• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Rotaban: як заробити на продажу банерів на блозі

 1. Додавання блогу в сервіс Rotaban (Ротабан)
 2. Установка банера на блог
 3. Зміна "заглушки" на банері
 4. Отже, які види заглушок бувають в Ротабане ?
 5. Збільшуємо заробіток від контекстних оголошень (рекламного блоку Бігуна)

Привіт, сьогодні я буду Вам розповідати про заробіток на блозі за допомогою продажів банерів через сервіс Rotaban . Як відбувається заробіток? Ви ставите на блог якийсь код, який відображає банер, ставите ціну на неї за місяць її розміщення, якщо рекламодавець "нарвався" на Вас і, якщо його влаштовує Ваш блог, його відвідуваність і ін. Чинники, причому при цьому банер має адекватну ціну , то він може купити його на місяць або більше.

Якщо Ваш блог має невелику відвідуваність (наприклад, менше 50 чол. / Добу взагалі не беруть в систему), то банер краще не вішати - практично немає сенсу, Ви просто будете навантажувати свій блог. А трохи нижче я розповім як працювати з системою Rotaban .

Додавання блогу в сервіс Rotaban (Ротабан)

Спочатку нам потрібно зареєструватися на Rotaban . Процес реєстрації дуже простий, думаю, не потрібно описувати тут то, як це зробити.

 1. Після реєстрації входьте під своїм акаунтом (вводите свій логін і пароль).
 2. Переходьте у вкладку Вебмайстрам -> Панель управління:
  Привіт, сьогодні я буду Вам розповідати про заробіток на блозі за допомогою продажів банерів через сервіс  Rotaban
 3. Натискаєте на кнопку "Додати сайт":
 4. Заповнюєте необхідні дані. Нагадаю, що "Feedburner фид", можна взяти, виконавши цей урок , А "Ім'я в twitter" допоможе заповнити Вам урок про Twitter . Наприклад, я заповнив так:
 5. Ваш сайт дуже скоро перевірять і Ви дізнаєтеся, додали Ваш сайт в систему Rotaban . Якщо модератори візьмуть Ваш блог в систему, Ви можете переходити до наступного кроку.

Установка банера на блог

Отже, далі Вам потрібно поставити код Ротабан на свій блог. Для цього:

 1. Знову зайти у вкладку Вебмайстрам -> Панель управління.
 2. Під назвою сайту, натиснути на кнопку "Додати місце":
 3. Далі потрібно вказати характеристики банера. Так як, заявку на прийняття мого блогу ФанБар.ру я відправив тільки зараз (а модератори ще не встигли його розглянути), покажу Вам на прикладі мого іншого блогу. Поля я заповнив наступним чином:
  Мета - залишаєте також, тобто "/" означає, що банер буде відображатися на всіх сторінках.
  Тема - думаю, тут все зрозуміло. Потрібно придумати "говорить" назва, там в підказці приклади є.
  Місце - приблизне розташування банера на Вашому блозі.
  Розмір зони - якщо розміщувати банер в шапці або над статтями, то це найчастіше 468 x 60 пікселів, якщо ж в сайдбарі або в іншому місці, можете вибрати інший розмір.
  Ціна в рублях - ну тут, напевно, все зрозуміло. Просто ставите ціну. Настійно не рекомендую занадто завищувати ціну банера, та й дешевше тих же самих 100 рублів не робити - рекламодавців відлякає дешева ціна. Дуже скоро буде урок про те, як продавати банери, а також як продати їх за максимально можливою ціною, тому обов'язково підпишіться на RSS . Кількість і максимальну кількість банерів - теж зрозуміло, якщо що, читайте підказку там же - в Ротабане .
  Автоматично апрувіть нові банери - тут краще поставити галочку для того, щоб, коли у Вас куплять рекламу, не потрібно буде підтверджувати її, банер автоматично видаватиме потрібну рекламу.
  І далі натискаєте "Додати".
 4. Далі нас "перекине" на наступну сторінку, там потрібно вибрати "Код для розміщення на сайті":
 5. Копіюєте "Основний код" з "першого кроку":
 6. Відкриваєте файл header.php і відразу ж після тега <body> вставляєте тільки що скопійований код:
 7. Далі копіюєте "Код баннерного місця" з "другого кроку":
 8. І вставляєте цей код в потрібне місце. Якщо Ви хочете вставити банер в шапку, то Вам потрібно розмістити скопійований код в header.php, наприклад, після виведення назви блогу. Як гратися зі стилями (посунути банер трохи вліво і т.п.) написано тут . Наприклад, мені знадобилося посунути банер зліва направо на 50 пікселів, я зробив це так:
 9. Ось і все банер працює! результат:
 10. Далі, на тій сторінці, де видавалися коди, натисніть на "Зберегти і перейти до редагування заглушки".

Зміна "заглушки" на банері

Заглушка - це те, що відображається на місці банера, поки реклама ще не куплена. Якщо Ви попереднім кроком не потрапили на зміну заглушки, то це можна зробити наступним чином:

Отже, які види заглушок бувають в Ротабане ?

 1. Стандартна заглушка. За умовчанням вона в чорно-білих тонах, можна самому змінити кольори:
 2. Брендингова заглушка. Рекламний банер в стилі сайту Rotaban. Зазвичай я віддаю перевагу ставити даний вид заглушки:
 3. Власна картинка. Просто знаходите відповідну картинку і в Ротабане вказуєте адресу до неї.
 4. Рекламний блок Бігуна. За допомогою даного пункту Ваш, поки що ні куплений банер можна перетворити в показ тематичних реклам. Тобто на банері по Вашій тематики блогу з'являється якийсь заголовок реклами та короткий опис до нього, а якщо відвідувачі Вашого блогу, натиснуть на це посилання, на Ваш рахунок в Rotaban надійдуть гроші. Яка кількість грошей за кожен клік визначається багатьма факторами (тематика Вашого блогу, встановлення ціни рекламодавцем і т.п.). Про заробіток через контекстні оголошення я теж дуже скоро розповім, тому не забудьте підписатися на RSS . Про те, як збільшити ефективність рекламного блоку від Бігуна розповім ніже.Когда рекламодавець купить даний банер, контекстні оголошення зміняться на банер купив. Мінус цієї заглушки це те, що, якщо рекламодавець випадково потрапить на Ваш сайт і може не зрозуміти, що даний банер продається. Тоді продаж даного банера буде здійснюватися тільки всередині сервісу Rotaban або, якщо Ви створите сторінку Реклама на Вашому блозі.
 5. Iframe заглушка. Досить незручний і непростий спосіб виведення рекламного банера. В принципі в описі коротко і зрозуміло описано, що і як робити.

Після вибору заглушки, не забудьте натиснути на кнопку "Зберегти".

Збільшуємо заробіток від контекстних оголошень (рекламного блоку Бігуна)

Перше і найважливіше правило показу контекстних оголошень, це поєднання кольорів. Оголошення не повинні "пістрявити", такі оголошення давно ігнорується відвідувачами. Контекстні оголошення повинні зливатися в один фон з Вашим блогом. Тому підбирайте аналогічні кольору, наприклад, за допомогою FireBug .

Налаштування кольорів оголошень у мене виглядають так:

Налаштування кольорів оголошень у мене виглядають так:

Тема - поставте під колір посилань Вашого блогу.
Заголовки + А - це колір заголовка при наведенні на нього. Зробіть його таким же, який колір у Вас стоїть при наведенні посилань на блозі.
Текст - поставте колір основного тексту на Вашому блозі.
Домен - краще особливо "не світити". Якщо у Вас фон білий, зробіть колір домену теж світлим, наприклад, до білого кольору я ставлю колір CCCCCC (сірий).
Кордон - краще її взагалі прибрати, тобто поставити той колір, який на тлі.
Фон - зробіть таким же кольором, який стоїть на тлі основного тексту Вашого блогу. Якщо у Вас текст пишеться чорним по білому, то фон буде FFFFFF (білий).
Всі зміни Ви можете бачити в режимі "Онлайн", рекламний блок показується відразу (див. Стрілку №3 на рис. Вище). Після всіх змін не забудьте натиснути на кнопку "Зберегти".

2. Ваш рекламний банер повинен бути видно відразу, тобто, щоб його відвідувач бачив, не гортаючи сторінку, або в кінці статті.

3. ....

Буде дуже багато порад, для цього потрібен цілий окремий урок. Дуже скоро я розповім, як заробляти за допомогою контекстних оголошень в цілому. Розповім про 2 чудові біржі, дам поради щодо збільшення заробітку, а також дуже багато чого цікавого. Тому, обов'язково підпишіться на електронну скриньку (форму підписки Ви зможете знайти в кінці уроку або в сайдбарі, просто введіть свій email та натисніть на кнопку праворуч, і Ви будете отримувати на електронну скриньку нові уроки БЕЗКОШТОВНО).

На сьогодні все, до швидкої зустрічі!

Підпишіться на безкоштовні уроки

Сподобався урок? Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу? тоді підпишіться на RSS або на електронну скриньку в формі вище і отримуйте нові уроки миттєво! також можете стежити за мною в Twitter.

Як відбувається заробіток?
Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью