• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Рейтинг топ хостингів в Україні

 1. доступність
 2. швидкість хостингу
 3. Місцезнаходження
 4. сусідні сайти

На сьогоднішній день немає рішучих думок з приводу того, чи впливає на SEO хостинг, на сервері якого розміщено сайт. Однак існують чинники, побічно впливають на просування, тому ми розглянемо визначення хостингу сайту як одного з нюансів, на які варто звернути увагу, коли мова заходить про SEO.

Давайте по порядку обговоримо ті чинники, які безпосередньо впливають на те, як визначити хостинг сайту, а точніше, на безпосередній вибір того, де розмістити ваш ресурс.

доступність

Коли користувачі шукають щось дуже важливе і потрібне, будь то товар, послуга або інформація, побачивши пропоновані результати пошукової видачі, вони сподіваються, що зайдуть на відповідний сайт, він негайно ж завантажиться і, нарешті, вони отримають те, що вони шукали. Таким чином, першочергове завдання, яку тягне за собою вибір хостингу в Україні або будь-якій країні - знайти host, де знаходиться сервер з достатньою потужністю, щоб забезпечити безперебійну доступність ресурсу як для користувачів, так і для веб-майстрів. В силу цього краще робити ставку на більш великих провайдерів, які, на відміну від регіональних, мають більше технічних можливостей.

швидкість хостингу

Якщо сайт завантажується надто довго, користувач не буде чекати біля моря погоди - ваші конкуренти не дрімають. Тому варто звернути увагу на час відгуку, завантаженість і продуктивність сервера на обраному вами хостингу, так як це безпосередньо впливає на швидкість завантаження. Особливо це важливо для сайтів, що містять багато візуального контенту і елементів динаміки. Примітний і той факт, що при ранжируванні один з факторів, на які пошукові роботи звертають увагу, це саме швидкість завантаження, і перевага віддається ресурсів, у яких цей показник мінімальний.

Тобто, ви можете щомісяця витрачати силу-силенну грошей на seo - host, який не дозволяє користувачам швидко завантажити сайт, здатний миттєво перекреслити всі витрачені вами кошти і результати праць команди по просуванню.

Так як попередньо перевірити чи зробити оцінку завантаженості сервера неможливо до початку роботи з ним, є сенс вивчити рейтинг українських хостингів, які пропонують безкоштовний тестовий режим - в ході його використання ви зможете зрозуміти, чи підходить вам конкретний сео хостинг.

Місцезнаходження

Даний фактор теж враховується пошуковими роботами, і вони виводять для користувача ті сайти, які ближче всього до нього розташовані. Будь-яка країна має свій рейтинг хостингів, Україна не виняток. Тому якщо ви націлені на роботу в Україні, перегляньте топ хостингів сайтів і виберіть саме українського провайдера. Ми наведемо рейтинг українських хостингів з tophosting.in.ua

Як топ хостинг Україна, відповідно до зазначених вище даними, виділяє hostiq.ua , Але ми рекомендуємо не поспішати, зважити всі за і проти і вибрати хостинг seo, який буде ідеально підходити саме вам.

сусідні сайти

Має значення кількість і якість сайтів, розташованих на обраному вами хостингу. Тому категорично не можна довіряти серверів, що містить фішингові і будь-які інші підозрілі сайти (наприклад, ресурси, які займаються поширенням шкідливого ПО).

За хороший хостинг потрібно вносити відповідну оплату, але не варто вибирати нестабільного і сумнівного провайдера тільки в цілях економії - краще вкласти більше коштів, але зате бути впевненим в якості роботи хостингу!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью