• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Самогонний апарат Київ

 1. Купити самогонні апарати у Києві, в інтернет-магазині AquaGradus

Вирішили зайнятися виробництвом домашніх спиртних напоїв

Вирішили зайнятися виробництвом домашніх спиртних напоїв? шукайте самогонний апарат (Київ) високої якості і за прийнятною ціною? Тоді рекомендуємо ознайомитися з продукцією компанії AquaGradus, яка не тільки реалізує, але і сама виробляє різні типи апаратів для створення спиртних напоїв. Ознайомтеся з асортиментом на офіційному сайті компанії!

Виробник пропонує 3 типи моделей, орієнтованих на покупців з різними споживчими критеріями:

1. Самогонні апарати початкового рівня. Як правило, це спрощені варіанти моделей (базові комплекти), які мають невисоку вартість, але в той же час, за якістю не поступаються більш дорогим моделям. Особливість такого типу дистиляторів в тому, що вони за 1 цикл перегонки дозволяють отримати 10-20 літрів самогону, цілком непоганої якості. А при подвійній перегонці можна отримати досить цікавий, незвичайний напій.

2. Самогонні апарати среднеценового сегмента. Дані моделі вже можуть оснащуватися додатковим обладнанням, наприклад, сухопарнику для відділення сивушних масел. А обсяг виробленого спирту, в середньому, вже досягає 30 літрів за 1 цикл перегонки. Зрозуміло, якість напою, самогону, отриманого в результаті використання такого типу обладнання, буде вище, ніж в попередньому випадку. Але і ціна обладнання трохи більше.

3. Професійні самогонні апарати. З їх допомогою ви зможете створювати спиртні напої в домашніх умовах, які за якістю будуть в рази перевищувати фірмовий алкоголь. Таке обладнання має багатоступінчастої системою фільтрації, а обсяг виробленого спирту за разовий цикл перегонки може досягати і 100 л! У той же час, обладнання може бути вдосконалено, якщо в цьому буде необхідність.

Купити самогонні апарати у Києві, в інтернет-магазині AquaGradus

Якщо ви шукайте обладнання для самогоноваріння високої якості і за найбільш прийнятними для вас цінами, звертайтеся до асортименту інтернет-магазину АкваГрадус ! При необхідності, менеджери компанії проконсультують вас по представленої на сайті продукції, а також допоможуть зробити правильний вибір.

Секрет виробництва якісного спиртного в домашніх умовах простий - це самогонні апарати AquaGradus!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью