• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

ротатор банерів

 1. Кращий ротатор банерів для сайту
 2. Як зробити карусель банерів?

Якщо ви поставили перед собою завдання заробити на сайті, то вам напевно знадобиться ротатор банерів. Адже систем, що пропонують заробіток, дуже багато, а місця на ресурсі зовсім мало. Тим більше не варто завішувати свій веб-проект безліччю рекламних матеріалів, щоб вони не рясніли перед інтернет-користувачами і не заважали їм читати ваші публікації. Банер-карусель дозволяє розмістити кілька різних, постійно змінюваних банерів, тизерних і контекстних блоків в статтях, в сайдбарі або в шапці сайту.

Банер-карусель дозволяє розмістити кілька різних, постійно змінюваних банерів, тизерних і контекстних блоків в статтях, в сайдбарі або в шапці сайту

Кращий ротатор банерів для сайту

Я свого часу протестувала безліч різних плагінів на моїх сайтах, на яких встановлено двигун WordPress. І не з кожним я могла вирішити проблему, яка тоді виникала - я прагнула зменшити кількість одночасно показуються на ресурсі банерів. Одні плагіни, взагалі, не функціонували, інші - сильно вантажили сайт або були незручні у використанні. Але потім я знайшла відмінний ротатор рекламних матеріалів, який називається Datafeedr Random Ads V2. Банери, впроваджені в нього, змінюються при перезавантаженні сторінки.

Встановлюється він дуже просто. Якихось спеціальних налаштувань не потрібно на ньому робити. Після інсталяції на сайті, необхідно клікнути по розділу «Інструменти» і там - за назвою плагіна. Перед вами з'явиться сторінка, де можна створити ротатор банерів для Вордпресс. Натискаєте на посилання Add New Group і прописуєте назву каруселі рекламних матеріалів. Потім, клікнувши по кнопці Add Box, вносите в з'явилося віконце код банера, тізерного або контекстного блоку. Натискаючи цю кнопку кілька разів, ви можете впровадити потрібне вам кількість кодів.

Натискаючи цю кнопку кілька разів, ви можете впровадити потрібне вам кількість кодів

Коли ротатор банерів WordPress буде готовий, необхідно скопіювати його код, який розміщений навпроти його назви, і впровадити його в потрібне місце на сайті. Якщо карусель для банерів повинна розміщуватися в сайдбарі, то слід впровадити її код в текстовий віджет. Якщо вона повинна перебувати в шапці ресурсу або в тексті кожної публікації, то потрібно впроваджувати його в код шаблону. А краще використовувати для цих цілей плагін Ad Injection 1.2.0.16.

Як зробити карусель банерів?

Іноді виникають такі ситуації, коли необхідно використовувати ротатор рекламних блоків для Iframe-заглушки. наприклад, в біржі банерної реклами пропонується зробити Iframe-заглушку, щоб в той час, поки місця на сайті не розкуплені рекламодавцями, показувалися банери систем, з якими веб-майстер співпрацює. В цьому випадку допоможе тільки спеціальний код, що дозволяє створити повноцінну карусель для банерів.

Створюється вона зовсім просто. Використовуйте для цього готовий код:

Використовуйте для цього готовий код:

Даний скрипт, ротатор банерів дозволять створити за хвилини. Скопіюйте код на цій сторінці . Потім упровадите в новий документ html-редактора або в Microsoft Word. І там уже внесіть в код посилання на сторінки, на які повинні вести банери, лінки на зображення банерів і назви останніх. Після цього готовий код слід впровадити в потрібне вам місце на сайті або в html-документ, який потрібно завантажити на хостинг.

Цей ротатор банерів html я використовую виключно при створенні Iframe-заглушок. На сайті я його не розміщую. Але судячи з того, як змінюються банери на ресурсі, коли немає рекламодавців, я можу зробити висновок, що код дуже простий і спрацьовує відразу. До речі, банери змінюються, тільки коли користувач оновлює сторінку. Мені такий тип банерних каруселей подобається найбільше. Ті, які показують нові рекламні матеріали через кілька секунд, нервують користувачів і не дозволяють їм зосередитися на інформації, представленої на сайті.

Copyright © kak-sarabotatj.ru

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью