективна парфумерія - аромат вашої мрії - Блог SPLASH.COM.UA

 1. марочні
 2. Номінальна парфумерія
 3. моно аромати

Селективна парфумерія або, як її ще називають, нишевая парфумерія є альтернативою духам масового виробництва. Ніша має обмежена кількість клієнтів і, отже, обмежений діапазон продажу, таким чином, метою нішевих будинків не є максимально великі продажі. Розрекламовані елітні парфуми від Yves Saint Laurent , Chanel і Christian Dior , Хоч і, безумовно, відносяться до категорії люкса, і вартість цих ароматів досить дорога, все ж вони не можуть розглядатися як селективні.

Christian Dior

Справжня нишевая парфумерія не продається на кожному розі, не рекламується в глянцевих журналах і, незважаючи на їх високу вартість, проводиться не для отримання прибутку. У чому різниця між селективної парфумерією та дорогими елітними ароматами? Мистецтво і творчість відіграють домінуючу роль в нишевой парфумерії, і так само, як буває в будь-якому іншому виді мистецтва, є можливість того, що створені нішеві духи не будуть визнані і прийняті. Однак, незважаючи на ризик, нішеві будинку з'являються як гриби після дощу, тому що люди, втомлені від масового виробництва парфумів, хочуть мати незвичайний і, по можливості, персональний аромат.

Використання природних компонентів - головна особливість нишевой парфумерії. Есенції, олії та природні афродизіаки в свою чергу компонуються в щось більше, ніж звичайні духи. Це ароматерапія для гурманів. Секрет в тому, що натуральні ароматичні речовини впливають не тільки на наш нюх, а й на наш мозок. Залежно від своєї мети, вони можуть викликати збудження або повну релаксацію. Це також пов'язано з тим, що будь-яке натуральне речовина є набагато складнішим, ніж штучно створене, воно залишається довше на шкірі і грає різними гранями на кожній людині.

Будинки нишевой парфумерії не визнають реклами, крім, мабуть, журнальних статей та інтерв'ю в провідних засобах масової інформації. Для них найкращою рекламою є їх хороша репутація. Замість гучних маркетингових компаній за участю голлівудських зірок, селектівщікі привертають увагу клієнтів гарними легендами про створення і розвитку бренду або походження аромату.

Незвичайність ароматів є ще одним приємним якістю селективний. Концентровані, важкі, а іноді навіть шокуючих аромати, як мокрий асфальт або смола, змушують багатьох людей ненавидіти нишевую парфумерію, але ніхто не може назвати її непопулярною. Селективний призначені для тих, хто хоче бути екстравагантним і відрізняться від натовпу власників стандартних парфумів. Тому нишевая парфумерія користується великим попитом серед людей творчих професій.

Хоча, за словами виробників, шокування не є основною метою цих ароматів. Деякі серії селективен - приємні і ностальгічні аромати, як запах солодких пирогів, какао, сіна або морозива.

Селективні парфуми, поширюються в строго обмежених кількостях і тільки в спеціалізованих магазинах. Хоча, парфумери, які працюють з селективен, не хочуть, популяризувати ці бренди. Навпаки, їх метою є ексклюзивність, яка за визначенням не може бути масовою.

Селективний можна розділити на три основні групи:

марочні

Це найпопулярніший напрям в селективної парфумерії. Ці духи забирають нас в минулі часи багатих парфумерних традицій. Можливо, в контексті сучасних традицій вони пахнуть дуже старомодно, але їм притаманні шарм і шик, які не звучать в сучасних парфумерних новинки.

Номінальна парфумерія

Номінальні парфуми названий так на честь їх творців і овіяні легендами.

моно аромати

Це найпростіший тип селективних ароматів, що мають в своїй основі всього лише одну ноту. За допомогою цього селективного типу хто завгодно може створити неймовірний букет з кількох моно ароматів. Це можуть бути запахи природи, такі як аромат свіжоскошеної трави, або класичні масла, як, наприклад, сандал, троянда або жасмин. Деякі експерти також включають в цю категорію епатажні аромати. Епатажні духи користуються особливою популярністю серед молоді. Полуничний шейк, ванільне морозиво або крем для взуття є типовими представниками цієї категорії. Хоча більшість фахівців вважають ці парфуми досить оригінальними жартами або способом привернути увагу.


Більшість селективних брендів відбуваються з Франції, відомої своїми багатими парфумерними традиціями. Ці аромати часто виділяються особливою вишуканістю і складністю складу. Знавці і колекціонери парфумів воліють французькі бренди саме через складність їх складу. Тим, хто тільки починає своє знайомство з нишевой парфумерією, фахівці рекомендують звернути увагу на британські аромати: вони відрізняються оригінальністю, але, в той же час, є більш простими для сприйняття. Американські селективен славляться не парфумерними ароматами: замість квітів або фруктів вони пахнуть свіжими газетами або книжковими полицями.

Крім того, в американських парфумах навмисно порушена класична піраміда аромату: він складається тільки з верхніх нот. Але в арабських країнах, де нишевая парфумерія надзвичайно популярна, такі експерименти не цінуються. Місцеві аромати, в основному, глибше і солодший, і технології їх виробництва строго засекречені: склад не розкривається навіть в анотації аромату. На відміну від європейських аналогів, східні флакони оформлені досить помітно, навіть з використанням золота і дорогоцінних каменів.

Деякі нішеві будинку більш популярні, ніж інші, і не мають потреби балансувати між мистецтвом і прибутком. До таких відносяться наступні: Annick Diptyque, Erno Laszlo, IL Profumo, Maitre Parfumeuret Gantier, Frederic Malle, Jo Malone, Amouage , E.Coudray, Parfums de Rosine, Annick Goutal , Miller Harris, Montale , Penhaligon, Serge Lutens.

Ціни на селективну парфумерію починаються від 50 доларів і доходять до 3000 доларів за флакон. Ціна залежить від типу і походження аромату, вартості його компонентів, флакона і упаковки, так як деякі бульбашки можуть бути досить дорогими.

Ще одна особливість нішевих ароматів в тому, що вони не в першу чергу орієнтовані на клієнта, оскільки парфумери складають аромати на основі їх власного смаку і точки зору. Це рецепт для найбільш популярних нішевих ароматів в світі.

У чому різниця між селективної парфумерією та дорогими елітними ароматами?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью