• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Реклама Маркетинг PR

Фізик і лірик Рунета

Фізик і лірик Рунета  Алекса Екслера називають не інакше як знаковою фігурою Рунета

Алекса Екслера називають не інакше як знаковою фігурою Рунета. Дійсно, Екслер багато в чому унікальна людина, в ньому поєднуються вражаюча працездатність (щодня він віддає роботі по 16 годин) і різноманітні інтереси. Він і мережевий белетрист, і популярний блогер, і кінорецензент, і автор ряду технічних підручників комп'ютерної тематики, і мандрівник, і багато ще хто.
Олексій Борисович Екслер народився 28 січня 1966 року в Москві, мама - директор музичної школи, батько - головний інженер проектів по кабельному телебаченню. Екслер рано став самостійно заробляти. Перша робота - пастухом в селі - приносила йому 15 рублів в день, що дуже немало за радянськими часами. У 1983 він вступив в МАІ (кузню не тільки авіаторів, але і сатириків) на факультет "Озброєння літальних апаратів". В інститутські роки перепробував безліч професій - викладача гітари, токаря, астролога, фотокореспондента. Після закінчення вузу зацікавився програмуванням, самостійно осягнувши всі тонкощі комп'ютерної грамоти. І за кілька років пройшов шлях від звичайного "айтішника" до керівника великих проектів.
В кінці дев'яностих Алекс Екслер всерйоз і надовго увійшов в світ Рунета, відкривши персональну сторінку під назвою Exler.ru . Незабаром він повністю переключився на літературну і редакторську діяльність, щодня заповнюючи свою сторінку розповідями або постами, і періодично видаючи окремою книгою накопичений матеріал. Спочатку сайт планувався як звичайний блог (або як це тоді називалося - "веб-огляд"), але досить швидко він перетворився в авторський літературно-публіцистичний проект. Рік від року сайт ставав все популярнішим, і це при тому, що жодного разу не рекламувався за гроші - тільки за допомогою звичайного банерообміну і "сарафанного радіо".
Exler.ru продовжує залишатися головним проектом Алекса Екслера, зараз аудиторія сайту становить близько 45 тисяч чоловік щодня. Крім рецензій та оповідань, єдиний автор свого сайту публікує фотографії з подорожей, подорожні нотатки, огляди гаджетів і веб-огляди, а також так звані "баннізми" - курйозні банери, фотографії, зроблені читачами.

Крім Exler.ru , Алекс - менеджер і головний редактор ще двох інтернет-ресурсів - Softkey.info (Огляди програм і софтверні новини) і "Італоманія" (професійний блог про Італію). Екслер продовжує випускати як художню літературу, так і підручники для користувачів. Про бщий тираж випущених видань перевищив 600 тисяч примірником.

Його перу належать самовчителі "Найповніший і зрозумілий самовчитель роботи в Мережі або приборкання Інтернету", "Комп'ютер - це просто", повісті "Галопом по Європах" і "Записки кота шашлику", збірники кінорецензій "Голлівуд під прицілом Алекса Екслера і кота Бублика" , "50 культових фільмів, які ви повинні побачити" і багато іншого.
Екслер багато в чому задав вектор розвитку блогінгу в Росії, його яскраві публіцистичні прийоми, що називається, пішли в народ, стали копіюватися і набули статусу культових. Чого тільки варта легендарний Кот Бублик, пухнастий співавтор кінорецензій ТДТУ.
"Бублик - це кіт, який жив в сочинському приватному пансіоні, в якому якийсь час моя дружина була керуючої, і ми там проводили по півроку в році, - розповідає Екслер про появу кота - партнера по результатам пошуку фільмів. - Якось раз я приїхав в пансіон взимку один - попрацювати і погуляти на повітрі. Там відкрив на Екслер.ру розділ кінорецензій, для чого кожен вечір дивився якесь кіно. Кот Бублик приходив до мене і спав поруч на ліжку весь сеанс. я включив його в пару рецензій - народу це сподобалося. З тих пір Бублик - майже неодмінний участни кінорецензій, хоча б на рівні епіграфів ".

Теми, що піднімаються в постах ТДТУ, стосуються абсолютно різних тем, але завжди на злобу дня. Про що Екслер не любить говорити на людях, так це про сім'ю: "Ця тема для інтернету закрита - нам в сім'ї достатньо однієї моєї публічності, близькі від неї страждати не повинні".


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью