• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

розшифровка аудіо

 1. Скільки коштує розшифровка аудіозаписів
 2. Вартість розшифровки аудіо іноземною мовою
 3. Як відправити файл на розрахунок
 4. Розшифровка аудіо з іноземних мов по годинах:
 5. Приклади наших робіт і зразки оформлення
 6. Ваше замовлення потрапить в надійні руки досвідчених фахівців. І ось чому:
 7. 1. Швидко
 8. 2. Вирішуємо складні і нестандартні задачі
 9. 3. Команда
 10. 4. Подвійна перевірка
 11. 5. Ціни
 12. 6. Захистимо вашу інформацію
 13. 7. Безкоштовно
 14. Кому і навіщо потрібна транскрібація:
 15. Як ще люди можуть шукати послуги з транскрібаціі:

Транскрібація (вона ж розшифровка) - це переклад мови з аудіо- або відеозаписів в текст. Наше бюро вже багато років співпрацює з різними компаніями і приватними особами, виконуючи розшифровку аудіо / відеозаписів російською та іноземними мовами: доповідей, інтерв'ю, майстер-класів, фокус-груп та ін., Причому ми готові не тільки розшифрувати, але і виконати переклад записи на іншу мову.

Розшифруємо матеріали з прес-конференцій, семінарів, лекцій, нарад, круглих столів та інших заходів. Візьмемося за розшифровку аудіозаписів для суду .

Без обмежень у мінімальній замовлення!

Ми готові і до великим замовленням. Обсяг в добу?

До 30 годин

Термінова розшифровка аудіо і відеозаписів: «день в день»

Розшифровка аудіозаписів для суду

Розшифровка фокус-груп

розшифровка інтерв'ю

розшифровка конференцій

Статті та новини галузі

Приклади виконаних робіт і зразки оформлення

Скільки коштує розшифровка аудіозаписів

Розшифровка АУДІОЗАПИСИ Ціна за 1 хвилину записи (руб.) При замовленні від 3 хвилин російською мовою протягом 2-х днів від 17,00 російською мовою, протягом 1,5 днів від 21,00 російською мовою, терміново протягом 24 годин від 29,00 англійською та іншими європейськими мовами від 64,00 на корейському і іншими східними мовами від 300,00 Якщо запис російською мовою коротка: до 3 хвилин 1 хвилина = 50 руб.
1 хвилина 15 секунд = 100 руб. (Округлення до 2-х хвилин).
2 хвилини = 100 руб. Додаткові послуги: Літературна обробка (прибираються слова-паразити, просторічні висловлювання, закінчується думка, коригуються обірвані фрази та ін.) 95,00 руб. за 1 сторінку 1800 знаків Простановка тайм-кодів за домовленістю Набір з друкованих носіїв, набір формул та таблиць, графіків, підготовка до друку та друк за домовленістю

Знижки для постійних клієнтів.
Для разових замовників при великих обсягах (10 і більше годин) знижки від 5%.

Залежно від тематики і при поганій якості запису може застосовуватися підвищувальний коефіцієнт. Адже, якщо запис поганої якості або рясніє скороченнями і термінами, час роботи над розшифровкою збільшується мінімум в півтора рази, тому що людині доводиться повторно прослуховувати запис кілька разів, щоб точно все записати.

(Будьте уважні, якщо запис коротка, до 3 хвилин, час округлюється, см. Ціни).

Щоб отримати точний розрахунок вартості робіт - надішліть заявку, скориставшись поштою [email protected], будь-якою формою на сайті або по кнопці нижче.

Надіслати файл на розрахунок

Вартість розшифровки аудіо іноземною мовою

Розшифровка АУДІОЗАПИСІВ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ Ціна за 1 хвилину записи (руб.) Англійська мова від 64,00 Німецька мова від 80,00 Французька мова від 80,00 Іспанська мова від 80,00 Можлива розшифровка носієм мови Простановка тайм-кодів за домовленістю Набір з друкованих носіїв, набір формул та таблиць, графіків, підготовка до друку та друк за домовленістю

Знижки для постійних клієнтів.
Для разових замовників при великих обсягах (10 і більше годин) знижки від 5%.

Залежно від тематики і при поганій якості запису може застосовуватися підвищувальний коефіцієнт. Адже, якщо запис поганої якості або рясніє скороченнями і термінами, час роботи над розшифровкою збільшується мінімум в півтора рази, тому що людині доводиться повторно прослуховувати запис кілька разів, щоб точно все записати.

(Будьте уважні, якщо запис коротка, до 3 хвилин, час округлюється, см. Ціни).

Щоб отримати точний розрахунок вартості робіт - надішліть заявку, скориставшись поштою [email protected], будь-якою формою на сайті або по кнопці нижче.

Надіслати файл на розрахунок

Якщо файл великий: як відправити файл на розрахунок через Яндекс і Google диски ...

Як відправити файл на розрахунок

Зазвичай файли аудіо і відеозаписів чималі. Щоб відправити нам посилання на файл можна завантажити його на Яндекс Диск Зазвичай файли аудіо і відеозаписів чималі або Google Диск На кожен завантажений файл в цих сервісах формується унікальна посилання. Доступ до цього файлу будуть мати тільки ті люди, яким ви відправите це посилання. Відправлена таким чином інформація захищена від перегляду третіми особами. Однак, якщо інформація строго конфіденційна, можна обговорити з менеджером відправку носія з інформацією кур'єром (безкоштовно).

Однак, якщо інформація строго конфіденційна, можна обговорити з менеджером відправку носія з інформацією кур'єром (безкоштовно)

Скопіюйте отриману посилання і вставте в повідомлення або в спеціальне поле форми "Відправити файл на розрахунок". Потрібна допомога? Телефонуйте: +7 495 995 7253

Телефонуйте: +7 495 995 7253

Надіслати файл на розрахунок

Розшифровка аудіо з іноземних мов по годинах:

Вам потрапила в руки касета з майстер-класом Білла Гейтса? Ви взяли інтерв'ю у американського президента або просто хочете зрозуміти, про що співається в новому альбомі улюбленого співака? Тоді ласкаво просимо в бюро перекладів «СВАН»!

Розшифровка АУДІОЗАПИСИ Ціна за 1 годину запису (руб.) Англійською мовою від 3840 на інших іноземних мовах: азербайджанський, арабська, вірменська, білоруська, болгарська, угорська, в'єтнамський, голландський, грецький, грузинський, датська, іврит, ісландська, іспанська, італійська , казахський, каталонський, китайська, корейська, киргизький, латиська, литовська, монгольський, німецький, норвезький, польський, португальська, румунська, російська, сербська, словацька, словенська, таджицький, татарський, турецька, узбецький, український, фінський, Фламанд ський, французький, хінді, хорватська, чеська, шведська, естонська, японський. від 4800

Надіслати файл на розрахунок

Приклади наших робіт і зразки оформлення

Більше прикладів і зразків

Ваше замовлення потрапить в надійні руки досвідчених фахівців. І ось чому:

1. Швидко

Термінова розшифровка? Потрібна ще вчора? Звичайно, виконаємо!

Зателефонуйте або напишіть нам. "Терміново" - ключове слово.

На годиннику 16.00, розшифровка потрібна завтра до 11.00?

Надішліть нам аудіо / відеозапис, менеджер швидко оформить замовлення і вранці текст розшифровки з вичитуванням буде у вас.

Ми не обмежені одним регіоном. Команда бюро злагоджено працює, перебуваючи в різних часових поясах.

Потрібно терміново розшифрувати аудіо / відео з кількома голосами? Ми допоможемо!

2. Вирішуємо складні і нестандартні задачі

Можливо, вам потрібно розшифрувати записи конференції або переговорів? Багато учасників, які використовують в розмові вузькоспеціальну термінологію?
Завдяки напрацьованого досвіду ми якісно розшифровуємо матеріали різних тематик: від медицини до ядерної фізики.
За прийнятим стандартам над розшифровками працює ціла команда: транскрібатори, коректор, і, якщо складна тема - редактор.

Редактор - фахівець в конкретній галузі знань, що володіє професійною лексикою.
У роботі ми використовуємо сучасне програмне забезпечення, яке дозволяє максимально поліпшити якість відтворення.
Беремося за складні записи, коли розшифровка утруднена перешкодами.

3. Команда

Ми працюємо з 2004 року. Стаж роботи наших співробітників, що займаються розшифровкою, більше 12 років. Ми успішно співпрацюємо з різними компаніями: від рекламних і маркетингових агентств до міжнародних холдингів.

Потрапити до нас в команду непросто. І бути членом команди теж. Ми проводимо спеціальне тестування (знання правил російської мови, загальна культура, освіта, швидкість друку від 200 уд / хвилину), потім вибіркові перевірки протягом ряду років роботи.

Якщо у транскрібатора виникли непередбачені обставини, ми виробляємо заміну всередині команди без шкоди для клієнта за термінами і якістю.

4. Подвійна перевірка

Штатний коректор перевіряє тексти розшифровок після транскрібаціі. Якщо у коректора в процесі перевірки тексту виникли сумніви в правильності розшифровки фрагмента аудіо / відеозапису або в правильному вживанні терміна, фактах, він повторно прослуховує частина файлу і вносить виправлення.

5. Ціни

За рахунок використання сучасного обладнання, збудованих бізнес процесів, ми надаємо якісні послуги за доступними цінами.

6. Захистимо вашу інформацію

Ми дотримуємося конфіденційності при розшифровці файлів ( Угода про конфіденційність ).

7. Безкоштовно

Тексти розшифровок зберігаються протягом 3-х років на виділеному сервері нашої компанії (для юридичних осіб термін зберігання становить 7 років).
Якщо через деякий час після отримання замовлення вам знадобиться текст, телефонуйте і ми надішлемо вам розшифровку із зазначенням дати.
Як правило, це особливо актуально для судових розшифровок, коли подається апеляція або переглядається справа.
Або, відповідно до вашого бажання, ми можемо видалити готовий текст розшифровки з нашого сервера.

Ми знаходимося у Москві , Але активно співпрацюємо з іншими регіонами . Ви можете зробити замовлення через сайт, оплатити його онлайн і отримати результати на пошту, месенджер, в хмарному сховище або будь-яким іншим зручним для вас способом. Готові замовлення на фізичних носіях ми можемо відправити в будь-який місто Росії і в 190 країн світу. Детальніше про доставку.

Кому і навіщо потрібна транскрібація:

 • Розшифровка записів навчальних курсів, відео конференцій, виступів, доповідей. Замовляють компанії з самих різних областей наприклад для навчання, перенавчання, та підвищенні кваліфікації персоналу.
 • Розшифровка інтерв'ю, презентацій і інших записів з можливістю обробки тексту і створення повноцінної статті. Затребуваний журналістами, видавництвами, кінематографами.
 • Розшифровка круглих столів , Стенограми засідань, з'їздів, пленумів, звернень.
 • Розшифровка фокус-груп . Затребувана у маркетингових агентств. Розшифровка необхідна для підготовки аналітичних звітів після проведення дослідження. Складність полягає в тому, що під час опитування люди часто починають говорити одночасно, перебивати один одного.
 • Розшифровка теле-радіоефірів. Багато телепередачі і обговорення в ефірі радіостанції викладають у вигляді тексту статті або інтерв'ю на офіційних сайтах телерадіоканалів після ефіру.
 • Розшифровка аудіозапису для суду . Стенограми суду. Оформлення і завірення роздрукованого тексту печаткою бюро відповідно до норм діловодства. Детальніше про розшифровки аудіозаписів для суду можна почитати тут.
 • Стенограма захисту дисертації відповідно до вимог ВАК. Затребувана у здобувачів наукових ступенів.
 • Розшифровка записів і текстів будь-яких аудіозаписів.

Іноді замість терміна «транскрібація» використовується термін «стенограма» Іноді замість терміна «транскрібація» використовується термін «стенограма». По суті стенографія - спосіб письма за допомогою особливих знаків і цілого ряду скорочень, що дають можливість швидко записувати усне мовлення. Стенограма - це мова записана за допомогою стенографії. Однак в даний час під стенограмою найчастіше мається на увазі саме транскрібація: розшифровка аудіо або відеозапису в текст. Наприклад, стенограма виступу Володимира Путіна на засіданні Держдуми.

Як ще люди можуть шукати послуги з транскрібаціі:

Ми можемо прийняти аудіозаписи на наступних типах носіїв:

• СD-диски; DVD-диски; файли MP3
• стандартні аудіокасети; відеокасети (VHS);
• USB-накопичувачі;
• Ви можете завантажити звукові файли вагою до 8 МБ на сайт, або скористатися хмарними сховищами і надіслати нам посилання на файл.

Для юридичних осіб буде перевагою можливість укладення договору і оплати за безготівковим розрахунком.
Зателефонуйте +7 495 995 7253 та / або залиште заявку. Наш кур'єр безкоштовно в будь-який зручний для вас час під'їде і забере матеріали на розшифровку.

Обсяг в добу?
Потрібна допомога?
Ви взяли інтерв'ю у американського президента або просто хочете зрозуміти, про що співається в новому альбомі улюбленого співака?
Потрібна ще вчора?
Потрібно терміново розшифрувати аудіо / відео з кількома голосами?
Багато учасників, які використовують в розмові вузькоспеціальну термінологію?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью