• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Реклама відео ВКонтакте

Один з варіантів реклами, пропонованих соцмережею Вконтакте - це відеоролики. Відеоролик завантажується в особистому кабінеті рекламодавця - на вкладці «Орієнтування» в блоці «Що ви будете рекламувати» потрібно вибрати пункт «Відеозапис». Допустимі формати AVI, MP4, 3GP, MPEG, MOV, MP3, FLV або WMV, максимальний розмір - 200 Мб. Крім завантаження з локального комп'ютера можна завантажити запис з зовнішнього відеохостингу, наприклад, з Youtube. Для рекламодавця доступна статистика переглядів.

Вконтакте

Показується така реклама перед відео Вконтакте. Користувач, натиснувши на оголошення, починає переглядати рекламний ролик в стандартному програвачі Вконтакте. Одночасно у вікні з роликом може відображатися посилання на сайт або співтовариство рекламодавця або можливий перехід по кліку на відео. Тривалість рекламного відеоролика становить 15-20 секунд, через деякий час з'являється можливість пропустити ролик, однак це можливо не у всіх відеозаписах. Обмеження на рекламу присутні, але вони стандартні - відео не повинно порушувати авторських прав, бути легальним і не містити пропаганди насильства або еротичних сцен.

Для реклами відео ВКонтакте пропонує 2 формату оголошень: великий формат і ексклюзивний формат. Для відеореклами доступні ті ж налаштування таргетингу , Що і для інших рекламних форматів - місце проживання, стать, вік. Що стосується оплати, то реклама відео вконтакте може оплачуватися як за покази, так і за переходи. При невеликому бюджеті така можливість вибору дуже зручна. Зверніть увагу: при рекламі відео переходом вважається клік по рекламному оголошенню, а не перехід на сайт рекламодавця.

Хоча реклама перед відео вконтакте нагадує розміщення реклами на хостингах типу Youtube або Rutube. Однак її популярність значно вище. Це пов'язано, по-перше, з порівняно невеликою платою за показ, по-друге - з можливістю транслювати за ці гроші рекламу на величезну аудиторію, за рахунок великої кількості майданчиків. До того ж, в соцмережі відеореклама нерідко стає вірусної. Точніше, вірус вконтакте не реклама, а відеозаписи, якими користувачі діляться один з одним, розміщують на стінах або додають в закладки.

Точніше, вірус вконтакте не реклама, а відеозаписи, якими користувачі діляться один з одним, розміщують на стінах або додають в закладки

Плюсом появи реклами відео вконтакте стала і можливість легально розміщувати в інтернеті деякий контент - в першу чергу, мова про популярних телесеріалах. Наприклад, на партнерських умовах розміщується серіал «Кухня» - зрозуміло, спочатку показується реклама перед відео вконтакте. Але, судячи з кількості переглядів і перепис, користувачам це не дуже заважає.

Вас також може зацікавити

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью