• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Роздача інтернету по Wi-Fi в Windows 10

 1. Встановлення точки доступу Wi-Fi в Windows 10
 2. Вирішення проблем з підключенням мобільного хот-споту

Раніше на сайті вже були опубліковані статті про налаштування роздачі інтернету по Wi-Fi іншим пристроям з комп'ютера / ноутбука під управлінням операційної системи Windows 7 вбудованим і стороннім засобами. Незручність використання власного функціоналу роздачі інтернету по Wi-Fi полягало в тому, що доводилося набирати довгі команди в консолі Windows. У статті, присвяченій налаштуванню роздачі інтернету вбудованим засобом Windows 7, навіть було розглянуто спеціальний пакет виконуваних файлів, який спрощував дії з налаштування віртуальної точки доступу.

Нарешті в Windows 10 з ювілейним оновленням 1 607 від 2 серпня 2016 року з'явився графічний інтерфейс для вбудованого в систему кошти роздачі інтернету по Wi-Fi!

Відразу ж слід зазначити, що можливість настройки віртуальної точки доступу через командний рядок залишається доступною. Вона може бути дуже корисною, коли потрібно налаштувати пряме з'єднання двох ноутбуків по Wi-Fi для передачі файлів.

Графічний інтерфейс представлений у вигляді опції під назвою "Мобільний хот-спот", яку можна знайти в параметрах мережі Windows 10 (Пуск> Установки> Мережа та Інтернет).

Встановлення точки доступу Wi-Fi в Windows 10

В першу чергу виберіть з'єднання, через яке Ваш комп'ютер / ноутбук з Windows 10 підключений до інтернету. Для прикладу, на зображенні нижче вибрано з'єднання "Ethernet", так як ноутбук був підключений до інтернету мережевим кабелем по локальній мережі. Але у Вашому випадку це може бути і інше з'єднання, наприклад 3G модем, якщо Ви виходите в інтернет через мобільний зв'язок. Більш того, це може бути навіть Wi-Fi мережу до якої Ви підключені! В такому випадку створювана точка доступу буде ретранслювати її. Дуже корисна функція, якщо у Вас слабкий сигнал Wi-Fi і пристрої з малопотужними антенами не можуть підключитися або часто втрачають сигнал.

Далі за бажанням можна змінити встановлене ім'я мережі і пароль, натиснувши на кнопку "Змінити". З'явиться форма, в якій можна змінити ім'я Wi-Fi мережі і задати новий пароль.

Щоб запустити віртуальну точку доступу, виберіть пункт "Увімкнути". Під настройками точки доступу будуть відображатися підключені користувачі. Як вже зазначалося вище, вбудоване засіб роздачі Wi-Fi може забезпечувати інтернетом до 8-ми пристроїв.

Вирішення проблем з підключенням мобільного хот-споту

Якщо при спробі включити віртуальну Wi-Fi точку доступу з'являється помилка, або у Вас взагалі немає пункту "Мобільний хот-спот" в параметрах мережі Windows 10, перевірте апаратну можливість встановленим на вашому комп'ютері / ноутбуці мережевого адаптера роздавати інтернет по Wi-Fi.

Відкрийте командний рядок (Пуск> cлужебного - Windows> Командний рядок), наберіть і виконайте команду:

netsh wlan show drivers

Якщо в рядку "Підтримка розміщеної мережі" встановлено значення "ні" спробуйте оновити драйвера, завантаживши за допомогою офіційного сайту виробника Вашого бездротового адаптера. Виробник адаптера вказаний в рядку "Виробник", а модель адаптера в рядку "Драйвер".

Опубліковано в Windows

Надіслати другу:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью