• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Seagate SkyHawk AI - жорсткий диск для систем відеоспостереження з штучним інтелектом

Один з найбільших виробників пристроїв зберігання даних, компанія Seagate Technology представила жорсткий диск SkyHawk AI. Вінчестер призначений для систем відеоспостереження, але що цікаво, позиціонується творцями як «перший в світі жорсткий диск, створений спеціально для систем відеоспостереження з штучним інтелектом».

Вінчестер призначений для систем відеоспостереження, але що цікаво, позиціонується творцями як «перший в світі жорсткий диск, створений спеціально для систем відеоспостереження з штучним інтелектом»

Настільки гучна заява маркетологи Seagate аргументують високою пропускною здатністю і покращеним кешуванням у моделей SkyHawk AI. За їхніми словами, новинка відмінно підходить для інтенсивних обчислювальних навантажень, здатна обробляти і записувати сигнал з великої кількості HD-камер і, що важливо, швидко знаходити і завантажувати шукані відеоролики і окремі кадри. Таким чином, Seagate SkyHawk AI знайдуть своє застосування в системах глибинного навчання, призначених для розпізнавання осіб, аналізу порушень в поведінці і позаштатних ситуацій.

Таким чином, Seagate SkyHawk AI знайдуть своє застосування в системах глибинного навчання, призначених для розпізнавання осіб, аналізу порушень в поведінці і позаштатних ситуацій

На думку аналітиків, ринок обладнання для відеоспостереження очікує стрімке зростання. Прогнозується, що кількість поставок таких систем зросте з 27,6 млн штук в 2016 році, до 126 млн в 2021 році. При цьому провідну роль гратимуть відеосистеми з ІІ.

Накопичувачі на жорстких магнітних дисках Seagate SkyHawk AI виконані в стандартному форм-факторі 3,5 дюйма, мають обсяг 8 ТБ або 10 ТБ, а в якості інтерфейсу підключення використовується SATA 6 Гбіт / с. Вони можуть працювати з 64 потоками даних одночасно і розраховані на запис 550 ТБ інформації в рік. Обсяг кеш-пам'яті дорівнює 256 МБ. Рекомендована ціна моделі ємністю 8 ТБ складає $ 350, а рішення об'ємом 10 ТБ - $ 450.

джерело:
Seagate

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью