• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Робимо кльовий банер для B17. Урок 3 "Безкоштовні способи створити банер своїми руками"

Привіт, колего!

В минулих уроках ви дізналися про те, яка реклама буває на B17 і яким вимогам повинен відповідати банер. Цей урок присвячений інструментам, за допомогою яких можна безкоштовно створити банер.

Хороша новина - зробити рекламний банер можна за допомогою стандартної програми з офісного арсеналу Microsoft Office, яка називається Power Point. Думаю, ви вмієте з нею працювати або хоча б бачили презентації, які виконані за допомогою цього інструменту.

Його плюси:

 • Power Point доступний і безкоштовний, він напевно вже є на вашому комп'ютері
 • З ним звично і зручно працювати, якщо ви користуєтеся стандартними програмами MS Office
 • Багато кириличних шрифтів

Ось приклад рекламного банера, який я зробила в Power Point буквально за пару хвилин. Він складається з зображення (дівчинка з кішкою), фону, створеного з стандартної фігури (білий прямокутник під написом) і самої написи.


Як ви бачите, все "дешево і сердито". Так як наші банери на B17 маленькі, всього 150х250 пікселів, картинку потрібно буде ще зменшити, вона стане більш чіткою і не буде видно дрібні недоліки, якщо ви їх допустили.

Як зменшувати банер, я розповім в самому кінці нашого курсу. Якщо ви вважаєте, що можливостей Power Point для вирішення вашої поточної завдання досить, можете швиденько зробити банер на манер цього з дівчинкою і котом, і очікувати урок №8 (він буде в неділю).

Однак, якщо ви хочете спробувати інші варіанти, залишайтеся з нашим курсом і продовжуйте вивчати безкоштовні інструменти зі створення банера.

Наступний доступний і набагато більш просунутий в плані дизайну варіант - це онлайн-ресурс (попросту - сайт), який називається canva.com . Хтось каже "Канва", хтось "Канва" - суті це не міняє: Сanva.com один з кращих доступних онлайн-ресурсів для створення візуального контенту. До речі, ось їх логотип:

До речі, ось їх логотип:

Canva відрізняється тим, що має величезний набір готових безкоштовних шаблонів різного візуального контенту, і цей набір постійно поповнюється. Використовуючи цей ресурс, просто неможливо зробити щось негарне :)

Також, Canva має масу безкоштовних картинок, які можна використовувати для створення свого банера, різні рамки, лінії, фони, іконки ... Щоб спробувати все-все-все, буде потрібно багато часу. Працювати з Canva дуже захоплююче.

Недостатоком цього ресурсу фахівці називаеют те, що спочатку він англомовний (батьківщина Canva - Австралія). Інтерфейс сайту виконаний російською, але багато шрифти, представлені на ресурсі, не мають кириличного варіанту. У нашому випадку це означає, що деякі готові дизайни доведеться міняти, замінюючи там шрифт на більш відповідний.

Я заздрю ​​тим, хто в перший раз познайомиться з цим ресурсом - він простий, зручний, естетичний і вселяє віру в свої дизайнерські здібності.

У наступному уроці ми познайомимося з Canva ближче і вивчимо ті можливості, які будуть потрібні нам для виготовлення банера.

Якщо ви користуєтеся Power Point, спробуйте створити рекламний банер з трьох елементів (картинка, фон і текст). Поділіться своїми результатами в коментарях до уроку.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью