• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Россмо повідомили, що Україна може заборонити пасажирські поїзди в Росію

Фото: "Сегодня"

Россмо повідомили, що Україна може заборонити пасажирські поїзди в Росію https://cdn.segodnya.ua/img/article/10240/39_main_new.1495692072.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10240/39_tn. 1495692072.jpg 2017-05-25T09: 00: 21 + 03: 00 Транспорт Вантажні перевезення обмежило рішення РНБО, підписану президентом минулого тижня

Україна планує припинити залізничне пасажирське сполучення з РФ. Про це з посиланням на джерела передає російський " Комерсант ".

Вантажні перевезення були обмежені минулого тижня рішенням Ради національної безпеки і оборони (РНБО) - одночасно з введенням санкцій проти юридичних і фізичних осіб РФ.

"Україна готується припинити залізничне пасажирське сполучення з Росією орієнтовно з 1 липня", - повідомив виданню джерело, близьке до уряду України. За його словами, приводом для такого рішення стане небажання "Російських залізниць" (РЖД) "припинити пасажирські перевезення в Росію із зони бойових дій і, зокрема, з Донецька, що порушує суверенітет і територіальну цілісність України" (зараз з Донецька в російський Таганрог курсує електричка, ціна квитка - 17 руб., тобто близько 8 грн).

В "Укрзалізниці" зазначили: "Жодного рішення з цього приводу на даний момент не прийнято".

У РЖД також заявили, що не отримували від України будь-яких документів про припинення пасажирського сполучення з РФ.

Втім, за словами співрозмовника видання, який готується заборона підтверджує колишній заступник міністра транспорту України Олександр Кава. За його словами, "Укрзалізниця" вже зафіксувала "зниження пасажиропотоку залізничним транспортом між Україною і Росією більш ніж на 60% за останній рік". Однак навіть після цього істотного зменшення пасажиропотік налічує майже 2 млн осіб на рік. Крім того, пан Кава визнає: "Це дуже вигідні для України перевезення, адже вони відбуваються складами українського формування. Ціна в чотири рази вище внутрішньоукраїнського тарифу. І навіть не дивлячись на неповне завантаження складів, ці перевезення вигідні для" Укрзалізниці ".

За словами Кави, "в результаті скасування пасажирського залізничного сполучення виграють так звані маршрутники - приватні підприємці, які здійснюють автотранспортні перевезення в Росію з прикордонних українських міст: Чернігова, Харкова, Сум". Ще один потенційний вигодонабувач - білоруська авіакомпанія "Бєлавіа", яка налагодила авіаційне сполучення України з Росією через Мінськ після заборони українською владою прямих рейсів в жовтні 2015 року.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью