• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Реклама в блогах: ідеальний кейс | Реклама в інтернеті - блог про онлайн рекламі

Щоб розбавити песимістичну картину про рекламу в блогосфері, яка у мене вийшла завдяки двом попереднім постам по цій темі, наведу як контраргумент позитивний приклад.
Щоб реклама була ефективною, блогер повинен бути щиро зацікавлений. І сто баксів в даному випадку не аргумент. Я б сам довго підбирав приклад, якби не натрапив на живий кейс.
Щоб розбавити песимістичну картину про рекламу в блогосфері, яка у мене вийшла завдяки двом  попереднім  постам  по цій темі, наведу як контраргумент позитивний приклад
Все гранично просто. Хочеш на концерт? Розмісти код банера в своєму затишному дневнічке. Серед всіх донорів блогерів, які поставили посилання, буде розіграний один квиток.

Фішка в подвійній мотивації блогера. Перша - отримати халявний квиток на концерт улюбленого виконавця. Друга - розповісти друзям про цей концерт. Адже більшість донорів і без конкурсу самі б написали про те, що збираються на цей захід. До речі, в даному випадку практично виключений варіант качкодзьоба.

Бонус для організатора: вони зберуть базу контактів активних шанувальників таланту музиканта, що дозволить їм надалі спамити розсилати їм запрошення на концерти цього та інших схожих виконавців. А можливо, запрошувати в інші подоброму конкурси.

На жаль, цифр зі статистикою у мене немає. Конкурс тільки почався, так що моніторити блогосферу поки безглуздо. Але прикинути на пальцях можна. Бюджет кампанії: 1 квиток + час на розробку промо-старніцах і банера + пару баксів на посів + час на обробку заявок конкурсантів. Вихлоп - кілька десятків тисяч потенційно зацікавлених блогерів. Правда, з посівом в даному випадку непонятка: чи то хлопці ще його не почали, то чи просто про нього забули.

Як бачите, варіанти, в яких реклама в блогах є ефективною, цілком має місце бути. Головне - підходити до вопрсоу з розумом і використовувати цей інструмент тільки тоді, коли це доречно.

Сподобався пост? Можете перерахувати мені пару баксів на гаманець Z092007339050 або купити комплектуючі для вікон .

Хочеш на концерт?
Сподобався пост?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью