• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

RUDEBOX | Все для веб-дизайнера

опублікував Cooper в Веб дизайн

Нарешті, нова тенденція в графічному дизайні та ілюстраціях для веб-сайтів - це використання графічних ілюстрацій Нарешті, нова тенденція в графічному дизайні та ілюстраціях для веб-сайтів - це використання графічних ілюстрацій. Всі люблять ілюстрації. Будь то дизайнер, розробник або звичайний користувач, намальовані від руки картинки завжди радують око. Вони привносять автентичність і індивідуальність в будь-які проекти, яким не вистачає тепла і родзинки, яке можна знайти в реальному світі. Характер таких ілюстрацій допомагає ефективно донести інформацію і показати оригінально ідею. Вони збагачують ваш сайт, не псуючи контент.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в шаблони

Компанія TemplateMonster випустила нову супер послугу: сервіс підписки ONE Компанія TemplateMonster випустила нову супер послугу: сервіс підписки ONE. У ньому зібрані абсолютно всі необхідні продукти для створення сайту (шаблони, теми, плагіни, графіка), плюс техпідтримка в режимі 24/7. Також тисячі актуальних сучасних шаблонів для всіх CMS, включаючи гучні флагмани, про які поговоримо трохи пізніше. Для кого-то це стане тим самим знаком почати кар'єру веб-девелопера, а для кого-то - шанс вийти на новий рівень в швидкості і якості створення сайтів.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в шаблони

Нехай навіть весна ще не повністю змінила собою зиму, але це не означає, що можна відкласти поновлення ваших сайтів в довгий ящик Нехай навіть весна ще не повністю змінила собою зиму, але це не означає, що можна відкласти поновлення ваших сайтів в довгий ящик. Потрібно задуматися про це вже прямо зараз. Цифровий маркетплейс TemplateMonster подбав про те, щоб вибір готових рішень став ще більше. На сайті з'явилася нова категорія, HTML шаблони російською, які просто зобов'язані порадувати дуже багатьох користувачів. Серед їх асортименту можна знайти саме те, що знадобиться для онлайн-презентації саме вашої ніші.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в шаблони

Сьогодні ми вирішили розповісти як створити сайт підготувати для вас добірку готових рішень, серед яких ви знайдете тільки такі, які поєднують у собі широку функціональність і сучасний дизайн Сьогодні ми вирішили розповісти як створити сайт підготувати для вас добірку готових рішень, серед яких ви знайдете тільки такі, які поєднують у собі широку функціональність і сучасний дизайн. Всі представлені шаблони були створені досвідченими розробниками, які брали до уваги останні тренди в веб-дизайні. Кожен з них дасть можливість побудувати не тільки красивий, але і потужний сайт. Звичайно ж, вам не потрібно володіти ніякими особливими знаннями в сфері програмування, щоб побудувати ваш онлайн-проект.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в jQuery

Сьогодні ми хотіли б поділитися з вами невеликим текстовим ефектом для слайд-шоу Сьогодні ми хотіли б поділитися з вами невеликим текстовим ефектом для слайд-шоу. Ідея полягає в тому, щоб показати слід загасання тексту при переході між слайдами слайд-шоу. Анімації зроблені з використанням TweenMax. Ми створили п'ять демонстрацій з різною типографікою і ефектами для зображень при переході від одного слайда до іншого. Компонування текстового ефекту створюється за допомогою контейнера flexbox, який зменшує висоту кожного текстового контейнера, щоб все містилося в область перегляду (висоту).

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Веб дизайн

Здавалося б, що односторінкові веб-сайти або як їх ще називають-Лендінзі, було набагато простіше створювати, ніж багатосторінкові Здавалося б, що односторінкові веб-сайти або як їх ще називають-Лендінзі, було набагато простіше створювати, ніж багатосторінкові. По правді кажучи, зробити лише однієї сторінки інтерфейс зручним і одночасно візуально привабливим часто буває набагато складніше. Зазвичай дизайн одного Лендінзі займає в 10 разів більше часу, ніж дизайн декількох сторінок для багатосторінкового сайту. Складність в тому, що для того, щоб реалізувати всі, що ви хочете показати на одній сторінці, для цього потрібно все ретельно спланувати.

Читати далі>

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью