• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Розкрутка сайтів (блогів) :: Adsense Google SEO SEO зарплати SEO-завдання WordPress Yandex бан Безпека заробіток образний зміст якої знаходить партнерки Позитив Просування Просування статтями Пузомеркі Різне Сервіси Поради SEO посилання Статистика Успішний блог Уразливості ФАК :: Висновок сайту з бана Yandex і Google. Детальний керівництво.

Сьогодні один мій хороший приятель, дізнавшись про те, що я трохи займаюся просуванням і розкручуванням сайтів в інтернеті, зробив мені дуже цікаве і привабливу пропозицію від якого я не змогла відмовитися. Справа в тому, що цей самий товариш займається ігровими порталами, і всім, що з цим пов'язано (продаж ігор, всілякі патчі, ігрові сервіси і т.д.) ...

Чесно зізнатися, я в цій тематиці (комп`ютерні ігри) не блищу знаннями, але для моєї місії, це не так вже й важливо. Проблема полягає в тому, що один з його нових ігрових ресурсів (називати його не буду, далі зрозумієте чому), яким менше року, потрапив під останню "роздачу" Yandex.

[Php] include (TEMPLATEPATH. '/Middle_article_ads.php');[/php]

Як Ви вже здогадалися, мені було запропоновано (за помірну винагороду) вивести цей сайт з бана Яндекса і повернути втрачені позиції. Погодьтеся, приємна SEO-завдання. Особливо, якщо врахувати той факт, що сайт чужий і ніякими рамками я не обмежена.

Зараз трохи детальніше про наш "пацієнта".

1) Кількість постів = 172.
2) PageRank = 3.
3) ТИЦ = 10.
4) Контент: напів-copy-paste.
5) Число завантажених сторінок: 850 (згідно http://webmaster.yandex.ru/)
6) Зовнішніх посилань на сторінки сайту: 1483
7) Середньодобове відвідування - 2700-3000 унікальних відвідувачів (до бана).
8) Кількість переглядів - 7200-11000.

Це - короткий опис "золотих" часів цього напів-ГС. Основний трафік, зрозуміло, з Yandex і Google. На сьогоднішній день, в добу на сайт заходить максимум до 100 чоловік.

До речі, мало не упустила ще один ДУЖЕ важливий момент. В Google сайт опустився з перших позицій по СЧ за другу сотню. Так що, було б не зовсім вірно говорити виключно про проблеми з Яндексом. З діагнозу пацієнта видно, що він хворий, причому сильно, і його необхідно терміново лікувати!

Якщо Ви пам'ятаєте, раніше я вже писала про реальний приклад обнулення PageRank і способами виправлення цієї неприємної ситуації, а також про випадання сторінок з індексу Google.
Тому я, зрозуміло, насамперед вирішила перевірити панелі для вебмайстрів Гоші і Яші на випадок блокування хостингом IP, заборони надають допуск пошукових роботів і наявності інших помилок.

Помилки були (є) і чимало (близько 300), але всі вони, за великим рахунком способом, пов'язані з добре відомим 302 перенаправленням - "HTTP-статус: Ресурс тимчасово переміщений (302)".

Помилки були (є) і чимало (близько 300), але всі вони, за великим рахунком способом, пов'язані з добре відомим 302 перенаправленням - HTTP-статус: Ресурс тимчасово переміщений (302)

Виходимо з бана Google.

Чесно кажучи, як на мене, то це реальний ГС (хай вибачить мене мій знайомий), не дивлячись на його напів-унікальність. Справа в тому, що господар цього ігрового порталу вирішив вичавити максимум (в плані заробітку на сайті) і наставив на нього все мислемое і немислемое.

По-перше сайт обвішаний всілякими банерами, починаючи від нешкідливих онлайн тестів і закінчуючи реально дорослої тематикою. Далі на черзі йшли усіма "улюблені" сLIскАндеpи і п0пАндеpи. Крім цього, на сайті у великій кількості присутні тизери, бігун і навіть - Google adsense. Також мали місце протяги (близько 10) на дуже сумнівні ресурси. І замикає цю таблицю "Менделєєва" гаряче улюблена САПА.

Незважаючи на те, що автор робив по 500 $ -600 $ в місяць на цьому ресурсі, погодьтеся, що з таким "букетом" було важко не потрапити в бан Яндекса і Google. Єдине, чого я дивуюся, так це чому це сталося так пізно? 😉

Зрозуміло, я не стала витрачати масу часу на вишукування істинних причин, бо це було б не зовсім розумно, адже будь-яке з перерахованих вище вище додаток (а також їх сукупність в довільному порядку) могли бути причинами бана з боку Яші і Гоші.

Тому, користуючись своєю безмежною владою, люб'язно наданої господарем цього "дива" і маючи перед собою чітко поставлену мету - висновок сайту з бана Yandex, я зробила наступні дії:

1) Снесла під три чорти САПУ (благо посилань було продано не більше 90).
2) Снесла все банери дорослої тематики. Звела загальна кількість банерів до максимум 2-3 на сторінку.
3) Встановила плагін "Permalink Redirect" (302 -> 301)
4) Снесла 5 найбільш підозрілих протягів.
5) Поставила теги в noindex, в уникненні дублювання контенту.
6) Закупила 5 статей унікального тексту (кожна не менше 2000 символів).
7) Поставила All in One SEO Pack.
8) Трохи облінкований пости за допомогою плагіна WordPress Similar Posts.
9) У футере був розташований унікальний текст (близько 500 символів). Знесла з усіх сторінок. Залишила лише на головній.
10) Написала слізне лист в Google і Yandex.

10) Написала слізне лист в Google і Yandex

Пишим лист в Яндекс і Гугл.

У листі я написала, що, мовляв, мій сайт прекрасно індексувався Вашої системою і добре ранжирувався в пошуку. Крім цього уточнила, що сайт наповнений унікальним контентом, який може бути дуже корисний людям, що сайт удостоєний Вашої уваги в особі ТИЦ і PageRank (відповідно), що сайт вже існує не один місяць і завжди був гаряче Вами любимо і раптом ... Однак, після невеликий оптимізації, а також, після розміщення декількох посилань і банерів друзів (!!!), раптом мій сайт різко почав здавати позиції. І я, мовляв, одумалася (біс поплутав) і, само-собою зрозуміло, зрозумівши помилку, видалила всі ці гидоти з мого білого і пухнастого ресурсу.

Ви запитаєте, чому зізналася? Та тому, що в Яндексі і Гуглі сидять далеко не дурні люди, і у них перед очима є вся таємниця цього самого ГС, з усіма причинами і наслідками потрапляння в бан. Якби я написала, що я не брала участь, чи не притягувалася і, що я тут ні при чому, то в кращому випадку, листування б затягнулася на довгі місяці. А в гіршому ... 8) І це я знаю не з чуток.

А так, начебто як зізнаюся і каюсь. Вибачте, більше не буду.

Не можу сказати, що всі перераховані вище пункти я б проділу зі своїм ресурсом. Точніше сказати, виконала б, але поступово, без різких рухів. Але, самі розумієте, ресурс не мій, бити надто не будуть (принаймні обіцяли), та й цікавий експеримент з виведення сайту з бана, як для мене, так і для Вас, мої читачі.

Як правило, в таких випадках, всемогутній Платон Щукін, відповідає на протязі 2-3 днів. Зрозуміло, як тільки отримаю від нього відповідь, яким би він не був, я обов'язково відпишу тут, а також поділюся з Вами подальшими кроками щодо виходу з бана Google і Yandex.

Чи не перемикайте 😉

PS До речі, було б украй цікаво почути Ваші думки з цього приводу. Напевно, багато хто з Вас вже стикалися з подібним. З чим згодні, а з чим - ні? І що б Ви зробили в такому випадку ?!

[Php] include (TEMPLATEPATH. '/After_article_ads.php');[/php]

Єдине, чого я дивуюся, так це чому це сталося так пізно?
Ви запитаєте, чому зізналася?
З чим згодні, а з чим - ні?
І що б Ви зробили в такому випадку ?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью