• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Шаблони для сайту: новий розділ з каталогом тим для CMS

Всім привіт Всім привіт! 😉

Днями сайт cccp-blog.com поповнився ще одним розділом під назвою Шаблони для сайту, де представлені найкращі шаблони і теми для сайтів на різних CMS, які тільки можна знайти в мережі. Тому я вирішив цю новину урочисто анонсувати 🙂

В одній зі своїх перших статей, присвячених огляду способів створення сайтів , Я виділив CMS як оптимальний інструмент для розробки повноцінного ресурсу своїми руками людьми, які не володіють навичками програмування.

І з тих пір я активно розвиваю цю тему, публікуючи статті, присвячені різним движкам для сайтів , Їх можливостям і особливостям процесу створення сайтів з їх допомогою.

Ті, хто вже в темі створення сайтів на CMS , Знають, що даний процес складається з декількох етапів, більш докладно про які ви можете прочитати в статті за посиланням.

Кожен з них відповідальний і повинен виконуватися з великою ретельністю, щоб в результаті отримати повнофункціональний сайт. Однак один з них особливо важливий, тому що від нього залежить чи захочуть люди користуватися вашим сайтом чи ні.

Мова зараз йде про вибір та встановлення шаблонів для сайту. Я сам не з чуток знаю, наскільки це важливий і відповідальний крок - вибір теми для сайту, тому що сьогодні в мережі їх тисячі.

Тому, щоб розвантажити вас, і заощадити ваш час я вирішив створити каталог, що містить найкращі шаблони для сайтів в мережі Інтернет, прямо на своєму сайті. Причому заяви про те, що вони найкращі, аж ніяк не голослівні, тому що представлені продукти підбиралися на підставі оцінок їх покупців, а також кількості покупок.

А для зручності користування я вирішив розділити його на розділи, відповідні CMS, для яких вони призначені.

Доступ до даного каталогу тем для сайту можна отримати через пункт головного меню Шаблони для сайту, при наведенні на який відкриється список його розділів:

Як CMS, шаблони для сайтів на яких я вирішив презентувати, я вибрав найпопулярніші на сьогоднішній безкоштовні платформи, опис багатьох з яких ви можете знайти в моїх оглядах кращих opensource CMS для Інтернет-магазинів і блогів .

У підсумку, мій каталог тем для сайту вийшов таким:

 1. WordPress шаблони для сайтів, включаючи теми для WooCommerce і Elementor;
 2. OpenCart шаблони і теми для сайтів, тому що обійти цього лідера eCommerce продуктів на вітчизняному ринку я не міг;
 3. Joomla теми і шаблони, в тому числі і скіни для Virtuemart;
 4. Magento шаблони , Тому що ігнорувати світового лідера серед CMS для Інтернет-магазинів не можна;
 5. Prestashop шаблони для «темної конячки» eCommerce, у якого на порядок менше завантажень, ніж у OpenCart і Magento, але можливості в деяких відносинах значно ширше;
 6. Drupal шаблони для не старіючим монстра, якого бояться багато новачків, що, тим не менш, не заважає таким сайтам, як Forbes Russia , WarFace і SportBox існувати.

На сторінці кожного з розділів ви побачите список найпопулярніших і перевірених шаблонів для сайтів обраного вами типу, який буде мати наступний вигляд:

Якщо при користуванні каталогом ви виявите якісь недоробки, проблеми або вам просто щось не сподобається, то повідомте мені, будь ласка, про це в коментарях - мені важливо будь ваша думка.

Якщо ж вам подобається моя затія - буду вдячний, якщо ви поділитеся ссилочку на мій каталог шаблонів для сайтів зі своїми друзями 🙂

Сподіваюся, що час я витратив не даремно як при розробці своєї збірки тем для сайту, так і при написанні даного анонсу. По крайней мере, мені хочеться вірити, що мої дії зробили вас ще на один крок ближче до створення сайту своїми руками, дозволивши вибрати для нього варіант оформлення.

Вам залишиться тільки його встановити і насолоджуватися. Ну, і підраховувати зароблені за допомогою вашого сайту гроші, природно 😉

На цьому все. Користуйтеся, пишіть ваші відгуки і визначайтеся з вибором.

Всім удачі і до нових зустрічей 🙂

PS: якщо вам потрібен сайт або необхідно внести правки на існуючий, але для цього немає часу і бажання, можу запропонувати свої послуги.

Більше 5 років досвіду професійної розробки сайтів. Робота з PHP, OpenCart, WordPress, Laravel, Yii, MySQL, PostgreSQL, JavaScript, React, Angular і іншими технологіями web-розробки.

Досвід розробки проектів різного рівня: Лендінзі, корпоративні сайти, Інтернет-магазини, CRM, портали. У тому числі підтримка і розробка HighLoad проектів. Надсилайте ваші заявки на email [email protected] .

І з друзями не забудьте поділитися 😉

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью