• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Робота на дому в Інтернеті з хорошою зарплатою

Отримайте роботу своєї мрії, не виходячи з дому Отримайте роботу своєї мрії, не виходячи з дому. Висока зарплата, швидке навчання, ГАРАНТІЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ!

Відео Інтерв'ю Олександра Новикова у Олександра Коцеруби.

Як готується персонал для інфобізнесменов і не тільки. Як отримати роботу на дому і заробляти в інтернеті.

Відео-інтерв'ю Олександр Новіков Олександр Коцеруба.

<< Знайти роботу своєї мрії на DreamWorkPro.Ru >>

Спочатку безкоштовне навчання!

Сторінка із запрошенням Олександра Коцеруби вступити в Академію

<< Знайти персонального співробітника для свого бізнесу >>

Нижче приведу текстову версію інтерв'ю.

Добрий день, дорогі друзі, з вами Олександр Новиков і Олександр Коцеруба.

─ Добрий день.

Сьогодні я хотів обговорити з Сашком кілька питань і розпитати про їх проекті « DreamWorkPro » , Який зараз просто колосально набирає популярність, і далі ми дізнаємося чому.

─ Так, привіт Саша. Привіт, шановні телеглядачі. Я так розумію, що треба про проект щось розповісти?

Так, Саша, скажи пару слів про проект.

─ Мене звуть Олександр Коцеруба. Ми з моїм бізнес-партнером Сергієм Довбиш запустили перший кадрово-тренінговий центр в Рунеті, який присвячений професійній підготовці фахівців, віддалених співробітників для інтернет-підприємців.

Проект існує менше року. Найперший тренінг ми запустили в листопаді 2012 року і зараз у нас вже більше трьохсот випускників, які успішно працевлаштовані, успішно працюють, заробляють гроші, будують кар'єру віддаленого співробітника і цілком задоволені люди.

Скажи, будь ласка, наскільки ти оцінюєш популярність даної професії? Наскільки її може освоїти, скажімо, простий обиватель, середньостатистичний, від 35-ти і старше? Зараз такий рівень людей у нас пішов в інтернеті, які прагнуть за знаннями і намагаються знайти альтернативу.

─ Взагалі про популярність даної професії можна судити тільки виходячи з того, наскільки сильно інтернет розвивається, зараз кожен це може спостерігати. Сьогодні ми не тільки вдома можемо користуватися комп'ютерами і ноутбуками, але навіть десь на відпочинку, на природі ─ ми з планшетами, телефонами, тобто постійно в інтернеті. І, зрозуміло, кожен день з'являються тисячі і тисячі проектів.

Це інтернет-магазини, це різні сервіси, це проекти Інфобізнес, рекламні агентства, які спеціалізуються саме на інтернеті. Це якісь тренінгові центри, які виходять в інтернет. Величезна кількість проектів з'являється і що відбувається?

Цим проектам потрібно розширюватися. Для того, щоб розширюватися, їм потрібні співробітники. Через те, що проектів з'являється все більше, а людей, які здатні професійно займатися цією діяльністю, постійно не вистачає, з'являється кадровий голод.

Тому що інтернет-фахівців не навчають в інститутах, в коледжах, в академіях. Насправді є поодинокі навчальні заклади, які здатні готувати людей до роботи в інтернеті. І ми зараз допомагаємо опрацювати це кадровий голод. Тим проектам, у яких ця проблема максимально гостро стоїть, ми намагаємося допомагати і готувати для цих проектів професійних співробітників.

Тих людей, які хочуть працювати віддалено, які не хочуть бути прив'язаними до офісу. Які хочуть вільно переміщатися, ось як я зараз, наприклад. Я кожен місяць кудись виїжджаю і при цьому я працюю. Якщо вам цікаво, якщо вам дійсно в кайф працювати віддалено, відвідувати різні місця, якщо вам дійсно хочеться заробляти серйозну зарплату, ви живете в маленькому провінційному місті, а хочете отримувати зарплату, як у столиці, наприклад, Москві, Києві, і так далі.

Це реально.

─ Цілком реально. Відповідно, ця робота вам ідеально підійде, навіть без якихось сумнівів.

Відповідно, ця робота вам ідеально підійде, навіть без якихось сумнівів

Саша, скажи, скільки часу потрібно для того щоб підготувати фахівця, помічника, наприклад, інфобізнесмена, або для інтернет-магазину? Скільки часу у вас це займає?

─ Там все індивідуально. Тому що це залежить від навичок людини, який спочатку починає цим займатися. Тому що до нас, буває, приходять люди, які навіть комп'ютером нормально не володіють. Такі базові речі починають розпитувати, і звичайно, навчання таких людей займає більш тривалий час.

А є люди, які вже все знають і вміють, їм потрібно тільки напрямок дати. Такі люди досить швидко здобувають освіту, отримують саме цю кваліфікацію, проходять атестацію та отримують вже роботу.

Наскільки у вас ця програма розрахована? Для середнячків, які вже вміють вмикати комп'ютер, вміють в соціальних мережах ходити і знають програми Word, Excel?

─ Універсальна програма йде у нас три місяці.

Три місяці?

─ Так, тобто протягом цих трьох місяців людина, по-перше, може сам зрозуміти, яким напрямком йому займатися. Тому що якщо ми зараз будемо говорити, як ти правильно сказав, помічник інтернет-підприємця ...

А які у вас напрямку є?

─ Ось, з приводу направлення. За великим рахунком, ми зараз виділяємо вже дванадцять спеціальностей, все розширюємося. Ми починали з п'яти, зараз вже дванадцять. Якщо вже зовсім великі напрямки вибирати, їх виходить сім. Цей напрямок трафіку, тобто залучення нових відвідувачів, залучення нових клієнтів.

Це менеджери з продажу, там теж своя специфіка є. Є менеджери із запусків; є менеджери, які продають вже існуючим клієнтам. Є менеджери, які якісь автоматичні продажу вибудовують, ланцюжки листів і так далі; а є менеджери, які працюють тільки по телефону ─ це менеджер по роботі з клієнтом, з продажу через телефон.

Є менеджери, які працюють з контентом, тобто всілякі відео, відеоролики, монтаж, обробка, підготовка роботи з текстами, підготовка роботи з аудіо ─ все, що пов'язано з контентом, написання продають сайтів, написання продають статей і так далі. І ще цілий ряд напрямків, це довго перераховувати.

Одним словом ви даєте базове, а людина вже далі, через місяць-півтора, визначається, що йому цікавіше.

─ Та й він проходить спеціалізацію.

Він проходить спеціалізацію, в подальшому у вас йде атестація, ти сказав.

─ Так, людина повинна скласти іспит. Причому цей іспит він здає практично. Ми знаємо, є такі школи, коли в кінці дають тести ─ ми теж всією командою проходили ці тести, вони насправді нічого не значать.

Тобто вас не будуть просити проходити тести, коли ви працевлаштовані. У вас зажадають, щоб ви сьогодні з'явилися на роботі, дадуть два-три дні на вивчення специфіки даного проекту і потім ви повинні вже працювати. Щоб наші учні могли повноцінно працювати, ми стажуємо учасників в реальних проектах.

У реальних підприємців?

─ Так, як то кажуть ...

У бойових умовах, так би мовити.

─ У бойових умовах, так, в ситуаціях, наближених до реальності, максимально наближених. У нас зараз йде якраз останній потік, четвертий вже, тренінг «Менеджер інтернет-проектів», там у нас третя або четверта тиждень йде, а у хлопців йде вже друга практика. Була практика, де вони повністю трафіком займалися, теж в різних проектах.

Там і засоби масової інформації у нас є, і журнал свій є, у нас є повноцінний тренінговий центр , У нас є сервіс по роботі надання послуг і так далі. Всі учасники можуть попрацювати в різних проектах, зрозуміти різну специфіку роботи. Наприклад, продаж фізичних товарів, інформаційних товарів, надання послуг і так далі, і плюс ─ попрацювати в різних спеціальностях.

Зазвичай до кінця цих практик всі учасники розуміють, чому їм найбільше подобається займатися. Припустимо, один говорить: «трафік не хочу, мені подобається контент», а інший: «мені не подобається контент, подобається трафік».

А друга частина навчання ─ їх поділяють на спеціалізації. Трафік подобається, займається трафіком, контент ─ значить контентом. В кінці людина вже точно знає, чим він хоче займатися, що йому цікаво і має всі необхідні навички.

При цьому він має ще й базові знання в інших областях, тобто він не тільки заточений на трафіку, якщо попросять статтю написати, ну, дуже потрібно ...

Він може перекваліфікуватися?

─ Він може перекваліфікуватися, він може дійсно взяти і зробити, тобто ми готуємо універсальних.

У мене на твій відповідь виникло чергове запитання: скільки людей ви вже навчили? Ти говориш, що у вас вже четвертий потік, відкрий секрет, скільки людей пройшло через вас?

─ Через нас пройшло вже 300 осіб, які працевлаштувалися.

300 осіб?

─ Так, причому 100 з них, вірніше, більше 100 ─ це ті, які працевлаштувалися завдяки нашому кадровому центру, тому що всім випускникам ми гарантуємо працевлаштування, звичайно, хто атестацію пройде.

Добре.

─ А решта 200 з гаком людей працевлаштувалися самі, в процесі тренінгу, тобто вони навіть не стали ...

Самі шукали.

─ Так, вони не стали чекати поки чергу дійде. У нас відділ з працевлаштування невеликий, працюють тільки три людини в цьому напрямку, і шикується черга. Спочатку йдуть ті, хто добре себе проявили, потім ─ за ступенем напрацювань, скажімо так.

Скажи тоді пару прикладів успішних підприємців, проектів, де працюють вже ваші люди.

─ Можна зараз довго перераховувати.

Ну, хоча б двох-трьох.

─ Якщо брати великих гравців, то це Азамат Ушанов. У нього, по-моєму, три наших людини працюють.

Три людини.

─ По суті, ми зараз вибудовуємо йому команду. У Євгена Ходченкова працюють, це проект «Твій старт». Працюють у Володимира Довганя, працюють в проекті «Info-DVD». Працюють у Яна Владимирова ─ Вебінар 2FM. Працюють у Сергія Балакірєва ─ Imsider.ru і його інтернет-магазини. Працюють у Олексія Захаренко у Дмитра паріїв.

Працюють у Олексія Захаренко у Дмитра паріїв

Так, ви бачите, наскільки висока кваліфікація, підготовка саме тренінг-центру. Саш, я розумію, що ви з Сергієм цю роботу просто не потягнули б і не впоралися. Хто і що вам допомагає? Яка команда у вас зараз, як ви розширилися і що робите для цього?

─ Кажуть, що найідеальніший бізнес ─ це той бізнес, який народжується зі своїх власних потреб. Тому ми поставили собі за цією проблемою, що треба нам якось рости, удвох вже набридло бути такими терминаторами, які сидять з ранку до вечора. Особливо показово це було, коли ми на місяць поїхали в Таїланд і в море виходили купуватися о першій годині ночі, якраз перед сном.

Коли сонце сідало.

─ Так, коли сонце сідало. І ми зрозуміли, що нам самим потрібна команда, а звідки її взяти? Ми не хотіли йти по шляху більшості інтернет-підприємців: «я зараз в базу кину»

«Пропозиція, заповніть мені анкету».

─ Так, «заповніть мені анкету, прийдіть».

«Я буду вибирати».

─ Ні, ми всім інтернет-підприємцям пояснюємо, що ті люди, які знаходяться у вас в розсилці ─ це ваші фанати. Раз людина підписався, він хоче бути таким як ви, він не хоче працювати на вас. І скільки ми чули прикладів, коли люди намагаються з бази набрати людей.

Згоден, я сам такий, сам пробував. Більше 60-ти анкет прийшло, не взяв нікого.

─ Навіть якщо когось набираєш, вони через два місяці він сказав тобі: «поки, я розібрався з твоїм бізнесом, я пішов далі». У вас, наприклад, розсилка «Як побудувати свій бізнес в інтернеті» і підписуються ті люди, які хочуть бізнес в інтернеті розвивати, а ви їм пропонуєте працювати у вас. І відбуваються потім різні речі.

Вони знову починають через півроку нових людей набирати. Виходить така текучка, а всі ці півроку ти цих людей навчаєш, по суті, безкоштовно.

Ми пішли іншим шляхом і зробили спеціалізацію по підбору співробітників і з навчання спеціальності. У нас люди в розсилках додаються, які хочуть саме працювати. Їм, можливо, не цікавий ваш бізнес вони не хочуть ...

Ставати гуру.

─ Так, заводи, пароплави ─ це їм може не цікаво. Є люди, які хочуть заробляти, наприклад, 30-50 тисяч рублів на місяць і при цьому не морочитися бізнесом, не нести відповідальності, ризики, рекламний бюджет.

Та й працювати коли зручно: вдень, вночі, в будь-який час.

─ Так, в будь-який час, тобто плаваючий графік. Зазвичай як все відбувається, якщо брати, наприклад, наші команди? Ми на початку тижня даємо завдання, потім у нас прописаний кожен день, певні контрольні точки, тобто протягом дня ми відстежуємо виконання завдань, які наші співробітники повинні виконувати.

Уточни тоді, скільки у вас співробітників.

─ У нас команда росте дуже великими темпами. У березні цього року у нас було всього три людини.

Три людини?

─ Так, зараз 26 і вони додаються. Насправді при цьому у нас реальний кадровий голод.

Ти хочеш сказати, вам мало ще 26-ти людина?

─ Так, зараз в нашій компанії є чітке розуміння, що розмір нашого масштабу безпосередньо зав'язаний з кількістю людей в команді. Тому що є завдання, які неможливо виконати одній, двом, трьом, п'ятьом.

Якщо ти дійсно хочеш на ринку обґрунтовуватися, то тобі потрібні люди, потрібні кадри ─ кваліфіковані, професійні, які здатні вирішувати завдання на досить високому рівні, швидко, якісно і давати потужний результат. Тому насправді команда повинна бути велика. Якщо ви інтернет-підприємець і ви серйозно замислюєтеся про бізнес, у вас є якісь доходи, але у вас немає помічників, я сміливо можу сказати ...

Звертайтеся до Саші.

─ Так, ваш зріст зараз обмежений тим, що у вас просто немає людей. Ви самі робите ту роботу, яку ви не повинні вже робити. Багато підприємців цього не розуміють. У нас зараз є Коучингова група, ми, крім віддалених співробітників, ще й працюємо, до речі, з Сашком теж спільний проект, який називається «Шлях до мільйона» ─ Коучингова група.

Туди набираються саме інтернет-підприємці, тобто люди, які роблять свій бізнес. У нас там є люди, які заробляють вже по 200-300 тисяч в місяць. Вони приходять до нас кожного тижня і кажуть: «хлопці, а як, а що ж мені ще зробити?»

«Як вирости, як збільшитися?»

─ Щотижня говоримо: «наймайте людей». Тому що ви сидите, займаєтеся тим, що самі верстаєте підписні сторінки, самі викладаєте на Ютубі, самі пишете якісь статті в розсилку. Замість цього ви повинні займатися якимись стратегічними речами, ви повинні планувати якісь продукти запускати, які тренінги, з постачальниками домовлятися та інше. Де ви бачили, щоб директор заводу стояв біля верстата? Ви повинні зрозуміти, що є речі, якими ви не повинні займатися. Це ще дуже важко до людей доходить. Доводиться щотижня їх змушувати, потім вони наймають людей і не уявляють, як вони могли раніше без них працювати.

Тому закруглити це інтерв'ю, не будемо його розтягувати. Насправді ми відкрили вам нову спеціальність, нову можливість. Як стати помічником інфобізнесмена, або компанії, або підприємства якогось цікавого. Саша розповів, що у Довганя працюють люди. У нього живий бізнес і є віддалені співробітники, які розвивають його проекти в інтернеті.

Тому ви можете стати одним з них, звернувшись до Саші в кадрове агентство, пройти всі етапи, вибрати те, що вам потрібно. Надалі ви подивіться і якщо вам сподобається робота підприємця, ви самі зможете стати інфобізнесменов і наймати вже собі команду. Але це буде вже другий етап вашого розвитку. На цьому у мене все. Спасибі, дорогі друзі. Дякую, Сашко.

─ Дякую.

Дуже гарне інтерв'ю, було здорово, я думаю, ми розкрили всі секрети.

<< Знайти роботу своєї мрії на DreamWorkPro.Ru >>

Спочатку безкоштовне навчання!

Сторінка із запрошенням Олександра Коцеруби вступити в Академію

<< Знайти персонального співробітника для свого бізнесу >>

<< Знайти персонального співробітника для свого бізнесу >>

Я так розумію, що треба про проект щось розповісти?
Скажи, будь ласка, наскільки ти оцінюєш популярність даної професії?
Наскільки її може освоїти, скажімо, простий обиватель, середньостатистичний, від 35-ти і старше?
Величезна кількість проектів з'являється і що відбувається?
Саша, скажи, скільки часу потрібно для того щоб підготувати фахівця, помічника, наприклад, інфобізнесмена, або для інтернет-магазину?
Скільки часу у вас це займає?
Наскільки у вас ця програма розрахована?
Три місяці?
А які у вас напрямку є?
У реальних підприємців?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью