• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Робота в Ізраїлі - як я її шукав

 1. Прощай, Wispa
 2. Робота в Ізраїлі - пошуки
 3. Робота в Ізраїлі - мої інтерв'ю
 4. Сталося чудо!
 5. Робота в Innstant
 6. Робота в Ізраїлі - в допомогу тим, хто шукає

Робота в Ізраїлі і я, я і робота в Ізраїлі - у мене творча криза, і кращого вступу для статті вигадати не вийшло. Я розповім про свої інтерв'ю, де працюю зараз, а на закуску поділюся корисними бонусами.

«Хто не працює - той їсть! Вчися, студент! »© Операція« И »та інші пригоди Шурика

Адже ви читали мої статті і знаєте, що зараз буде? Правильно, дисклеймер.

Досвід, яким я хочу поділитися, по-перше, вкрай суб'єктивний, по-друге, відноситься здебільшого до сфери IT, по-третє, багато в чому підкріплений найчистішим везінням. Звідси випливає наступне: якщо після багатьох моїх статей ви відчуваєте, що я «ваш чоловік», то читайте статтю і веселіться разом зі мною. А якщо ж я не «ваш чоловік», пропускайте мої просторікування і скрольте вниз прямо до корисним посиланням . Якщо вам сподобається стаття, підтримайте проект OLE HADASH Лайком кнопкою Facebook зверху!

Все почалося з того, що мене звільнили. Ну, якщо точніше, все почалося з Маси , А потім була стажування , Перетекшего в офіційну роботу. Я дуже радів, що отримав посаду програміста в ізраїльському стартапі, вчуся і є частиною чогось дуже цікавого. І радість ця виявилася швидкоплинною.

Прощай, Wispa

Я був стажером в Wispa з квітня 2014 року і половину літа. Офіційно ж я відпрацював там місяців зо два. А в серпні до мене підійшов начальник і повідомив неприємну звістку. Ні, ревізор до нас не їхав. Навпаки, багатьом від нас судилося виїхати, в тому числі і мені. Взгрустнулось.

процес звільнення був досить цікавим. Спочатку мені просто повідомили, що стартап втратив одного інвестора і більше не в змозі утримувати весь штат працівників, тому з кимось доведеться попрощатися.

На цьому тлі на певну дату було призначено слухання. В окремий кабінет два наших начальника викликали кандидатів на звільнення з метою дати потопаючим можливість врятувати самих себе. Кожному надавалося слово, і людина могла сказати, чому саме його не варто звільняти, і як він планує принести мільйони стартапу, і через терни до зірок в загальному.

Наскільки я пам'ятаю зі слів начальника, ці слухання обов'язкові за законом. Але по факту, я впевнений, це була не більше, ніж формальна процедура, - ні у одного з слухати не вийшло схилити чашу терезів на іншу сторону. Звільнили всіх.

Крім того, мені було вручено повідомлення про припинення найму, дуже сухе, солідне і прямо, як у фільмах. Взгрустнулось сильніше.

Моя історія в Wispa завершилася точно перед настанням свята Рош-а-Шана. У новий рік я вступив безробітним. І, оцінюючи зараз, я знову приходжу до висновку, наскільки все відносно. Наприклад, мені ця робота дала великий фінансовий поштовх і великий апгрейд навичок програміста. Мені заплатили всього дві зарплати, але і розлучилися зі мною дуже по-доброму, за що я і вдячний. З іншого боку, двом старшим програмістам пощастило менше.

З їх слів, їм відмовилися платити останню зарплату. Начальство ж мотивувало це тим, що було завдано шкоди компанії. Я, звичайно, більше схильний вірити словам моїх колег, але в розглядах не брав участі, тому об'єктивно судити не можу. Але були суди, настрій зіпсовано і все таке інше. Тут, як з масою , - комусь пощастило зі стажуванням, сподобалися екскурсії, і ось він уже говорить, що це кращий досвід в його житті. А хтось не оцінив екскурсій, не отримав стажування, і абсолютно ту ж Масу вважає викресленим з життя роком.

Робота в Ізраїлі - пошуки

Є дуже багато способів знайти роботу, і їх я викладу пізніше. А поки що розповім про свій екшені.

Для початку мені розповіли про двох сайтах: Alljobs і Runner . Обидва вони на івриті, що, звичайно, дуже дискомфортно для нового репатріанта, ледь отримав рівень «Алеф». Але нічого не поробиш. Вбудований перекладач в браузері Google Chrome плюс терпіння, і обидва цих сайту легко освоюються.

На них я послав своє резюме. З Alljobs, якщо мені не зраджує пам'ять, все було якось мляво. А ось Runner вистрілив. Буквально на наступний же день після того, як я розмістив там своє резюме, мене засипали дзвінками хедхантери. І в цьому я, до речі, бачу величезний плюс Runner'а. В Ізраїлі дуже багато HR-фірм, агентств з працевлаштування та все таке інше. І замість того, щоб видзвонювати і встановлювати контакти з кожним, можна просто розмістити своє резюме на сайті Runner, а звідти воно розлетиться якщо і не всім, то дуже багатьом рекрутерам.

Зрозуміло, тоді я цього не знав і дійшов до цих міркувань вже після десятка дзвінків.

Паралельно з Runner'ом я завів акаунт на LinkedIn і постарався максимально його причесати і облагородити. Розмістив своє резюме, понаустанавлівал контакти з ким тільки міг, підписався на пару груп, відповів на кілька пропозицій про роботу. Але в моєму випадку LinkedIn великої користі не зіграв. Його суть в тому, що потрібно мати велику кількість знайомих, які можуть підтверджувати твої навички і взагалі всіляко «кореша». LinkedIn - дуже відстрочена тема. Мені, наприклад, звідти почали пропонувати вакансії тільки через рік, коли я оновив в профілі місце своєї вже отриманої роботи і там стало видно, що я, наприклад, кодер з півторарічним стажем.

А поки повернемося до Runner'у. На наступний ранок після розміщення там резюме на мене посипалися дзвінки рекрутерів. Буквально десятки дзвінків, які в порядку спадання сипалися ще довго. Суть цих дзвінків полягала в тому, що я повинен був розповісти про себе, що вмію, чого хочу і на яку зарплату розраховую. Перші два рази розмова йшла якось невміло, але чим далі, тим краще відлітали від зубів англійські мовні звороти і тим впевненіше я говорив добре скроєну історію про себе.

По суті похвалитися мені було нічим. Пара місяців роботи молодшим програмістом до від'їзду в Ізраїль. Два місяці роботи в Ізраїлі. Але в даному випадку я був товаром, який треба було продати будь-що-будь. Тому я в фарбах розписував, як працював два місяці до від'їзду, поєднав період стажування в Wispa з періодом роботи і округлив все це до 5 місяців. І раз по раз яскраво описував, як круто я робив ті чи інші речі, орудуючи javascript'ом, Nodejs, Angular, Bootstrap'ом та іншими хіпстерскімі інструментами.

У Wispa мені платили 7000 шекелів, які після податків перетворювалися в 6500. Коли ми обговорювали з начальником умови мого найму, я сказав, що хочу 8000, які і були знижені до семи. Тепер же, розповідаючи рекрутерам про себе, я говорив, що хочу 10000 шекелів зарплати, розуміючи, що знизити завжди встигнуть.

Це, до речі, дуже хороший рада - завжди просити більше за свої послуги, ніж вони того насправді коштують. Зазвичай запитана сума стає точкою початку торгівлі, і в моїх інтересах, щоб ця точка була вище.

Рекрутери ж найчастіше дзвонили не з порожніми руками і починали розмову з фрази «У мене є вакансія веб-розробника ...» Деякі з них захотіли особистого інтерв'ю. Наприклад, рекрутер Нета з дуже великої компанії Matrix . Інші ж обмежилися телефонним дзвінком і потім вели спілкування або за допомогою електронної пошти, або здзвонюючись.

Так почалися два місяці моїх пошуків роботи. Періодично мені дзвонили, пропонуючи сходити на інтерв'ю, і я, звичайно ж, погоджувався. А в перервах між інтерв'ю я сумував, зачитувався книгами і підтягував свої знання в області коду.

До речі, що мене спочатку здивувало, так це те, що жоден рекрутер не запитав з мене грошей. Я в Росії ніколи не мав справу з HR, тому не знав, як це працює. Тут, в Ізраїлі, це влаштовано одним з двох можливих способів (хоча, може, їх багато цих можливих способів). Або такі компанії наймають тебе, а потім надають твою робочу силу зацікавленим фірмам, отримуючи відсоток з твоїх доходів. Або ж фірма платить якусь суму HR-агентствам, і, як тільки людина на вакансію знайдений і прийнятий на роботу, mission completed.

Робота в Ізраїлі - мої інтерв'ю

Розумію, що величезне полотно читати не всім цікаво, та й банально терпіння не вистачить, тому поклав інтерв'ю в згортаються блоки. Буде бажання почитати якусь конкретну - натискаємо на назву.

Перше інтерв'ю мені призначили в компанії Innstant . Туди був потрібний web-розробник. Рекрутер пояснила, що я повинен знати frontend і бути готовим до роботи з backend'ом, а саме з PHP. Я сказав, що взагалі-то я більше тяжію до JS і frontend в цілому, і на це мені відповіли, що там готові навчити і дати час освоїтися. Я надихнувся.

Сама фірма є групою компаній і займається чимось схожим з сервісом booking.com. Тільки там можна не тільки забронювати готель, але і купити квитки на літак, замовити трансфер, орендувати машину і так далі. Більш того, майже всі сервіси хоч і доступні звичайним людям, але орієнтовані на b2b, і основний дохід йде саме від надання сервісів іншим бізнесам. Це якщо коротко про фірму.

Не пам'ятаю, щоб я якось особливо готувався до того інтерв'ю. Я не знав, про що мене можуть або не можуть запитати, тому не кинувся читати товсті книги «How to crack coding interview». Я потихеньку навчав Javascript і грався з онлайн-курсом по PHP, щоб просто увійти в курс справи.

Але це інтерв'ю виявилося простим. Напевно, найпростішим з усіх, що у мене були. Я прийшов в офіс до призначеного часу, привітався з начальником і ми пройшли в конференц-кімнату. Там він попросив мене докладно розповісти про себе, своїх дослідах і навичках. На той час ця мова у мене вже відлітала від зубів. У свою чергу начальник - звуть його, до речі, Ноам - розповів про компанії, про b2c і b2b, про те, чого вони чекають від розробника і ... все. Так просто. Жодного питання по яким-небудь алгоритмам, ніяких задачок, тестів, ні-чо-го.

Ми поговорили в цілому хвилин, напевно, двадцять, і на цьому моє інтерв'ю закінчилося. Мені сказали, що зі мною зв'яжуться і, зрозуміло, пропали.

Через рік мені важко пригадати в хронологічному порядку всі інтерв'ю, тому пам'ять вихоплює найяскравіше. Мені пощастило потрапити на інтерв'ю в America Online. Для кого-то з вас ця компанія не потребує представлення, а хтось, упевнений, про неї лише десь мигцем чув. Або не чув взагалі.

America Online - це дуже велика американська мас-медіа корпорація. Заснована в 1985 році і є одним з небагатьох «динозаврів», які зуміли дожити до наших днів, пережити «доткомівська бум» і досі бути на плаву. Більшість сервісів орієнтовані на захід, звичайно, але нам ця корпорація відома тим, що довгий час володіла ICQ.

R & D офіс компанії знаходиться в Тель-Авіві, куди я і прийшов на співбесіду. Зрозуміло, кинувся в очі дизайн. America Online займає весь поверх тель-авівському висотки. Різні зони зони візуально відокремлені один від одного, є зона відпочинку з xbox, телевізором і зручними м'якими кріслами. Є велика кухня з кавою, соками, фрешами і різними закусками. Ну і комьпютер, столи, стільці, співробітники, звичайно ж.

Мене зустрів російськомовний хлопець. Судячи з усього, брати інтерв'ю мене повинен був не він, тому він просто дав мені роздруковане на альбомному аркуші тестове завдання, сказав, що я можу користуватися комп'ютером, інтернетом, чим завгодно, а коли закінчу, то повинен покликати «он того дядечка». І пішов.

Це співбесіду кардинально відрізнялося від попереднього. Завчена мова про себе виявилася не потрібна, і я приступив до тестового завдання. Воно являло собою групу завдань, деякі з яких необхідно було вирішити в спеціально залишених для цього на аркуші проміжках, а деякі реалізувати кодом.

За кожну завдання належало певну кількість балів. Наскільки я пам'ятаю, першою в списку була задачка, псевдокодом написати розрахунок глибини бінарного дерева. Неймовірно просто, якщо пам'ятати університетський курс про дерева або якщо ти недавно таке читав. Я цього не пам'ятав, тому з величезним соромом, ненавидячи себе за бездарно протерті штани за партами, поліз в Google. Швидко освіжив в пам'яті, написав псевдокод і рушив далі.

Під час перевірки мене запитали в загальному, що робить алгоритм і чому. За завдання покладався лише один бал, і воно призначалося елементарно для того, щоб показати, чи розуміє Здобувач, де знаходиться і куди проводить співбесіду.

Були ще якісь теоретичні завдання, дуже прості. Далі йшли практичні завдання.

Спочатку треба було реалізувати алгоритм «швидкої» сортування - Quicksort. Вона дуже проста, і її я напам'ять теж не пам'ятав. Але я дуже добре пам'ятав, що колись робив лабораторку в університеті по цій сортуванні, правда на іншій мові. Гугл елементарно, варіантів реалізацій безліч на всіх мовах, і можна або самому швидко написати, або взагалі скачати готове. Я був необмежений у часі, тому вважав за краще написати сам, щоб все згадати.

Написав, поганяв на тестових массівчіках, все працювало. А наступне завдання було вже дійсно цікавим. Потрібно було до написаної на попередньому етапі сортування прикрутити графік з бібліотеки Highcharts.js, який би в реальному часі показував ітерації сортування з усіма переставляються туди-сюди цифрами. І ось це завдання я завалив ... Причому не тому що не знав, як щось робиться, а через банальну неуважність і несосредоточенность - затупил, і мені соромно.

Загалом після цього завдання ми ще поговорили про щось зі співробітником, і інтерв'ю закінчилося. Пізніше мені передзвонив хедхантер і повідомив, що туди знайшли когось сильнішого. І я не здивований: бути сильніше мене на той момент ніяких труднощів не становило.

Чим займається ця компанія , Я вже не згадаю. Здається, колись була стартапом, вистрілила, зібрала багато інвестицій і тепер виросла в досить успішне підприємство.

Туди був потрібний сильний кодер, і мені запропонували інтерв'ю. Я не був сильним, але і втрачати було нічого - пішов. Інтерв'ю виявилося середньої паршивості. Начальник відділу R & D мені не сподобався, а я, напевно, йому.

Спочатку була стандартна історія про мене. Потім він розповів, чим займається компанія, і запропонував мені листочок із завданнями. Їх було кілька простеньких, і одне знову було написати функцію пошуку глибини бінарного дерева. Я написав.

На час виконання моїх завдань, «собеседователь» пішов, а потім повернувся перевірити. Побіжно оглянув алгоритм, і сказав, що в ньому помилка. Я сказав, що там немає помилок. Він сказав, що є. Коли ж я попросив розповісти, в чому моя помилка, він сказав, що я зможу це вигугліть. Ми попрощалися зі стандартним «вам зателефонують» наостанок. Зрозуміло, не передзвонили. Але нічого. Негативний досвід - теж досвід.

Мало не забув. Щоб потрапити туди на інтерв'ю потрібно було пройти завдання в електронному вигляді. Я не пам'ятаю, як називається цей сервіс, але його суть в тому, що ти можеш зробити «електронне співбесіду». Є можливість записати відеовопроси, а так же дається можливість скласти завдання на програмування, беруть інтерв'ю може вирішувати їх прямо там, в цьому сервісі.

Завдання були типові: написати якусь сортування, написати знаходження N-го числа Фібоначчі. Ніяких рамок і умов, тому я, зрозуміло, зробив самий звичайний рекурсивний алгоритм, а потім вигугліл, як вирахувати число, використовуючи спеціальну формулу, що економить обчислювальні ресурси. Напевно, саме це дозволило мені потрапити безпосередньо на живе інтерв'ю.

Було цікаве інтерв'ю в Active Path. Ця компанія, якщо мені не зраджує пам'ять, розробляє платформи, пов'язані з email-розсилками. Їхні клієнти - банки, великі підприємства. Суть була в тому, що вони розробляли не просто платформи розсилок, а великий наголос було зроблено на безпеку. Напевно, навіть це був ключовий фактор.

Був потрібен фронтендер, необов'язково досвідчений, але готовий працювати в поодинці і вирішувати виникаючі проблеми, бути в постійному авралі і брати відповідальність на себе.

Співбесіда включало досить велике завдання приблизно на чотирьох альбомних аркушах з двох сторін. Стосувалося воно виключно теоретичних знань HTML, CSS і JS. «Напишіть відмінності блокових елементів від малих», «входить padding в підсумковий width елемента», «дані три блоки, зробіть так, щоб два з них обтікали третій», «розташуйте два блоки так, щоб один займав всю ширину вікна, а інший був всередині першого і розміром в його половину, та ще й посередині по вертикалі і горизонталі », і т. д. досить цікаво, і за моїми особистими суб'єктивними відчуттями, я був досить непоганий.

Але і туди теж мені не судилося потрапити - знайшли когось крутішого.

Про це інтерв'ю я мало що пам'ятаю. офіс Credics знаходиться в Бней-Брак. Там мене проводити співбесіду співробітниця відділу кадрів, і на цей раз не було ніяких завдань. Просто діалог, що я вмію, що хочу, ким бачу себе через п'ять років, чи готовий вирішувати виникаючі проблеми самостійно і працювати один, а не в команді.

Туди я не потрапив, і, на жаль, співробітники відділу кадрів не мають звичаю повідомляти причину. Тому можу тільки здогадуватися, що за моїми розповідями я був недостатньо досвідчений. А там хто знає, які якості вони шукали.

Пропонували мені співбесіду і в дуже успішному стартапі , Що спеціалізується на «приголомшливих презентаціях». Вони на той момент вийшли на дуже серйозних американських інвесторів і всіляко розширювалися. Був потрібен досить сильний кодер, і я їм свідомо не підходив, але на інтерв'ю пішов - знову за досвідом.

На цьому співбесіді мені не дали ніяких практичних завдань. Попросили показати, чим я займався на попередній роботі, а потім почалася перевірка теорії. Задавали питання по HTML + CSS, причому потрібно було відповідати усно, знаючи, до чого призведе той чи інший набір стилів на екрані. Запитали про CRUD, про який нам в університеті колись мигцем розповідали, і про який я благополучно забув.

Намагалися запитати про протоколи http / https - заголовки, структура, але на той момент всього цього я теж не пам'ятав. Так що, як я сказав вище, я їм не підходив, і з самого початку інтерв'ю було ясно, що мені нічого не світить, але це був хороший досвід в тому плані, що я отримав розуміння, в яких областях потрібно заповнювати прогалини знань.

Згадав ще одне класне інтерв'ю, яке дуже здорово розширило моє розуміння про те, що я ще не знаю, і що мені життєво необхідно дізнатися. Я не пам'ятаю, чим конкретно займається ця компанія, але це дуже легко гугл.

Співбесіда вів російськомовний тімлідер. Здається, його звали Олег. З короткої розмови з ним, я зрозумів, що кодіт він приблизно стільки, скільки я взагалі живу. Співбесіда обійшлося без докладних розповідей про себе і завчених промов. Від мене були потрібні міцні теоретичні знання з HTML і JS. Був виданий набір аркушів із завданнями, набір чистих аркушів для відповідей і необмежену кількість часу в межах розумного. Питання були з позиціонування елементів, по тому як працюють конкретні функції JS типу indexOf, lastIndexOf, map і так далі. Щось з цього я знав, а щось ні. Інтерв'ю я, зрозуміло, не пройшов, так як був потрібний набагато сильніший кодер, але я дуже добре зрозумів, в який бік розвиватися.

Сталося чудо!

Було ще кілька інтерв'ю, згадати які у мене не виходить. У пошуках роботи пройшло десь півтора-два місяці. Співбесіда змінювалося співбесідою, прочитувалась книга за книгою, потихеньку долалися онлайн-підручники з JS і PHP.

І тут сталося диво, і робота в Ізраїлі знайшла мене сама. Ну майже…

Хтось уважний, напевно, запідозрив щось неладне, коли я згадав ім'я начальника в найпершому інтерв'ю. Так-так, мені зателефонував рекрутер, і сказав, що мене беруть туди на роботу. Виявилося, що вони чомусь не могли зі мною зв'язатися.

В черговий раз всесвіт пожартувала з мене і моїми зусиллями: стільки співбесід, стільки різних завдань, біганини і спроб краще підготуватися після чергового провалу, а мене беруть на роботу туди, де було найперше і найпростіше інтерв'ю, що складається тільки з розповіді про себе. Те ж саме було і на Масі , Де я кілька місяців і силу-силенну праць доклав, щоб стати сетевіком, а потрапив на стажування програмістом.

Робота в Innstant

 1. огранізаціонно складова
  Почну з організаційної частини. Мій робочий день починається приблизно о 9 годині ранку. Приблизно тому, що ніхто строго не стежить за цим. Офіційно робочий день 8.6 години, але ніколи немає проблеми прийти пізніше або піти раніше. Я через свою надмірну відповідальності весь час відпрошувався у начальника в разі необхідності, але під кінець йому це набридло, і він сказав: «You can leave whenever you want. You manage your time. »В цьому плані мені дуже пощастило з місцем роботи: головне - зробити завдання, а не йти і приходити по годинах. Проте законодавство країни зобов'язує вести облік часу, тому у наших співробітників є RFID-чіпи, якими вони проводять близько спеціального закріпленого на стіні пристрою, що враховує час початку робочого дня і кінця. Мені цей чіп чомусь не дали. Іноді я нагадую начальнику, і він каже, що так, треба зробити, і забуває. Ну і я забиваю.Когда я тільки почав працювати, начальник допоміг мені заповнити податкову декларацію. Вона, зрозуміло, на івриті, так що мені він ставив запитання англійською, а сам вписував потрібні дані. У нового репатріанта є податкові пільги - «некудот зікуй». Кожна «нікуди», якщо я правильно пам'ятаю, становить 218 шекелів, а цих некудот у мене 3.75. Детальніше про це можна прочитати в статті від адвоката и в моєї власної статті .
  В Ізраїлі дуже поширена практика, давати машини від роботи. Із зарплати утримується певна сума, і співробітник отримує машину в своє особисте користування. У Innstant такого немає. Часто в компаніях є столові або дають картки з лімітом наприклад 70 шекелів на день, щоб замовити собі обід. У Innstant немає і цього, але мене це теж не засмучує: я готую собі сам. Крім того, є практика сплачення співробітнику проїзду. Це обговорювана величина в залежності від місця проживання. У Wispa я обговорював цю суму, а тут немає. Мою бажану зарплату затвердили без розмов, тому випендрюватися заради пари сотень шекелів я не став: аж надто радів влаштуватися.
 2. колектив
  R & D відділ Innstant'a розташовується в двох суміжних офісах на одному поверсі офісної будівлі. У першому офісі знаходиться колцентр, де надається підтримка клієнтам 24/7.
  В іншому офісі сидимо ми - команда розробників, що складається з 6 чоловік на чолі з начальником, який заснував фірму, а формально є CTO (Chief Executing Officer).
  У команді розробників крім начальника його брат Анір, а так само Максим, Марк і Діма. Всі троє російськомовні, так що ви розумієте, як мені пощастило і на якому рівні мій іврит. З російськомовними я спілкуюся, зрозуміло, російською, а з іншими - англійською. Хоча через рік, начальник та інші співробітники потихеньку починають здогадуватися, що я все-таки щось розумію на івриті, і раз від разу починають вести зі мною діалог на ньому. У невеликому кабінеті, суміжному з нашим офісом, розташовується ще один начальник Нір, компаньйон Ноама. А так же там працює Асаф, що відповідає за продажі наших продуктів і роботу з клієнтами.
 3. проекти
  Першим моїм завданням була розробка мобільної версії Innstant'овской системи бронювання готелів. Чесно кажучи, я розраховував на якийсь невеликий проект або модуль до існуючої системи і порядком злякався від такого. Але Ноам сказав, що я тут не для легких задачок. На щастя, від мене не вимагали відразу підкорити Еверест. А Діма був дуже добрий і терплячий, поки пояснював мені, як працює будувалася роками система. Вони не використовували ніяких хіпстерскіх фреймворків, типу Angular. Бекенда побудований на Doo Framework, який нікому не відомий. Вибирав його хардкорний програміст Марк по одному йому відомими критеріями. На момент, коли я почав там працювати, цей фреймворк не мав навіть документації ... Повний інформаційний вакуум. Фронтенд побудований на звичайному JS / JQuery з підключаються по потребі плагінами. Активно використовується Bootstrap. Ну і, власне, все.

  Десь за пару місяців я впорався з цим проектом, потім він був відкладений у довгий ящик, і тільки в грудні 2015 року його все-таки запустили в продакшн. Подивитися можна на www.innstant.com , Зайшовши з мобільного клієнта. Потім був цілий ряд проектів. Я допрацьовував систему для можливості бронювання польотів і трансферів, робив BI-систему з графіками для аналізу власниками готелів своїх конкурентів. Був проект власної системи обліку та адміністрування бронювань і розробка пошукового віджета для підключення на сторонні сайти. На 2017 рік заплановані різні B2C і корпоративні проекти: наприклад, основні сервіси Innstant'a пишуться з нуля на Laravel і Vue.js. Так що ми еволюціонуємо.

Так що ми еволюціонуємо

А ось так виглядає моє робоче місце (насправді, вже не так 🙂 - ми переїхали в інший більш хороший офіс). Немає дизайнерських надмірностей, якогось креативу - звичайний стіл, комп'ютер, стілець і зошит для записів.

Робота в Ізраїлі - в допомогу тим, хто шукає

А наостанок, як і обіцяв, поділюся купою корисних посилань на тему «Робота в Ізраїлі». Тут і конкретні фірми, куди можна подати резюме на вакансії, і хедхантери, і багато чого ще. Посилання, звичайно, найбільше підійдуть тим, хто має відношення до IT, але навіть якщо ви і не з цієї сфери, велика ймовірність, що ви знайдете щось корисне і для себе.

Хедхантери

Через 3-4 дні після подачі резюме їм потрібно передзвонити з приводу поданого резюме і особливо вказати те, що у вас є конкретні навички, дуже підходящі для тих позицій, що вказані на цих сайтах.

Ethosia - http://www.ethosia.co.il/
Nisha - http://www.nisha.co.il/Niche/1
Others - http://www.nbn.org.il/aliyahpedia/employment-israel/managing-the-job-search/headhunters-employment-agencies/

Списки стартапів

https://mappedinisrael.com/job-posting-israel-startup
http://www.startupjobs.co.il/
http://www.ilventure.co/jobs

Робота в Ізраїлі в великих компаніях

Крім того, раджу звернути увагу на Intel, WIX, IBM, Taldor, Cisco, Emaze і Plataine.

Сайти для пошуку роботи (в першу чергу пробувати Runner)

Alljobs - платний. Вартість щомісячного абонемента - 40 шекелів. Тільки на івриті.
Runner - безкоштовний, тільки на івриті.
Jobmaster - тільки на івриті. Можна створити безкоштовний аккаунт.
Drushim - тільки на івриті.
Jobnet.co.il - доступний англійською мовою.
Doska.co.il - доступний російську мову.
Muvtal.co.il - тільки на івриті.
ovedonline.co.il/
israemploy.net/job_search.php
jobinfo.co.il/
localista.com
jobportal.co.il
jobtov.co.il/
che.org.il/univer-drushim.html
kibbutz.org.il/
cps.co.il/
manpower.co.il
lm .co.il /
danel-jobs .co.il /
ors.co.il/
pilat.co.il/
esramtech.co.il/
jobcq.co.il/
anash.co.il/
http://www.apm.co.il/
avigal.co.il/
adecco.co.il/
http://www.shiluv-job.co.il/
tigbur.co.il
tafkid-plus .co.il
amitim.co.il/
dr-jobs .co.il /
www.hotamishi.co.il
nisha-hr .co.il
archijob.co.il/
enosh.co.il

Допомога в працевлаштуванні в Ізраїлі

Крім самостійного пошуку, можна звернутися в державні та недержавні організації за допомогою в пошуку роботи.
Міністерство Абсорбції і Центри працевлаштування - допомагають з інформацією, проводять лекції та консультації з працевлаштування, направляють на курси. На сайті є російська мова.
Біржа праці ," Лішкат Таасука »- безкоштовна професійна орієнтація. Посібники, курси, допомога в працевлаштуванні.
молодіжні центри - консультації, семінари, допомога в працевлаштуванні, допомога з резюме. Допомога малим бізнесам в Єрусалимі.

Соцмережі, протекція

Заведіть аккаунт на LinkedIn, додайте якомога більше людей. Крім того, робота в Ізраїлі дуже-дуже часто знаходиться завдяки протекції і сарафанне радіо. Десь хтось почув про нову вакансію, з кимось поділився інформацією, і ось ви опинилися в потрібний час в потрібному місці. Часто дуже ефективно не просто подати резюме на сайт компанії, а прийти туди особисто і вибити собі інтерв'ю. Нахабство міста бере, а мотивація - завжди дуже істотний плюс. Не забувайте і про групи в Facebook - на тому ж Secret Tel Aviv дуже часто публікують актуальні вакансії з самих різних сфер.

• Фріланс

Xplace - платно. Є англійська мова.

На цьом все. Полотно вийшло вже дуже велике, але що поробиш. Розповідаємо про статтю друзям, родичам, сусідам, лайкать і репоста кнопочками соцмереж нижче, щоб задобрити бога сарафанне радіо. Робота в Ізраїлі чекає вас, якщо ви хочете її знайти. Всім бобра.

UPD: натрапив на нову добірку посилань по темі «робота в Ізраїлі» і оновив статтю. Шукайте їх в блоці з соціальними кнопками «Лайфхак за репост».

UPD2: дуже корисною до прочитання буде стаття про права працівників в Ізраїлі . У вас з'явиться досить повне уявлення, що вам належить за законом і на що звертати увагу при влаштуванні на роботу, в розмовах з начальником, в трудовий контракт і так далі.

UPD3: недавно виявив, що у мене неправильно списувалися податки, тому що були Неактивована пільги, покладені новому репатріантові. Про те, які пільги покладаються новому репатріантові і як я вирішував цю проблему, можна почитати в статті про некудот зікуй .

UPD4: моя стаття почалася з сумною ноти - мене звільнили. Для мене тоді це стало ударом, як і для багатьох людей, що опинилися в моїй ситуації. Щоб знати про свої права і як повинна відбуватися процедура звільнення в Ізраїлі, рекомендую детальну і дуже пізнавальну статтю .

словничок

досвід - [нісайон] -

נִיסָיוֹן

інтерв'ю - [реайон] -

רֵאָיוֹן

зарплата - [маскорет] -

מַשׂ כּוֹ רֶת

програміст (але частіше рекрутери вживають слово «мефатеах») - [тохнітан] -

תוֹכנִיתָן

начальник - [менаhель] -

מְנַהֵל

очікування (часто запитують в контексті, яку зарплату ви чекаєте / хотіли б) - [ціпіот] - צִיפִּיוֹת

Якщо у вас є питання, задавайте їх у коментарях нижче або на Facebook .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью