• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Росіяни зможуть вирішувати суперечки з банками за допомогою фінансового омбудсмена

Фото: cdn

Фото: cdn.pixabay.com

З 3 грудня банки зможуть приєднатися до системи фінансового уповноваженого. Про це повідомила прес-служба Відділення по Саратовської області Волго-Вятського головного управління Центрального банку РФ.

Фінансовий уповноважений розглядатиме майнові суперечки (до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) між людьми і банками в спрощеному досудовому порядку. Суперечок по ОСАГО це обмеження не торкнеться - вони будуть розглядатися незалежно від суми вимог.

Восени поточного року, нагадаємо, був прийнятий закон про фінансове уповноваженому, який повинен допомогти в зниженні числа суперечок і підвищенні довіри громадян до фінансового ринку. Передбачається, що обов'язки виконувати рішення нового уповноваженого для різних секторів фінансового ринку будуть запроваджувати поетапно: від страхових організацій в 2019 році до кредитних організацій і ломбардів в 2012 році.

Всі фінансові організації, які приєднаються до системи, увійдуть до спеціального реєстру ЦБ і, в разі, якщо відомості про організацію там будуть відсутні, їй буде заборонено працювати з громадянами. Обивателям при цьому будуть доступні інформація про кількість позовів і статистика розгляду справ. Звертатися до омбудсмена громадяни зможуть безкоштовно і в разі, якщо їм не вдалося домовитися з фінансовою організацією. Зробити це можна буде через сайт фінансового уповноваженого, "держпослуги", МФЦ.

Зробити це можна буде через сайт фінансового уповноваженого, держпослуги, МФЦ

Залишити коментар

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью