• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

RocketDock 1.3 Windows 7 8 10 Завантажити Безкоштовно (Опис)

 1. RocketDock для Windows 7 8 10 швидка і зручна панель Добрий день друзі. Всі ми хочемо, щоб робочий...
 2. Відео настройки RocketDock

RocketDock для Windows 7 8 10 швидка і зручна панель

RocketDock для Windows 7 8 10 швидка і зручна панель

Добрий день друзі. Всі ми хочемо, щоб робочий стіл нашого комп'ютера виглядав більш красиво. Користувачі часто використовують для цього додаткові гаджети. Це можуть бути різні години, показники температури, електронні голосу та інше.

Ці всі гаджети можна назвати додатковими візуальними ефектами. Я вже писав, що зайві візуальні ефекти уповільнюють діяльність системи. Але, зараз у більшості користувачів досить потужні комп'ютери з пристойним процесором, так що, швидше за все, на діяльності вашої системи ці візуальні ефекти не позначаться.

Отже, я хочу вам представити додаткову панель для софта RocketDock. Ця панель набагато красивіше звичайної панелі Windows. На мій погляд, вона нагадує панель Mac OS X . Багато користувачів вважають, що така панель більш зручна.

У ній присутній анімація. Коли ви вибираєте певну програму, вона збільшується і переміщається. Поруч стоять же ярлики так само трохи збільшуються й переміщаються. Виглядає це досить ефектно. Багато людей використовують панель RocketDock для пантів, адже приємно ж похвалитися подібною панеллю перед друзями!

Дана панель швидкого запуску безкоштовна. Нам потрібно зайти на офіційний сайт і завантажити RocketDock https://rocketdock.com/download. Програма займає всього 6.20 МБ. Що досить мало. Працює від Windows 2000 по Windows 10. Звертаємо увагу, що оперативної пам'яті потрібно всього 10 МБ. Процесор для неї підійде від 500 МГц. Іншими словами, будь-який сучасний ПК. Отже, встановлюємо програму. Під час установки, вибираємо Російська мова.

Запускаємо програму з ярлика на робочому столі. У нас з'являється сама панель.

Переглядаємо її. Якщо вам якийсь ярличок із запропонованих програмою не подобається, вибираємо його, клікytv по ньому правою клавішею миші і натискаємо «Видалити значок».

Наприклад, значок з чорної маєчкою переносить нас на сайт з неіснуючої сторінкою. Видаляємо його. Вставляємо в нього ті програми, які ви часто використовуєте, інші видаляємо. Наприклад, у мене на даний момент панель прийняла вид.

Як бачите, більшість програм я оновив.

RocketDock настройка панелі

Насамперед, звертаємо увагу, що панель за замовчуванням знаходиться в самому верху екрана. Це створює додаткові незручності. Наприклад, якщо в вашому браузері відкрито кілька вкладок, панель перекриває їх. До цих вкладок стає важко дістатися.

Тому, я перемістив панель вниз.

Для цього, клікytv по панелі правою клавішею миші і вибираємо: Положення на екрані - внизу. Тепер наша панель виявляється внизу. Виглядає набагато краще. Але, в моїй Windows 10 звичайна панель перекриває нашу. Виглядає неважливо.

Виглядає неважливо

Що в цьому випадку робити? Потрібно її трохи підняти. Або звичайну панель Windows зробити безбарвної. Я її трохи підніміть. Для цього, кликнемо по порожньому полю RocketDock правою клавішею і виберемо в контекстному меню «Налаштування панелі».

Для цього, кликнемо по порожньому полю RocketDock правою клавішею і виберемо в контекстному меню «Налаштування панелі»

Потім, в меню зліва «Положення». Далі, рухаємо повзунок і дивимося, де наша панель краще виглядає.

Далі, рухаємо повзунок і дивимося, де наша панель краще виглядає

Якщо ви забули при установці програми поставити російську мову, зробити це можна у верхній вкладці «Загальні». Вибираємо Language, в представленому списку шукаємо «Русский». Далі, якщо ви бажаєте, щоб панель запускалася разом з системою (це може гальмувати запуск системи), ставимо галочку «Запускати разом зі стартом» і ОК.

Далі, якщо ви бажаєте, щоб панель запускалася разом з системою (це може гальмувати запуск системи), ставимо галочку «Запускати разом зі стартом» і ОК

Якщо вам потрібно, щоб настройки збереглися в файлі Settings.ini (буде менше перевантажуватися реєстр), ставимо відповідну галочку. Можна відключити анімацію. Ви не маєте наміру більше видаляти з панелі ярлики або додавати нові? Ставимо «Закріпити значки».

Якщо у вас великий монітор, як у мене, буде краще виглядати, коли ми збільшимо розмір значка. Для цього, переходимо в «Значки» і повзунком вибираємо потрібний розмір. Я, наприклад, трохи збільшив ярлики в панелі.

Перегляньте всі інші настройки та виберіть ті, які вам найбільше подобаються. Також, раджу, спочатку поставити «Запускати разом з системою» і подивитися, як швидко буде запускатися система. Якщо помітно повільніше, краще цю галочку прибрати і запускати програму самостійно. Щоб було легше розібратися в настройках, пропоную подивитися відео, де вам все детально пояснять про можливості програми.

Відео настройки RocketDock

Я сподіваюся, вам дана програма буде корисною. Успіхів!

З повагою, Андрій Зімін 08.09.2017 р

Що в цьому випадку робити?
Ви не маєте наміру більше видаляти з панелі ярлики або додавати нові?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью