• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Розумний браузер Mozilla Firefox може все. Завантажити Програму для Windows!

 1. Інтуїтивний інтерфейс і розумна рядок адреси
 2. Mozilla Firefox організовує вкладки
 3. Firefox може згадати
 4. Безпека браузера Mozilla Firefox
 5. Новітні веб-технології та Firefox
 6. Безкоштовний браузер Firefox завантажити безкоштовно російською мовою
 7. Безкоштовні програми скачати безкоштовно

Можливості безкоштовного браузера Mozilla Firefox воістину великі Можливості безкоштовного браузера Mozilla Firefox воістину великі. Все докладно описати в невеликій статті неможливо, оскільки в результаті вийде ціла книга. Зупинимося на основних перевагах цієї безкоштовної програми для Windows, що відкриває мільйонам людей інтернет. Якщо Читати лінь, можете прямо зараз безкоштовно скачати Firefox. Всі безліч дивовижних можливостей даної програми для Windows всього-лише дозволяє поліпшити умови роботи користувача в Інтернеті.

Перш за все слід зазначити такі переваги:

 • безпеку,
 • відмінна швидкість,
 • налаштування,
 • синхронізація.

Інтуїтивний інтерфейс і розумна рядок адреси

В операційних системах Microsoft Windows, Mac OS або Linux, інтерфейс Mozilla Firefox органічно і естетично інтегрується в дизайн вікон комп'ютера і з темою тієї операційної системи, де встановлено. Mozilla Firefox буде як ні в чому не бувало працювати при краху плагінів Flash, Quicktime, Silverlight. При відповідному повідомленні просто перезавантажте проблемну сторінку - і все знову працює!

Розумна рядок Мазілу Фаерфокс навчається в процесі роботи і поступово починає пропонувати відповідні запити. З новими вкладками стало ще зручніше і легше одночасно працювати з декількома сайтами. Сайти, необхідні щодня пропишіть на постійне місце в вашому браузері. Це називається закріплені вкладки.

Mozilla Firefox організовує вкладки

Випадково закриті вкладки або вікна, тепер можна відкрити знову одним клацанням. За це відповідає пункт "недавно закриті вкладки / вікна" в меню "Журнал". Легка прокрутка дозволяє комфортно відкрити відразу все улюблені сторінки. Ця нова функція Switch-to-Tab screenshot дозволяє зручно прокручувати. Все відкрите - "під рукою".

Панорама (Tab Groups screenshot) організовує вкладки мозила Файерфокс і дозволяє групувати вкладки в керовані групи. Синхронізація (Sync screenshot) настільного і мобільного Firefox - це доступ до історії, паролів, закладок і навіть всіх відкритих вкладок браузера. Корисна і блокування спливаючих вікон раз і назавжди.

Firefox може згадати

Менеджер паролів дозволяє не паритися при введенні свого пароля (запам'ятати пароль). Приблизно так само допомагає авто заповнення форм цієї безкоштовної програми для Windows. Firefox автоматично пропонує відповідь для кожного поля, базуючись на Ваших типових відповідях.

При відновленні сесії, якщо Firefox закрився чи комп'ютер вимкнувся, всі вікна і вкладки будуть збережені. Відновиться навіть процес завантаження файлів і введений текст. Просто продовжуйте набір, починаючи з останніх набраних Вами символів. Перевірка правильності писання працює в будь-якому місці: в формах, на веб-сторінках, в повідомленнях, в блогах і в текстах електронної пошти. Тепер можна не думати про помилки. І про безпечну завантаження файлів: є функція призупинення та відновлення в будь-який час.

Новий менеджер доповнень може повноцінно працювати з будь-яким з багатьох тисяч доповнень, не закриваючи Файерфокс. Вбудований пошук в Інтернеті в вікні пошуку (один раз виберіть пошукову систему і відрегулюйте ширину вікна).

Безпека браузера Mozilla Firefox

В останній версії безкоштовної програми для Windows - браузера Mozilla Firefox на вищому рівні до дрібниць реалізовано все, що стосується безпеки:

 • безпечні поновлення,
 • ідентифікація веб-сайту,
 • приватний перегляд,
 • інтеграція з антивірусом Windows,
 • захист від шахрайських, підставних і шкідливих сайтів,
 • повне знищення історії браузера,
 • захист від стеження про вашу поведінку в мережі,
 • захист всіх з'єднань з веб-сайтом
 • забути про сайті: видалити будь-які сліди перебування на конкретному сайті,
 • автоматичні оновлення (Automated Updates screenshot),
 • і покращений батьківський контроль.

Новітні веб-технології та Firefox

Для цієї програми для Windows завжди була характерна підтримка всіх новітніх веб-технологій. Сьогодні це: веб-сокети (в реальному часі), HTML5 онлайн ігри, відео в стандарті HTML5 і в форматі WebM і HD, SVG, IndexedDB, Canvas, JavaScript, покращене файлове API, CSS3, аудіо API, підтримка мультісенсора, веб-консоль та інші засоби розробника. Фірефокс підтримує відкриті формати шрифтів: WOFF, TrueType і OpenType, навіть якщо ці шрифти не встановлені на комп'ютері користувача.

Безкоштовний браузер Firefox завантажити безкоштовно російською мовою

Оновлено: 21.06.2019 Остання версія: 67.0.4 а також ESR 60.7.2 для Win XP і ін. Синоніми: файерфокс, фірефокс, Фаерфокс, мазило, мозила Операційна система: Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10 і Windows XP SP 3 Розмір файлу: 43,7 Мб / 45,2 Мб, 35,0 Мб / 37,7 Мб Завантажити безкоштовно російською мовою: Завантажити безкоштовно російською для Win XP і ін .:

Безкоштовні програми скачати безкоштовно

Зараз Ви знаходитесь на сторінці про Mozilla Firefox в розділі Веб-браузери сайту програми для Windows , Де кожен має можливість легально безкоштовні програми для комп'ютера з Microsoft Windows скачати безкоштовно без капчі, без вірусів і без СМС. Сторінка з назвою "Розумний браузер Mozilla Firefox може все" суттєво оновлена ​​21.06.2019. Почавши своє знайомство з легально безкоштовними програмами з поточної сторінки, ознайомтеся і з іншими матеріалами сайту https://programswindows.ru будинку або на роботі. Спасибі, що відвідали розділ браузери .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью